Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

3D printer XYZPRINTING Nobel 1.0A

Kaubamärk: XYZPRINTING
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 4
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
1353,48 €

Nobel 1.0A

Nobel 1.0A SL tehnoloogia on uuendatud, parandatud on seadme laserotsiku täpsust kuni 130 mikronini (võrdlusena, Nobel 1.0 täpsus on 300 mikronit), mille tulemusel ka kõige keerukamate tööde puhul saavutatakse ülim detailsus. Printimiskiirus on samuti suurem.  

Nobel 1.0A suudab printimisprotsessi monitoorida ja kuvada igal ajal allesjäänud polümeervaigu hulka. Printer ise on hõlpsasti ühendatav ja kasutatav, sel on polümeervaigu etteande omadused, mis optimeeritakse laserparameetritega ja seega käsitsiseadistamise vajadus puudub. 
XYZware_Nobel tarkvara analüüsib mudeli omadusi ja lisab struktuuridele toekust, kus vaja, kuid jäädes siiski truuks algsele disainile. 

Erinevate materjalide kasutusvõimalused
Nobel 1.0A võimaldab 3D printimist fotopolümeervaiguga. XYZprinting tiim on läbi viinud kõige põhjalikumad testid, et välja töötada erinevaid polümeervaike. Nobel 1.0A  kasutab mitmevärvilisi akrüülipõhiseid, painduvaid vaike ja valatavaid vaike. See annab kasutusvõimalusi paljudeks erinevateks aladeks, näiteks ehtekunstis ja muudes kunstiliikides.

Hulk saatmiskastis 1
Tootja koduleht eu.xyzprinting.com/eu_en/Product/Nobel-1.0A
Toote mudelikood Nobel 1.0A
Trükitehnoloogia stereolitograafia
USB Jah
OS sobivus - Windows 10 Jah
OS sobivus - Windows 7 Jah
OS sobivus - Windows 8 Jah
OS sobivus - MacOS Jah
Kaal 9.6 kg
Mõõtmed 280 x 345 x 590 mm