55" Nõgus QLED teler Samsung QE55Q8C

2018 55" QLED 4K Curved Smart TV Q8C

Laoseis: Tellimisel
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
1999,90 €
Tavahind:2399,90 € -17%

Armu nõgusa vormiilusse
 
Armu nõgusa vormi ilusse
* Tegelik toode võib erineda pildil kujutatust. Vaata meie tootegaleriid.
Q-värv
Neli sõna - rohkem kui miljard värvi. Vaata oma lemmiksaateid ja -filme meie siiani kõige realistlikumate, täpsemate ja elavamate värvidega. Näed iga stseeni kõige peenemaid värvidetaile, justkui oleksid toimuvas osaline.
Q-värv
* QLED-teleri suutlikkust esitada värvimahtu 100-protsendiliselt on tõendanud maailmaklassi testimis- ja sertifitseerimisühendus Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE).
Värvimaht
Q8C annab sulle 100%‡ värvimahu, mis tähendab, et see maksimeerib täpsete, rikkalike ja detailsete värvide skaala, mida saad oma teleris vaadata.
 
Värvimaht
 
Q-kontrastsus
Naudi oma meelelahutust segamatult. Leia kõik tumedaimates stseenides peituvad peened detailid. Tänu Q-kontrastsusele näed iga stseeni kõiki üksikasju, isegi kui toas põleb kogu valgustus.
Q-kontrastsus
Q HDR 1500 (HDR 10+)
Q HDR 1500 suurem ereduse ja kontrastsuse vahemik, mida toetab HDR10+, võimaldab vaadata läbi lavastaja silmade. Märka detaile, mida sa kõige heledamates ja tumedamates stseenides varem ei näinud.
Q HDR 1500 (HDR 10+)
* Sertifitseerimine võib erineda, olenevalt mudelist.
** Tipperedus võib erineda, olenevalt mudelist ja teleri suurusest.
Mis on HDR 10+?
Mis on HDR 10+?
 
 
Täiustatud HDR-tehnoloogia HDR 10+ tagab, et kõikide stseenide värvid, kontrastsus ja detailid on täpselt optimeeritud.
 
UHD Alliance
UHD Alliance
 
 
QLED-telerid on UHD Alliance‘i poolt sertifitseeritud kui UHD Premium, mis tagab UHD sisu realistliku esitamise.
 
4K Ultra HD
4K Ultra HD
 
 
Q8C vastab kõrgeimatele 4K ülikõrge eraldusvõime standarditele kooskõlas Olmeelektroonika Assotsiatsiooni (Consumer Electronics Association (CEA)) määratlusega.
 
Ultra HD
Ultra HD
 
 
Logo ULTRA HD tõendab, et Q8C pilt ja ülikõrge eraldusvõime vastavad kõrgetele tehnilistele nõuetele kooskõlas DIGITALEUROPE‘i määratlusega.
 
Q-pildimootor
QLED-teleri silmapaistva pildikvaliteedi tagab meie võrratu Q-pildimootor. See analüüsib hetkega igat nähtavat stseeni, et tuua sinuni suurepärased värvid, kontrastsus ja detailid.
Q-pildimootor
*Pildid on vaid illustreerivad ning on mõeldud parema arusaamise andmiseks.
Vaata pilti, mitte telerit
Veendu ise, kuidas Q8C suurendab sinu vaatamiselamust oma rafineeritud elegantsi ja stiiliga.
Vaata pilti, mitte telerit
One Invisible Connection
Lõpuks ometi! Nüüd saab kõike, ka toitejuhet, hallata üheainsa peaaegu nähtamatu kaabliga. Üks nähtamatu ühendus võimaldab sul hoida oma seadmed silma alt ära, ühendades need karpi One Connect. Aeg kujundada oma ruum 2018 Q8C abil.

One Connect
Nüüd saad kõik oma seadmed ühte kohta ühendada. Kogu seadmed kokku, ühenda need karpi One Connect ning peida ära. Aeg kujundada ruum vastavalt oma maitsele.
* Seadmed peavad olema One Connectiga ühendatud.

Ei mingit musta ekraani enam
Loobu tavalisest mustast ekraanist. Uuenda oma kodust sisekujundust tuliuue Ambient-režiimiga.
Ei mingit musta ekraani enam
Ambient Mode

Sisekujundus
Lisa oma elutuppa värve. Kasuta Ambient-režiimi interaktiivse taustana, mis harmoneerub täiuslikult sinu elukeskkonnaga.
 

Teave
Hangi igapäevateavet ilma, välistemperatuuri ja põhiuudiste kohta QLEDi läbikumavalt interaktiivselt taustaekraanilt.
 

