Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

55" 4K HDR teler Sony XR55X90JAEP Google TV

Kaubamärk: SONY
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
899,90 €
Image of bird showing 4K picture detail

XR Picture

Iga nurga alt nauditavad loomulike värvidega kaunid kaadrid, minimaalse valguspeegeldusega. Revolutsiooniline protsessor kasutab inimese vaatenurga analüüsi, et optimeerida tuhandeid elemente vaid ühe silmapilguga. Kombineerituna Full Array LED paneeliga annab see tehnoloogia tulemuseks ultra-realistlikud pildid väga elutruu kontrastsusega.

Detail of flowers showing subtle shades and hues in the petals

XR Colour

Näe värve, mis on inimsilmale loomulikud ja kaunid. Cognitive Processor XR teeb võimalikuks, et ekraan kuvab laiemat värvigammat ja taastoodab iga värvi õhkõrnade varjunditega, mida me näeme reaalsuseski. Koos laiema varjundirohkuse ja küllastusega tulevad esile lillede erksad varjundid ja realistlik tekstuur, samuti on kahvatumad toonid väga elulähedased. 

Image showing natural colours with XR Triluminos PRO™

XR Triluminos Pro™

See teler toodab tänu Cognitive Processor XR protsessorile värve viisil, mida inimsilm näeb kaunina. Kõik loomulikud varjud ja üksikasjad on hästi nähtavad ka hämarates stseenides. 

Images on screen showing extreme contrast and real life depth

XR Contrast

Hämmastav kontrastsus - just nagu päris elus. Cognitive Processor XR analüüsib andmeid, parandab pildid samal viisil nagu inimsilm fokuseeriks päriselu värvidele ja sügavusele. XR Contrast Booster kontrastiparandusega on heledad alad heledamad ja tumedad alad tumedamad - enam ei jää üksikasjad varju ega kao valgusesse ära.

XR Contrast Booster 5 logo

XR Contrast Booster 5

Kohandades valgustust üle terve ekraani, hämardades osasid piirkondi ja valgustades teisi, reguleerib XR Contrast Booster heledust ja tumedust. Stseenid tunduvad elutruumad, omades rohkem sügavust ja üksikasju. 

Images of ultra detailed mountain flowers with XR HDR Remaster

XR HDR remaster

Objektile keskenduv XR HDR remaster analüüsib eraldi objektide värvi ja reguleerib kontrastsust vastavalt sellele, erinevalt muudest teleritest, mis kontrastsust reguleerivad pelgalt ühe musta ja valge vahelise seadistuse vahel. HDR remaster, kasutades BRAVIA XR, toob esile objektide sügavuse, tekstuurid ja annab realistliku pildi.

Image of fox showing 4K clarity

XR Clarity

Iga sisu või esitusallika puhul saab vaataja nautida 4K resolutsiooni tänu XR 4K ülesskaleerimisele. Cognitive Processor XR pääseb ligi tohutule hulgale andmetele, taastootes nutikalt kõik peidus olevad üksikasjad ja tekstuurid nii, nagu reaalses maailmas paistab. Näe detaile - näiteks koheva loomakasuka karvastikku või kaljude teravaid piirjooni.  

Image of buildings showing benefit of XR 4K Upscaling

XR 4K ülesskaleerimine

Cognitive Processor XR abil muudab see teler 2K signaali ligilähedaseks 4K kvaliteedile, pakkudes imetlusväärselt realistlikku pilti.  

Close-up of leaf showing detail with 4K XR Super Resolution

4K XR Super Resolution

XR Super Resolution tuvastab üksikud objektid pildil ning taastoodab virtuaalselt reaalse maailma tekstuurid ekraanil. BRAVIA XR protsessor analüüsib ja töötleb andmeid, et saada tulemuseks rikkalik 4K pilt, neljakordselt suurendatud resolutsiooniga võrrelduna FHD-ga. 

Image of sunset and sea with 4K XR Smoothing

4K XR Smoothing

XR Smoothing loob sumedad, loomulikud 4K pildid. Stseenides on tuhandeid toone, varjundeid ja üleminekuid, mis näevad väga ehtsad välja.

Image of surfer showing blur-free detail in the wave

XR Motion

Sporti ja kiire tegevusega stseene vaadata on nüüd palju parem. Cognitive Processor XR ja XR Motion Clarity™ üheskoos analüüsivad andmeid ning kindlustavad, et tegevus toimub sujuvalt, selgelt ja erksalt. 

