E-poe maksetingmused

Peale ostu kinnitamist tuleb Teie ekraanile ettemaksuarve. Makse aluseks olev arve saadetakse Teile tellimuse kinnitusena ka elektronpostiga. Palume enne arve tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Teie tellimuses sisalduvale soovile.

Expert e-poest ostetud toodete eest on võimalik tasuda :

Järelmaksuga tasudes tuleb esitada järelmaksutaotlus otse e-poes

Pangalingi kaudu tasudes tuleb tellimuse vormistamisel valida nimekirjast sobiv pank (Swedbank, SEB, Danske, LHV, Krediidipank või Nordea). Peale tellimuse kinnitust suunatakse Teid otse internetipanka, kus ootab Teid eeltäidetud maksekorraldus.

Pärast makse sooritamist klikake kindlasti nupule TAGASI KAUPMEHE JUURDE.

Kui olete tellimuse kinnitanud kuvatakse ekraanil teade, et tellimus on vastu võetud ja koheselt saadetakse ka tellimuse kinnitus e-maili aadressile.

Peale tellimuse tasumist väljastatakse Teile originaalarve

Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole 7 päeva jooksul alates arve väljastamisest arvet tasunud.

                                                                           

Järelmaksuga


  • Telia järelmaks

Telia järelmaksu pakkujaks ehk krediidiandjaks on Telia Eesti AS (reg. kood 10234957).
Aadress: Valge 16, Tallinn 19095, telefon 165. Kaubamärk Telia kuulub AS Telia Eestile.

Telia järelmaksu saavad taotleda kõik 18-75 aastased Eesti Vabariigi kodanikud või siin pikaajalise/alalise elamisloaga viibivad välismaalased ja mittekodanikud. Elamisluba peab kehtima vähemalt järelmaksu perioodi lõpuni.

  • Ostukorvi maksumus vähemalt 75.00 eurot.
  • Lepingutasu alates 9,90€ (alates 150€ on lepingu tasu 15.90 eurot). Lepingutasu lisatakse ostukorvi summale ning sellelt arvestatakse intressi. 
  • Järelmaksu periood 12 kuni 48 kuud. 
  • Esimene sissemakse 0 kuni 50 protsenti. 
  • Intress on 21.9% aastas ning see arvutatakse soetatud kauba jääkväärtuselt.

Vastuse e-poest tehtud järelmaksu taotlusele saate Telia keskkonnas kohe ning positiivse vastuse korral saate sealsamas sõlmida ka järelmaksu lepingu.

Telia järelmaksuga ostetud tooted saadame DPD kulleriga või SmartPOSTi automaati Teie poolt valitud aadressile ( tellimusele lisandub transpordi tasu DPD 4,90 / SmartPOST 2,49 eurot) ning tarneaeg 1-3 tööpäeva. 

Krediidi kulukuse määr on 26,5% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 15,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,04 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 263.14 € ja lepingutasu 15,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Valge 16, 19095, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga

  • Experti järelmaks

Pakume järelmaksu eraisikutele ostude puhul alates 65€. Meie koostööpartneriks on Inbank AS (aadress Niine 11, Tallinn, tel. 640 8080).

Järelmaksutaotlusele saate vastuse koheselt. Positiivse otsuse ja Expert ostutingimustega nõustumise korral edastame Teile arve esimese osamakse kohta, mille saate tasuda ka kohe läbi pangalingi ning peale seda edastame Teile Lepingu digitaalselt  allkirjastamiseks

Digitaalseks allkirjastamiseks on vajalik ID-kaardi või mobiil-iD olemasolu. Enne allkirjastamist kontrollige oma ID-kaardi sertifikaatide kehtivust ning tarkvara uuendust arvutis. Kui endiselt annab süsteem ID-kaardi kohta veateadet, siis otsi lahendust SIIT
Link allkirjastamist ootava lepinguga saadetakse ka Teie poolt määratud e-maili aadressile, kui mingil põhjusel ei õnnestu veebipoes koheselt lepingut allkirjastada, saate seda teha ka pärast läbi e-maili lingi

Positiivse otsuse korral edastatakse Teie taotluses toodud e-posti aadressile ka Tarbijadirektiivi teabeleht.

Esmane osamakse peab oleme tasutud järelmaksutaotleja arveldusarvelt

Kui esimene osamakse on tasutud, võtame Teiega ühendust ning lepime kokku aja, millal kaup Teile koju tuuakse. Esmane osamakse peab oleme tasutud järelmaksutaotleja arveldusarvelt.

Expert jätab endale õiguse järelmaksutaotlusele antud positiivsest vastusest taganeda ja järelmaksulepingu sõlmimisest keelduda juhul, kui ilmneb, et:

•klient on esitanud valeandmeid;

•kliendi suhtes on algatatud likvideerimis- või pankrotimenetlus;

•kliendi vastu on avatud aktiivne võlanõue;

•ilmneb mõni muu olulist tähtsust omav asjaolu, mis teeb järelmaksulepingu sõlmimise võimatuks.

Järelmaksuga seotud lisainfot saate küsida E-R 09.00-17.00 info@inbank.ee või telefonil 640 8080

Experti järelmaksu tingimused :

•Taotleja vanus: 21-70 aastat

•Taotleja netosissetulek peab olema vähemalt 240€ kuus ning tema eelnev krediidikäitumine peab olema olnud korrektne

•Järelmaksu intress on 15,9% aastas arvestatuna lepingu jäägilt

•Lepingu sõlmimise tasu on 15€ ja igakuine haldustasu 0,9€

•Taotlemiseks piisab vaid sooviavalduse täitmisest

•Igakuiste osamaksete tasumine toimub e-arve püsimakse lepingu alusel, mille saate sõlmida oma pangaga. (Juhul kui e-püsimakset ei ole sõlmitud, tuleb Teil tasuda osamakseid ise)

   Lepingu pikkus on 4-48 kuud

Krediidikulukuse näited:

Pakutava järelmaksu krediidikulukuse määr on 39,32% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500€, sissemakse 10%, osamaksete arv 24, intressimäär 15,9% lepingu jäägilt, lepingutasu 9€, igakuine haldustasu 0,9€. Igakuine osamakse 26,01€.Pakutava järelmaksu krediidikulukuse määr on 35,33% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500€, sissemakse 10%, osamaksete arv 48, intressimäär 15,9% ostusummalt, lepingutasu 9€, igakuine haldustasu 0,9€. Igakuine osamakse 16,38€.Pakutava järelmaksu krediidikulukuse määr on 32,96% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 1000€, sissemakse 10%, osamaksete arv 48, intressimäär 15,9% ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 0,9€. Igakuine osamakse 31,81€.

Mis on E-arve püsimakse?

Kui Te soovite, et järelmaksu osamaksed saavad automaatselt tasutud, siis sõlmige oma pangas e-arve püsimakse leping

E-arve püsimakse lepingu saate sõlmida kas endale sobilikus internetipangas või pangakontoris.

E-arve püsimakse lepingu saate lõpetada Teile sobival ajal.

Kui Te soovite, et järelmaksu osamaksed saavad automaatselt tasutud, siis sõlmige oma pangas e-arve püsimakse teenuse leping. Lepingu sõlmimise eelduseks on arvelduskonto olemasolu järelmaksulepingus, millele saadetakse igakuiselt e-arveid. Olemasolevat e-arve kontot järelmaksulepingus saate muuta SIIN

NB! E-arve mittesaamine ei vabasta Teid makse tasumise kohustusest.