Foto
Ela oma mälestusi uuesti läbi. Muuda oma elutuba isiklikuks galeriiks, kuvades fotosid oma mobiilseadmest.
 

Muusika
Naudi iga päev taustamuusikat. Pane muusika mängima lihtsalt häälkäsklusega või Bluetoothiga ühendatud nutitelefoni kaudu.
 
*Teenuse üksikasjad võivad erineda, olenevalt piirkonnast ja mudelist. **Ambient-režiimi tausta seadistamise funktsioon võib varieeruda, olenevalt keskkonnast, kuhu teler on paigaldatud, sealhulgas, kuid mitte ainult seinakujundustest, -mustritest ja/või -värvidest. ***Pildid on simuleeritud ja üksnes illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta. ****Kõik seadmed peavad olema samas võrgus ning nõutav on internetiühendus. *****Enne esimest kasutamist on vaja nõustuda teenuse-TV tingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega.
Ilma vaheta seinakinnitus
Käsitse oma QLED-telerit kunstiteosena, mida see ka on. Ilma vaheta seinakinnitus hoiab teleri vastu seina, sulandades selle kaunilt sinu sisekujundusega.
Ilma vaheta seinakinnitus
*Pildid on vaid illustreerivad ning on mõeldud parema arusaamise andmiseks.
** Olenevalt paigaldusviisist ja seina tüübist võib teleri tagumise külje ja seina vahele jääv vahe olla erinev.
*** Vaheta seinakinnitus on müügil eraldi.
Nõgus ekraan
Elegantselt nõgusast ekraanist, mis näeb kõikjal fenomenaalne välja, õhkub töömeisterlikkust ja moodsat minimalismi. Täiusta oma kodu interjööri kordumatu Q8C disainiga.
 
Nõgus ekraan
 
Piirideta 360˚ disain
Maksimeeri kaasahaarav vaatamine piirideta 360˚ disainiga. QLED-teleri läikiv ja minimalistlik, neljast küljest servadeta ekraan tundub laiem ning tagab hämmastavad kinoelamused.
Piirideta 360˚ disain
Ühe kinnitusega lahendus
Vali oma sisekujundus oma maitse ja mitte teleri järgi. QLED-teleri ühe kinnitusega lahendus võimaldab panna teleri just sinna, kuhu soovid ja kuidas soovid. Proovi erinevaid stiile - riputa seinale või kasuta erinevaid aluseid, mida on lihtne vahetada.
Ühe kinnitusega lahendus
* Alused Studio ja Gravity on müügil eraldi. 
** Alused Studio ja Gravity ühilduvad 55"‡/65"‡; QLED-teleritega.
*** Tegelik toode võib pildil kujutatust erineda.
Alus Gravity
Alus Gravity
 
 
Alus Gravity (ELis: Samsungi tornalus) on kaunis kõikjal, kuhu selle paned. Täismetallkorpus sulandub sujuvalt ümbritsevaga ja lisab silmailu sinu eluruumile.
 
Alus Studio
Alus Studio
 
 
Alus Studio annab sinu toale kordumatu ja elegantse ilme. See on hämmastav iga nurga alt vaadatuna ja ühildub suurepäraselt sinu eluruumiga.
 
Nutikas viis nutitelerit nautida
Jõua oma meelelahutuseni kiiremat, kergemat ja targemat teed pidi. Isiklik igakülgne assistent, kaugjuhtimispult kõige kontrollimiseks ning lihtne jaotur kõigi seadmete juhtimiseks. Otsi vähem ja vaata rohkem. Teleri nautimine ei ole kunagi olnud nii lihtne.
Nutikas viis nutitelerit nautida
* Kujutised on simuleeritud ja üksnes illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta.
** Nutiteenused ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt mudelist ja piirkonnast.
*** Kõik seadmed peavad olema samas võrgus ning nõutav on internetiühendus.
**** Nõutav on Netflixi voogedastuse liikmelisus.
Üks kaugjuhtimispult
Juhi ühendatud seadmeid ja sisu hõlpsalt vaid ühe kaugjuhtimispuldiga. Sellel on ka automaatse tuvastamise funktsioon, mis ühendab ja tähistab automaatselt ühendatud seadmed. Lihtne leida, lihtne kasutada. Ainult üks kaugjuhtimispult.
Üks kaugjuhtimispult
* Tegelik toode ja kaugjuhtimispult võivad pildil kujutatust erineda.
TV-kava Universal Guide
Ära raiska aega muretsedes, mida järgmiseks vaadata. Lisaks populaarsete saadete ja sisu näitamisele soovitab TV-kava Universal Guide sisu spetsiaalselt sinu vaatamiseelistusele, analüüsides sinu mõne viimase kuu vaatamiskäitumist.
TV-kava Universal Guide
* Enne kasutamist tuleb nõustuda Smart Hubi ja privaatsuspoliitika tingimustega.
** Nutiteenused ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt mudelist ja piirkonnast.
SmartThings
 
