3D Blu-Ray kodukinosüsteem 5.1 SONY

Laoseis: Laos
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
429,90 €
Tavahind:499,90 € -14%
Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Tellimisel
Tallinn Järve Keskus Tellimisel
Tallinn Magistrali Keskus Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Tellimisel
Kohtla-Järve Tellimisel
Pärnu Kaubamajakas Tellimisel
Rakvere Põhjakeskus Tellimisel
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Laos
TARTU Tellimisel
EPOOD Tellimisel

Filmielamus uutes kõrgustes

Naudi dünaamilist ringheli alates põneviku eriefektidest ja rahvahulga möirgest jalgpallimatšil kuni su lemmiklugude veatu vokaalini välja. Tänu ainsa puutega ligipääsule NFC ja Bluetooth® nutitelefonis olevale sisule saad muusikaesitusega alata kohe, kui ruumi sisened. 

Mitte ainult kuulates, vaid ka tunnetades

Kas vaatad uut filmi või esitad oma lemmikplaati, koge selle heli täieliku ja tõelisena. Tänu tornkõlaritele ja subwooferile kuuled täpset ja võimast ringheli, mis viib sind uue reaalsuse keskele. 

Ühe puutega muusikakuulamine

Jaga muusikat enda NFC ja Bluetooth® funktsionaalsusega telefonist või tahvlist, puudutades kodukino sellega korraks. Võid muusikat voogesitada arvutist, iPhone, iPad või iPod* pealt Bluetooth® kaudu. Mida sa ka ei mängiks, teeb digitaalne muusikaparanduse funktsioon heli puhtamaks.

Fotode, filmide ja muu sisu jagamine juhtmevabalt

Sisseehitatud Wi-Fi võimaldab kodukino ilma vaevata ühendada telefoni, arvuti, tahvliga või ühendada otse intenetti, ilma juhtmesegadikuta. Voogedasta sedakaudu kõikvõimalikku sisu, fotosid, playliste või onlain filme, veebitelevisiooni ja YouTube™ videoid.

Avastusretk meelelahutuse maailma

Oled oma filmikogu risti-põiki läbi vaadanud? Aga Sony Entertainment Network'is on piiriks vaid su kujutlusvõime. Voogedasta HD filme, miljoneid muusikapalu, lemmik-telekanaleid, lisaks on saadaval veebilehitseja ja rakendused ilmateadete, uudistega ning mängude ja palju muuga. 

Välimus veatu stiiliga

Sony uusimad kodukinosüsteemid püüavad pilku uuelaadse Sense of Quartz disainiga, mis on inspireeritud lõigatud klaasi tahkudest ja kristallist. Alates kõlaritest kuni puldini on iga detail läbimõeldud ja tekitab rafineeritud, rõhutatud mulje, lisades stiili tervesse ruumi. 

Naudi seda, kuidas film ekraanilt välja tikub

Saa osa sellisest filmielamusest, mis tõmbab su tegevuse keskele. Vaata blu-ray plaate 2D ja 3D-na või DVD plaate  Full HD kvaliteedis loomulike värvide ja teravate üksikasjadega. Isegi online videote kvaliteet paistab võrreldes arvutiekraanilt esitatavaga palju parem, tänu nutikale pildiparandusele.

Tüüp 3D Blu-Ray kodukinosüsteem
Kanaleid 5.1
Võimsus 1000 W
Mängib meediat 3D BD, DVD, CD
Bluetooth Jah
WiFi Jah
NFC Jah
FM raadio Jah
USB 1
HDMI 1
Audio sisend Jah
DTS Dolby® Digital, Dolby® Digital Plus, Dolby® ProLogic, Dolby® True HD, DTS, DTS-HD, DTS-HD HR