55" UHD QLED Samsung teler QE55Q9FN

2018 55" QLED 4K Smart TV Q9F

Laoseis: Laos
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
1999,90 €
Tavahind:2899,90 € -31%
Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Laos
Tallinn Järve Keskus Laos
Tallinn Magistrali Keskus Tellimisel
Jõgeva Expert Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Tellimisel
Kohtla-Järve Tellimisel
Pärnu Kaubamajakas Tellimisel
Rakvere Põhjakeskus Tellimisel
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Tellimisel
Võru Semu kaubamaja Tellimisel
EPOOD Tellimisel
Q Contrast EliteQ-kontrastsus Elite Q HDR 2000 (HDR 10+) Q HDR 2000 (HDR 10+) One Invisible Connection Üks nähtamatu ühendus

 

Puhas pildi täiustamine

 
Puhas pildi täiustamine

* Tegelik toode võib erineda pildil kujutatust. Vaata meie tootegaleriid.

Q-värv

Neli sõna - rohkem kui miljard värvi. Vaata oma lemmiksaateid ja -filme meie siiani kõige realistlikumate, täpsemate ja elavamate värvidega. Näed iga stseeni kõige peenemaid värvidetaile, justkui oleksid toimuvas osaline.

Q-värv

* QLED-teleri suutlikkust esitada värvimahtu 100-protsendiliselt on tõendanud maailmaklassi testimis- ja sertifitseerimisühendus Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE).

Värvimaht

Q9F annab sulle 100% värvimahu, mis tähendab, et see maksimeerib täpsete, rikkalike ja detailsete värvide skaala, mida saad oma teleris vaadata.

 
Värvimaht
 

Q Contrast Elite

Naudi oma meelelahutust segamatult. Leia kõik tumedaimates stseenides peituvad peened detailid. Tänu Q Contrast Elite‘ile näed iga stseeni kõiki üksikasju, isegi kui toas põleb kogu valgustus.

Q Contrast Elite
Direct Full Array Elite

Direct Full Array Elite

 
 

Direct Full Array Elite rõhutab ka kõige väiksemaid detaile, kontrollides vahetult iga individuaalset valgusüksust. Nüüd on tumedad alad tumedamad ja heledad alad on heledamad.

 
Ultra Black Elite

Ultra Black Elite

 
 

Ultra Black Elite’i puhul kasutatakse ekraani ja paneeli katval kilel spetsiaalset peegeldumisvastast tehnoloogiat. See minimeerib valguse peegeldumist Q9F-i ekraanil ja täiustab kontrastsusetasemeid.

 

Q HDR 2000 (HDR 10+)

Q HDR 2000 suurem ereduse ja kontrastsuse vahemik, mida toetab HDR10+, võimaldab vaadata läbi lavastaja silmade. Märka detaile, mida sa kõige heledamates ja tumedamates stseenides varem ei näinud.

Q HDR 2000 (HDR 10+)

* Sertifitseerimine võib erineda, olenevalt mudelist. 
** Tipperedus võib erineda, olenevalt mudelist ja teleri suurusest.

Mis on HDR 10+?

Mis on HDR 10+?

 
 

Täiustatud HDR-tehnoloogia HDR 10+ tagab, et kõikide stseenide värvid, kontrastsus ja detailid on täpselt optimeeritud.

 
UHD Alliance

UHD Alliance

 
 

QLED-telerid on UHD Alliance‘i poolt sertifitseeritud kui UHD Premium, mis tagab UHD sisu realistliku esitamise.

 
4K Ultra HD

4K Ultra HD

 
 

Q9F vastab kõrgeimatele 4K ülikõrge eraldusvõime standarditele kooskõlas Olmeelektroonika Assotsiatsiooni (Consumer Electronics Association (CEA)) määratlusega.

 
Ultra HD

Ultra HD

 
 

Logo ULTRA HD tõendab, et Q9F-i pilt ja ülikõrge eraldusvõime vastavad kõrgetele tehnilistele nõuetele kooskõlas DIGITALEUROPE‘I määratlusega.

