5.2 kanaliga kodukino ressiiver DENON AVR-X540BT

Denon AVR-X540BT ressiiver - 4K tugi, HDR ja ARC helitagastuskanal täiusliku kodukino jaoks. 

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
329,90 €
Integreeritud Bluetooth annab võimaluse esitada oma lemmikmuusikat juhtmevabalt igast sobivast seadmest ning eraldi rakenduse abil on võimalik ressiiverit juhtida samuti otse nutiseadmest.
 

  
5 kanalit, 130 W (6 oomi, 1%, 1ch driven)
ARC ja CEC tugi läbi HDMI
4K/60Hz pass trough (3 HDMI sisendit)
5 HDMI sisendit, millest 3 toetavad HDCP 2.2 protokolli
Bluetooth juhtmeta striimingu jaoks
spetsiaalselt sellele mudelile loodud Denon Bluetooth Remote App (Android ja iOS)
häälestusjuhend ekraanil
kõlarite täppishäälestus mikrofoniga
USB esipaneelil
Voolutarve Stand By režiimis alla 0,1W

Suurepärased HDMI funktsioonid
5 HDMI sisendit on kõik, mida vajad täiusliku kodukino ühendamiseks. Need on täiustatud 4K Ultra HD läbilaskega, HDCP 2.2-e, HDR-i, BT.2020-i, Wide Color Gamuti, 4:4:4 Pure Color täiendustega ja lisaks 21:9 ja 3D läbilaskevõimega.

Sisseehitatud Bluetooth 
Tänu Bluetoothile on sul nüüd võimalik juhtmevabalt ja mugavalt voogedastada muusikat igast sobivast nutitelefonist, süle- või tahvelarvutist. Kokku on võimalik ühendada ressiiveriga 8 Bluetooth-seadet - lisaks sinule saavad oma esitusloendeid jagada ka su pere ja sõbrad.

Lihtne seadistamine
Mugavaks seadistamiseks on ressiiveriga komplektis mõõtemikrofon, mis kohandab ühendatud kõlarisüsteemide heli vastavalt ruumi omadustele. Värvidega tähistatud ühendusterminalid on abiks esmakordsel ühendamisel. Denoni eksklusiivne Setup Assistant koos kiirjuhendiga annavad võimaluse oma kodukinosüsteem muretult seadistada. Setup Assistant hõlmab endas selgeid ekraanile kuvatavaid juhiseid, mis aitavad sind kogu ühendamisprotsessi käigus, lisaks optimiseerides vajalikud heliseadistused parima kvaliteedi tagamiseks.

Lihtne kasutamine
Ressiiveri esipaneelil on 4 kiirvalikutega funktsiooninuppu, mille abil saad valida enim kasutatud sisendeid ja süsteem jätab meelde sinu helisätted iga sisendi jaoks. Ergonoomiline juhtpult on varustatud samuti kiirvaliku nuppudega. Ühendades ressiiveri nutiteleriga, on sul võimalus ka selle tööd juhtida kasutades teleripulti - sa saad valida sisendi, kohandada helitugevust ja valida ruumilise heli režiimide vahel

FM raadio Jah
Heli (W) 5 x 130 W (6 oomi, 1%, 1ch driven)
Internetiraadio Ei
Kanaleid 5.2
Optiline (sisendid/väljundid) 2 / -
HDMI pordid 5
Komponent Ei
Komposiit 2 in / 1 out
Takistus (O) 6 oomi
Audio sisend Jah
WiFi Ei
Bluetooth Jah
Kaal 7,5 kg
Eriomadused 4K/60Hz pass trough (3 HDMI sisendit)
Värv Must