4K/120fps logo

4K/120 kaadrit sekundis

Selge eelis konkurentsis koos BRAVIA teleriga. Kasutades HDMI2.1 saavutad 120 kaadrit sekundis videomänge mängides. See on tõeline eelis, kui tegevus peab toimuma reaalajas otse ekraanil. Abiks on ka vähendatud viivitus alla 8,5 ms ning spetsiaalne mängurežiim. 

Google™ TV logo

Google TV™

Sirvi üle 700,000 filmi ja telesaate oma voogedastusteenustest - kõik need on nüüd koos sinu teleris, korraldatuna teemade või žanrite alusel, või mis iganes sulle huvi pakub. 

Voice control logo

Häälotsing

Lemmiksisu on lihtne nüüd rutem üles leida - tänu häälotsingule. Ei mingit trükkimist: küsi lihtsalt. 

Image showing movie screen with smartphone

Ühildub Apple AirPlay / Apple HomeKit'iga

Tänu Apple AirPlay'le saad voogesitada videot ja heli otse oma iOS seadmest või arvutist. Vaata filme Apple TV rakendusest, muudest lemmikrakendustest või ka Safarist. Jaga pilte nutiseadmest teleriekraanile. 

Chromecast built-in logo

Chromecast sisse ehitatud

Chromecast võimaldab lemmikvideoid, mänge ja rakendusi nutiseadmest täie kvaliteediga teleriekraanile tuua. Vaid ühe nupu puutega nutiseadme ekraanil on kõik su lemmiksisu supersuuruses telerist vaadatav. 

Image of connected devices controlled by Smart Remote

Smart Remote pult

Kõik ühendatud seadmed on juhitavad üheainsa puldi abil.

Image showing 2-way multi-position stand

2 asendis paigutatavad tugijalad

Kahel moel paigutatavad jalad on abiks, kui asetad teleri riiulile, mille laius võib olla varieeruv. 

Image of living room scene showing Living Decor concept

Living Decor

Funktsioon Living Decor muudab teleri kauniks kunstiteoseks, ekraanile kuvatava pildiga, isiklike fotode või ekraanisäästjaga, mida on paljude erinevate teemade ja kellakuvade näol. 

Image of screen showing benefit of Light Sensor

Valgusandur

Harilikes telerites jääb eredus samale tasemele mistahes valgustusoludes, mistõttu pilt võib kohati olla liiga hele või liiga tume. Kuid sellel teleril tänu sisseehitatud valgusandurile nii ei ole. Sensor optimeerib pildi heledust vastavalt ruumi valgustusele, et vaatamiskogemus oleks alati täiuslik.

IMAX Enhanced logo

IMAX Enhanced

See Sony 4K smart teler on IMAX Enhanced sertifikaadiga - optimeeritud hifi pildi ja heli jaoks. Naudi palju kaasahaaravamat meelelahutust ja saa täiel määral osa kogu IMAX Enhanced remastered sisust.

Dolby Vision® and Dolby Atmos® logo

Dolby Vision® ja Dolby Atmos® 

Tunne end kodus nagu kinos. Dolby Vision® toob stseenid elulähedastena vaatajateni, samas kui Dolby Atmos® täidab ruumi kaasahaarava ringheliga.

 
Ekraani tehnoloogia LED LCD
Diagonaal (") 55
Pildimootor Cognitive Processor XR
Resolutsioon UHD 3840 x 2160
Pildikvaliteedi näitaja XR Motion Clarity
Lisad Google TV, Chromecast, Apple AirPlay
Hääljuhtimine Jah
Heli (W) 20 W
WiFi 802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth Jah 4.2
USB 2
HDMI pordid 4
Smart TV Android
DLNA Jah
Ethernet Jah
CI (common interface) Jah
Digituuner T2/C/S2
DVB-T tuuner Jah - T2
DVB-S tuuner Jah - S2
DVB-C tuuner Jah
RF antennisisend Jah
Audio väljund Digitaalheli optiline väljund
Kõrvaklappide väljund Jah
Salvestamine kõvakettale Jah
Komposiit Jah
Seinakinnituse suurus 300x300
Kaal koos alusega kg 18 kg
Mõõtmed alusega (L x K x S) 123.3 x 78.4 x 33.8 cm
Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) 123.3 x 71.1 x 7.2 cm