 

Q-pildimootor

QLED-teleri silmapaistva pildikvaliteedi tagab meie võrratu Q-pildimootor. See analüüsib hetkega igat nähtavat stseeni, et tuua sinuni suurepärased värvid, kontrastsus ja detailid.

Q-pildimootor

*Pildid on vaid illustreerivad ning on mõeldud parema arusaamise andmiseks.

Vaata pilti, mitte telerit

Veendu ise, kuidas Q9F suurendab sinu vaatamiselamust oma rafineeritud elegantsi ja stiiliga.

Vaata pilti, mitte telerit

One Invisible Connection

Lõpuks ometi! Nüüd saab kõike, ka toitejuhet, hallata üheainsa peaaegu nähtamatu kaabliga. Üks nähtamatu ühendus võimaldab sul hoida oma seadmed silma alt ära, ühendades need karpi One Connect. Aeg kujundada oma ruum 2018 Q9F abil.

 

One Connect

Nüüd saad kõik oma seadmed ühte kohta ühendada. Kogu seadmed kokku, ühenda need karpi One Connect ning peida ära. Aeg kujundada ruum vastavalt oma maitsele.

* Seadmed peavad olema One Connectiga ühendatud.
 

Ei mingit musta ekraani enam

Loobu tavalisest mustast ekraanist. Uuenda oma kodust sisekujundust tuliuue Ambient-režiimiga.

Ei mingit musta ekraani enam

Ambient-režiim

  • * Teenuse üksikasjad võivad erineda, olenevalt piirkonnast ja mudelist.** Ambient-režiimi tausta seadistamise funktsioon võib varieeruda, olenevalt keskkonnast, kuhu teler on paigaldatud, sealhulgas, kuid mitte ainult seinakujundustest, -mustritest ja/või -värvidest.*** Pildid on simuleeritud ja üksnes illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta**** Kõik seadmed peavad olema samas võrgus ning nõutav on internetiühendus. ***** Enne esimest kasutamist on vaja nõustuda teenuse-TV tingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega.

Ilma vaheta seinakinnitus

Käsitse oma QLED-telerit kunstiteosena, mida see ka on. Ilma vaheta seinakinnitus hoiab teleri vastu seina, sulandades selle kaunilt sinu sisekujundusega.

Ilma vaheta seinakinnitusPildid on vaid illustreerivad ning on mõeldud parema arusaamise andmiseks. 

** Olenevalt paigaldusviisist ja seina tüübist võib teleri tagumise külje ja seina vahele jääv vahe olla erinev.
*** Vaheta seinakinnitus on müügil eraldi.

Piirideta 360˚ disain

Maksimeeri kaasahaarav vaatamine piirideta 360˚ disainiga. QLED-teleri läikiv ja minimalistlik, neljast küljest servadeta ekraan tundub laiem ning tagab hämmastavad kinoelamused.

Piirideta 360˚ disain

Ühe kinnitusega lahendus

Vali oma sisekujundus oma maitse ja mitte teleri järgi. QLED-teleri ühe kinnitusega lahendus võimaldab panna teleri just sinna, kuhu soovid ja kuidas soovid. Proovi erinevaid stiile - riputa seinale või kasuta erinevaid aluseid, mida on lihtne vahetada.

Ühe kinnitusega lahendus

* Alused Studio ja Gravity on müügil eraldi.
* Alused Studio ja Gravity ühilduvad 55"/65" QLED-teleritega. 
* Tegelik toode võib pildil kujutatust erineda.

Alus Gravity

Alus Gravity

 
 

Alus Gravity (ELis: Samsungi tornalus) on kaunis kõikjal, kuhu selle paned. Täismetallkorpus sulandub sujuvalt ümbritsevaga ja lisab silmailu sinu eluruumile.

 
Alus Studio

Alus Studio

 
 

Alus Studio annab sinu toale kordumatu ja elegantse ilme. See on hämmastav iga nurga alt vaadatuna ja ühildub suurepäraselt sinu eluruumiga.