SmartThings muudab sinu teleri jaoturiks nutikatele koduseadmetele alates külmikust kuni mobiilini. See tagab sujuva koostoime ning võimaldab juhtida ja jälgida oma nutikat kodu intelligentsel viisil.
SmartThings
*SmartThingsiga ühilduvad seadmed võivad erineda, olenevalt piirkonnast. **See funktsioon võib erineda, olenevalt mobiilseadmest ja operatsioonisüsteemist. ***Tuleb alla laadida ja paigaldada rakendus SmartThings.
Rakendus SmartThings", vaid üks rakendus kõige jaoks"
 
Rakendusel SmartThings on ka sellised funktsioonid nagu TV-kava Universal Guide, kaugjuhtimispult ja isegi Ambient-režiimi seadistused.
Rakendus SmartThings", vaid üks rakendus kõige jaoks"
Mobiilne seadistamine
1. samm
1. samm
Mobiil ja teler loovad automaatselt ühenduse, suunates sind seadistamisetappi.
 
2. samm
2. samm
Kui sinu mobiilseade on Wi-Fi-ühendusega, jagatakse võrgu teavet sinu teleriga.
 
3. samm
3. samm
Kui sinu mobiil on Samsungi kontoga ühendatud, jagatakse konto teavet sinu teleriga automaatselt.
 
4. samm
4. samm
Vali rakendused, mida soovid kasutada, ja lisa need Smart Hubile. Ongi valmis! Nüüd lihtsalt lõõgastu ja naudi oma nutitelerit!
 
*Seadistamiseks on vajalik Samsungi konto. Teleril peab olema internetiühendus mobiilseks seadistamiseks. **Seadistada saab ka kaugjuhtimispuldiga. ***Automaatne tuvastamine mobiiltelefoni ja teleri vahel võib erineda, olenevalt mobiilseadmest. Kui sinu mobiilseade ei toeta automaattuvastust, ava seadistamiseks mobiilis olev rakendus SmartThings.
Teavitus
Ole toimuvaga kursis teleri juurest lahkumata. Saad oma teleris kuvada hüpikaknad koduvõrgu AI-seadmete olekuvärskendustega, kalendri meeldetuletustega ja teavitustega, kui eetris on sinu lemmiksisu. Võid saada teavitusi ka oma mobiilseadmesse.
* Ainult ühilduvad seadmed.

Sisu sünkroonimine ja jagamine (Sync & Share)
Kasuta Samsung Cloudi kõiki eeliseid. Ühenda sujuvalt oma Samsungi nutiseadmed fotode sünkroonimiseks. Nüüd saad jagada oma mobiilseadme pilte ja nautida neid teleri või külmiku ekraanil.
* Ainult ühilduvad seadmed.

Häälabi teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabi teleris
Häälabi teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabi teleris
Häälabi teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabi teleris
Häälabi teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabi teleris
Häälabi teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabi teleris
Häälabi teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabi teleris
See pole veel kõik. Sind ootab lõputu hulk meelelahutus- ja infosisu.
Steam Link
Mängi suurel ekraanil sujuvalt kvaliteetse graafika ja kiirusega. Rakendusega Steam Link saad oma Steam-mänge voogesitada, ilma et peaksid kasutama eraldi Steam Linki boksi.
Steam Link
*Steamlinki teenus ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt piirkonnast.
** Pildid on simuleeritud ja vaid illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta. 
*** Ei ole saadaval Kanadas.
Elustiili galeriiElustiili galerii
Elustiili galerii
Elustiili galeriiElustiili galerii

Diagonaal (") 55
Resolutsioon UHD 3840 x 2160
Kaadrisagedus 3300 PQI
Paneel Nõgus 4200R QLED paneel
Pildimootor QHDR 1500
Smart TV Jah
WiFi Jah
USB 3
HDMI pordid 4
Heli (W) 40 W
Digituuner T2/C/S2x2
DVB-T tuuner Jah - T2
DVB-C tuuner Jah
DVB-S tuuner Jah - S2 x 2
Ethernet Jah
CI (common interface) Jah
Lisad HDR10+, HGL, Multiroom Link, SmartThings
Energiaklass B
Kaal koos alusega kg 21,1 kg
Mõõtmed alusega (L x K x S) 1225,5 x 786,3 x 300,6 mm