65FX780E.jpg Zoom

65" 4K Smart Teler Panasonic TX-65FX780E

Laoseis: Tellimisel
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
2399,90 €

Kui filmitootjad oma filme loovad, on neil selge arusaam, kuidas film välja peaks paistma

Seda austades on Panasonic kulutanud kümneid aastaid Hollywoodi filmitootjate kogukonnaga suhete loomiseks, et tagada meie telerite suurem võimekus algse loomingulise visiooni kodustes tingimustes taasloomiseks kui seda suudaks ükski teine konkureeriv kaubamärk. Hollywoodi olulisimad loovettevõtted on andnud oma panuse uusimate Panasonicu telerite sees asuvatesse funktsioonidesse ja videotöötlemissüsteemidesse ning telerite pilti on omalt poolt häälestanud tuntumad Hollywoodi professionaalid. Panasonicu telerid on muutunud režissööri nägemuse taasloomisel niivõrd edukaks, et paljud režissöörid kasutavad neid juba filmi- ja teleproduktsioonistuudiotes kliendi referentsmonitoridena. Filmientusiastid on saavutanud lõpuks selle, et saavad vaadata filmi samal teleril, mida kasutati filmi loomiseks.

Stiilne klaas  - teleri häälestamine aknaks maailma 

Uut FX780-t ümbritsevad klaasraamid loovad pimestava mulje otsekui tühjusest meie ette rulluvatest kaunitest piltidest. 360-kraadine disain ja elegantne minimalistlik kujustus mõjub rabavalt igas ruumis. Eemaldades piltide tagant traditsioonilises mõistes "tehnoloogia", muutub vaadatavasse sisusse sulandumine oluliselt lihtsamaks.

Lai värvispekter - Esitab värve laias spektriulatuses ülitäpselt 

Tänu erilise, laiemat värvivahemikku esitava fosfortehnoloogia kasutamisele hõlmab värviruum DCI standardist enam kui 90%. Laia värvispektriga teleril on nüansirikkam ja loomulikumates toonides värvipalett, mis erinevalt enamikust LCD-teleritest näib autentne kõigis stseenides.Mitme HDRi tugi koos dünaamilise stseenioptimeerijaga

Toetus mitmele HDR-vormingule 

Panasonicu telerid toetavad mitut HDR-vormingut, nagu HDR10 ja Hybrid Log Gamma. HDRi tajuelamuse veelgi täiustamiseks pakub Panasonic mitmeid originaalfunktsioone, näiteks dünaamilist stseenioptimeerijat, mis optimeerib HDR-pilte vastavalt sisule, ja automaatset ereduse parendajat, mis reguleerib videot vastavalt vaatamiskeskkonnas valitsevale valgustusele.2 x CI+

Kasutage kahte tasulist tellitavat programmi ilma CAMi (tingimuslik juurdepääsumoodul) ja kiipkaarti muutmata 

Kaks Cl+ pesa võimaldavad teil vastu võtta kahte tellitavat ringhäälinguteenust. Näiteks on teil võimalik vaadata ühte satelliit- ja ühte kaabelsaatjat ilma, et peaksite CAMi (tingimuslik juurdepääsumoodul) ja kiipkaarti vahetama.

Local Dimming Pro - kõrge kontrastsusega loodud loomutruud pildid 

Erakordse kontrastsuse saavutamiseks kontrollivad taustvalgustuse juhtimine ja signaali töötlemine tuhandetes piirkondades ühiselt eredust. Samuti pakuvad need peeneid värvitoone ja erakordse sügavusega pilte.

Diagonaal (") 65
Resolutsioon UHD 3840 x 2160
Kaadrisagedus 2200 Hz BMR
Paneel Super Bright Panel
Smart TV Jah
Bluetooth Jah
WiFi Jah
USB 3
USB 2.0 2
USB 3.0 1
HDMI pordid 4
Heli (W) 20 W
Digituuner T2/C/S2
DVB-T tuuner Jah - T2
DVB-C tuuner Jah
DVB-S tuuner Jah - S2
Ethernet Jah
Audio väljund Digitaalheli optiline väljund
CI (common interface) Jah
Kõrvaklappide väljund Jah
Lisad HDR10+, HDR10, HLG, peegeldamine
Energiaklass A+
Seinakinnituse suurus 400x300
Kaal koos alusega kg 42,5 kg
Mõõtmed alusega (L x K x S) 1453 x 898 x 299 mm