 

Nutikas viis nutitelerit nautida

Jõua oma meelelahutuseni kiiremat, kergemat ja targemat teed pidi. Isiklik igakülgne assistent, kaugjuhtimispult kontrollimiseks ning lihtne jaotur seadmete juhtimiseks. Otsi vähem ja vaata rohkem. Teleri nautimine ei ole kunagi olnud nii lihtne.

Nutikas viis nutitelerit nautida

* Kujutised on simuleeritud ja üksnes illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta
* Nutiteenused ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt mudelist ja piirkonnast.
* Kõik seadmed peavad olema samas võrgus ning nõutav on internetiühendus.
* Nõutav on Netflixi voogedastuse liikmelisus.

Üks kaugjuhtimispult

Juhi ühendatud seadmeid ja sisu hõlpsalt vaid ühe kaugjuhtimispuldiga. Sellel on ka automaatse tuvastamise funktsioon, mis ühendab ja tähistab automaatselt ühendatud seadmed. Lihtne leida, lihtne kasutada. Ainult üks kaugjuhtimispult

Üks kaugjuhtimispult

* Tegelik toode ja kaugjuhtimispult võivad pildil kujutatust erineda.

TV-kava Universal Guide

Ära raiska aega muretsedes, mida järgmiseks vaadata. Lisaks populaarsete saadete ja sisu näitamisele soovitab TV-kava Universal Guide sisu spetsiaalselt sinu vaatamiseelistusele, analüüsides sinu mõne viimase kuu vaatamiskäitumist.

TV-kava Universal Guide

* Enne kasutamist tuleb nõustuda Smart Hubi ja privaatsuspoliitika tingimustega. 
** Nutiteenused ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt mudelist ja piirkonnast.

Mobiilne seadistamine

  • * Seadistamiseks on vajalik Samsungi konto. Teleril peab olema internetiühendus mobiilseks seadistamiseks.** Seadistada saab ka kaugjuhtimispuldiga.*** Automaatne tuvastamine mobiiltelefoni ja teleri vahel võib erineda, olenevalt mobiilseadmest. Kui sinu mobiilseade ei toeta automaattuvastust, ava seadistamiseks mobiilis olev rakendus SmartThings.

Sisu sünkroonimine ja jagamine (Sync & Share)

Kasuta Samsung Cloudi kõiki eeliseid. Ühenda sujuvalt oma Samsungi nutiseadmed fotode sünkroonimiseks. Nüüd saad jagada oma mobiilseadme pilte ja nautida neid teleri või külmiku ekraanil.

* Ainult ühilduvad seadmed.

Teavitus

Ole toimuvaga kursis teleri juurest lahkumata. Saad oma teleris kuvada hüpikaknad koduvõrgu AI-seadmete olekuvärskendustega, kalendri meeldetuletustega ja teavitustega, kui eetris on sinu lemmiksisu. Võid saada teavitusi ka oma mobiilseadmesse.

* Ainult ühilduvad seadmed.
 

See pole veel kõik. Sind ootab lõputu hulk meelelahutus- ja infosisu.

Steam Link

Mängi suurel ekraanil sujuvalt kvaliteetse graafika ja kiirusega. Rakendusega Steam Link saad oma Steam-mänge voogesitada, ilma et peaksid kasutama eraldi Steam Linki boksi.

Steam Link

* Steamlinki teenus ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt piirkonnast.
* Pildid on simuleeritud ja vaid illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta
* Ei ole saadaval Kanadas.

Diagonaal (") 55
Resolutsioon UHD 3840 x 2160
Kaadrisagedus 3700 PQI
Paneel Quantum Dot Display
Pildimootor Q Picture Engine
Smart TV Jah
WiFi Jah
USB 3
HDMI pordid 4
Heli (W) 60 W
Digituuner T2/C/S2x2
DVB-T tuuner Jah - T2
DVB-C tuuner Jah
DVB-S tuuner Jah - S2 x 2
Ethernet Jah
Audio väljund Digitaalheli optiline väljund
CI (common interface) Jah
Lisad QHDR 2000, Multiroom Link, SmartThings app tugi, peegeldamine
Energiaklass B
Kaal koos alusega kg 23,2 kg
Mõõtmed alusega (L x K x S) 1231,2 x 789,1 x 284,3 mm