5.2 Kanaliga kodukino Ressiiver DENON AVR-X550BT

Denon AXR-X550BT ressiiver loob suurepärase kodukino kogemuse mõistliku hinnaga. Naudi oma lemmik filme ja telesaateid imelise pildikvaliteediga tänu 4K resolutsioonile ja Dolby Vision tehnoloogiale.

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
349,90 €
Transport 1-3 tööpäeva

SUUREPÄRASED FUNKTSIOONID
5 HDMI sisendit on kõik, mida vajad täiusliku kodukino ühendamiseks. Need on täiustatud 4K Ultra HD läbilaskega, HDR värviulatuse ja Wide Color Gamuti tehnoloogiate. Isegi kui Sa ei tea mis need kõik on, siis tulemust naudid igaljuhul.

SISSEEHITATUD BLUETOOTH
Tänu Bluetoothile on sul nüüd võimalik juhtmevabalt ja mugavalt voogedastada muusikat igast sobivast nutitelefonist, süle- või tahvelarvutist. Kokku on võimalik ühendada ressiiveriga 8 Bluetooth-seadet - lisaks sinule saavad oma esitusloendeid jagada ka Su pere ja sõbrad.

LIHTNE SEADISTAMINE
Värvidega tähistatud ühendusterminalid on abiks esmakordsel ühendamisel. Denoni eksklusiivne Setup Assistant koos kiirjuhendiga annavad võimaluse oma kodukinosüsteem muretult seadistada. Setup Assistant hõlmab endas selgeid ekraanile kuvatavaid juhiseid, mis aitavad sind kogu ühendamisprotsessi käigus, lisaks optimiseerides vajalikud heliseadistused parima kvaliteedi tagamiseks.

FM raadio Jah
Heli (W) 5 x 130 W (6 oomi, 1%, 1ch driven)
Internetiraadio Ei
Kanaleid 5.2
Optiline (sisendid/väljundid) 2 / -
HDMI pordid 5 in / 1 out
Komponent Ei
Komposiit 2 in / 1 out
Takistus (O) 6 oomi
Audio sisend Jah
USB Jah
WiFi Ei
Bluetooth Jah
Kaal 7,5 kg
Eriomadused Nutitelefoni kasutamine juhtpuldina
Värv Must