Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

65" 4K OLED teler Panasonic TX-65GZ960E

Laoseis: Tellimisel
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Expert  järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
1799,90 €

Uue HCX Pro Intelligent protsessoriga 2019. a 4K OLED-teler ühendab endas OLED-ekraanitehnoloogia konkurentsitud kontrastsusomadused ning Dolby Vision™ ja HDR10+ suure dünaamikavahemikuga vormingud, millele lisab oma panuse Dolby Atmos® oma võrreldamatu ruumilise helielamusega.

 

Hollywoodi professionaalide valik

Hollywoodi professionaalide valik

Hollywoodi professionaalid häälestavad ja kasutavad filmitootmise järeltöötlemisprotsessi ühe osana Panasonicu telereid.

 


Loodud parema Netflixi elamuse saamiseks

Loodud parema Netflixi elamuse saamiseks

Panasonicut ja Netflixi ühendab kauaaegne koostöö, mille vältel on loodud parima võimaliku kvaliteediga meelelahutust. Tiheda koostöö tulemusena on valitud Panasonicu OLED-teleritel nüüdsest võimekus näidata Netflixi telesaateid ja filme nende kõige loomutruumal moel. Vaid ühe lihtsa menüüseadistusega kogevad Netflixi liikmed täpseid värve, õiget dünaamilist kontrastsust ja liikmust – just nii nagu looja seda ette nägi.

 


HCX PRO Intelligent Processor

HCX PRO Intelligent Processor

Meie kõigi aegade kõige võimsam protsessor Panasonicu pildikvaliteedi taga seisab protsessor HCX, mis garanteerib võrreldamatu täpsuse ja detailirikkuse. Värvi-, mustataseme ja heleduse oskusteabel põhinevate teadmiste aluseks on aastakümnete pikkune tipptelerite ja professionaalsete leviedastusseadmete valmistamise kogemus. Süsteemi on häälestanud Hollywoodi värvitehnikud, et saada filmilooja visioonile vastav pildikvaliteet.

 


HDR10+/ Dolby Visioni tugi

HDR10+/ Dolby Visioni tugi

Toetus mitmele HDR-vormingule Meie uued telerid toetavad mõlema järgmise põlvkonna „dünaamiliste metaandmete” HDR-standardite taasesitamist: HDR10+ ja Dolby Vision™. Loomulikult toetavad nad ka tavapäraseid HDR10 ja Hybrid Log Gamma-t, mistõttu on kasutajatel võimalik nautida erinevaid HDR-sisusid.

 


Dolby Atmos®-e tugi

Dolby Atmos®-e tugi

Dolby Atmos® loob kaasahaarava kinoelamuse Uue ja kaasaegse helivormingu Dolby Atmose toel tulevad heli teieni igast suunast sh ka ülevalt. Võimas ja dünaamiline heli liigub kolmemõõtmelises ruumis ning loob teid terviklikult ümbritseva kinoelamuse.

 


Bluetooth Audio Link

Bluetooth Audio Link

Erinevate sisude suurepärase heli raskusteta esitamine Panasonicu funktsioon Bluetooth Audio Link ühendub Bluetooth®-i abil hõlpsalt juhtmeta kõlariga ja tagab ilma keerukate seadistusteta võimsa heli. Sobib suurepäraselt kõrge pildikvaliteedi juures muusika valjult kuulamiseks. Teleri kõlaritesse on võimalik suunata ka nutitelefonist või tahvelseadmest lähtuvat sisu. Kõrge helitugevusega muusikat on võimalik teleri kõlaritest nautida ka ruumides, kus helisüsteem puudub.

 


Teleri lihtne ilma kaugjuhtimispuldita juhtimine

Teleri lihtne ilma kaugjuhtimispuldita juhtimine

Intuitiivne hääljuhtimine Panasonicu telerid pakuvad teile Amazon Alexa või Google'i assistendiga seadme abil käed-vabad juhtimise võimalust. Mitmeid erinevaid toiminguid, nagu toite sisse- ja väljalülitamine ning kanali või helitugevuse muutmine, saab teostada oma hääle abil ilma kaugjuhtimispulti kasutama. Telerit on hõlbus jääkäsklustega juhtida, kui olete hõivatud toiduvalmistamisega või valmistute majast lahkuma.

Ekraani tehnoloogia OLED
Diagonaal (") 65
Paneel 4K ULTRA HD / OLED with Absolute Black Filter
Pildimootor HCX Pro Intelligent Processor
Resolutsioon UHD 3840 x 2160
Pildikvaliteedi näitaja OLED Superb Motion Drive
Bluetooth Jah
WiFi Jah
Heli (W) 50 W (10 W x 2 + 15 W x 2)
USB 2.0 2
USB 3.0 1
HDMI pordid 4
Smart TV Jah
DLNA Jah
Ethernet Jah
CI (common interface) Jah
Digituuner T2/C/S2
DVB-T tuuner Jah - T2
DVB-S tuuner Jah - S2
DVB-C tuuner Jah
Audio väljund Digitaalheli optiline väljund
Kõrvaklappide väljund Jah
Salvestamine kõvakettale Jah
Seinakinnituse suurus 400x400
Mõõtmed alusega (L x K x S) 1449 x 898 x 300 mm
Kaal koos alusega kg 33,5 kg
Komponentsisend Jah
Komposiitsisend Jah
Energiaklass A