65" Ultra HD QLED Samsung teler QE65Q8FN

2018 65" QLED 4K Smart TV Q8F

Laoseis: Tellimisel
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
2499,90 €
Tavahind:2999,90 € -17%
Kaunis pilt, kaunilt sobiv
 
Kaunis pilt, kaunilt sobiv

* Tegelik toode võib erineda pildil kujutatust. Vaata meie tootegaleriid.

Q-värv

Neli sõna - rohkem kui miljard värvi. Vaata oma lemmiksaateid ja -filme meie siiani kõige realistlikumate, täpsemate ja elavamate värvidega. Näed iga stseeni kõige peenemaid värvidetaile, justkui oleksid toimuvas osaline.

Q-värv

* QLED-teleri suutlikkust esitada värvimahtu 100-protsendiliselt on tõendanud maailmaklassi testimis- ja sertifitseerimisühendus Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE).

Värvimaht

Q8F annab sulle 100% värvimahu, mis tähendab, et see maksimeerib täpsete, rikkalike ja detailsete värvide skaala, mida saad oma teleris vaadata.

 
Värvimaht
 
Q Contrast Elite

Naudi oma meelelahutust segamatult. Leia kõik tumedaimates stseenides peituvad peened detailid. Tänu Q Contrast Elite‘ile näed iga stseeni kõiki üksikasju, isegi kui toas põleb kogu valgustus.

Q Contrast Elite
Q HDR 1500 (HDR 10+)

Q HDR Elite‘i suurem ereduse ja kontrastsuse vahemik, mida toetab HDR10+, võimaldab vaadata läbi lavastaja silmade. Märka detaile, mida sa kõige heledamates ja tumedamates stseenides varem ei näinud.

Q HDR 1500 (HDR 10+)

* Sertifitseerimine võib erineda, olenevalt mudelist.
** Tipperedus võib erineda, olenevalt teleri mudelist ja suurusest.

Mis on HDR 10+?
Mis on HDR 10+? 
 

Täiustatud HDR-tehnoloogia HDR 10+ tagab, et kõikide stseenide värvid, kontrastsus ja detailid on täpselt optimeeritud.

 
UHD Alliance
UHD Alliance 
 

QLED-telerid on UHD Alliance‘i poolt sertifitseeritud kui UHD Premium, mis tagab UHD sisu realistliku esitamise.

 
4K Ultra HD
4K Ultra HD 
 

Q8F vastab kõrgeimatele 4K ülisuure eraldusvõime standarditele kooskõlas Olmeelektroonika Assotsiatsiooni (Consumer Electronics Association (CEA)) määratlusega.

 
Ultra HD
Ultra HD 
 

Logo ULTRA HD tõendab, et Q8F pilt ja ülisuur eraldusvõime vastavad kõrgetele tehnilistele nõuetele kooskõlas DIGITALEUROPE‘i määratlusega.

 
Q-pildimootor

QLED-teleri silmapaistva pildikvaliteedi tagab meie võrratu Q-pildimootor. See analüüsib hetkega igat nähtavat stseeni, et tuua sinuni suurepärased värvid, kontrastsus ja detailid.

Q-pildimootor

* Pildid on vaid illustreerivad ning on mõeldud parema arusaamise andmiseks.

Vaata pilti, mitte telerit

Veendu ise, kuidas Q8F suurendab sinu vaatamiselamust tänu oma rafineeritud elegantsile ja stiilile.

Vaata pilti, mitte telerit

One Invisible Connection

Lõpuks ometi! Nüüd saab kõike, ka toitejuhet, hallata üheainsa peaaegu nähtamatu kaabliga. Üks nähtamatu ühendus võimaldab sul hoida oma seadmed silma alt ära, ühendades need karpi One Connect. Aeg kujundada oma ruum 2018 Q8F abil.

One Connect

Nüüd saate kõik seadmed ühte kohta ühendada. Kogu kõik seadmed kokku, ühenda need karpi One Connect ning peida ära. Aeg kujundada ruum vastavalt oma maitsele.

* Seadmed peavad olema One Connectiga ühendatud.
No more Black screen

Break away from the norm of black screens. Elevate your home interior with the brand new Ambient Mode.

Ei mingit musta ekraani enam
Ambient Mode
  • *Teenuse spetsifikatsiooidn võivad erineda, olenevalt piirkonnast. **Pildid on simuleeritud ja vaid illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta. ***Kõik seadmed peavad olema samas võrgus ning nõutav on internetiühendus. ****Enne esimest kasutamist on vaja nõustuda teenuste, TV tingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega.
Ilma vaheta seinakinnitus

Käsitse oma QLED-telerit kunstiteosena, mida see ka on. Ilma vaheta seinakinnitus hoiab teleri vastu seina, sulandades selle kaunilt sinu sisekujundusega.

Ilma vaheta seinakinnitus

* Pildid on vaid illustreerivad ning on mõeldud parema arusaamise andmiseks.
** Olenevalt paigaldusviisist ja seina tüübist võib teleri tagumise külje ja seina vahele jääv vahe olla erinev.
*** Vaheta seinakinnitus on müügil eraldi.

Piirideta 360˚ disain

Maksimeeri kaasahaarav vaatamine piirideta 360˚ disainiga. QLED-teleri läikiv ja minimalistlik, neljast küljest servadeta ekraan tundub laiem ning tagab hämmastavad kinoelamused.

Piirideta 360˚ disain
Ühe kinnitusega lahendus

Vali oma sisekujundus oma maitse ja mitte teleri järgi. QLED-teleri ühe kinnitusega lahendus võimaldab panna teleri just sinna, kuhu soovid ja kuidas soovid. Proovi erinevaid stiile - riputa seinale või kasuta erinevaid aluseid, mida on lihtne vahetada.

Ühe kinnitusega lahendus

* Alused Studio ja Gravity on müügil eraldi.
** Alused Studio ja Gravity ühilduvad 55"/65" QLED-teleritega.
*** Tegelik toode võib pildil kujutatust erineda.

Alus Gravity
Alus Gravity 
 

Alus Gravity (ELis: Samsungi tornalus) on kaunis kõikjal, kuhu selle paned. Täismetallkorpus sulandub sujuvalt ümbritsevaga ja lisab sinu eluruumile silmailu.

 
Alus Studio
Alus Studio 
 

Alus Studio annab sinu toale kordumatu ja elegantse ilme. See on hämmastav iga nurga alt vaadatuna ja ühildub suurepäraselt sinu eluruumiga.

 
Nutikas viis nutitelerit nautida

Jõua oma meelelahutuseni kiiremat, kergemat ja targemat teed pidi. Isiklik igakülgne assistent, kaugjuhtimispult kõige kontrollimiseks ning lihtne jaotur kõigi seadmete juhtimiseks. Otsi vähem ja vaata rohkem. Teleri nautimine ei ole kunagi olnud nii lihtne.

Nutikas viis nutitelerit nautida

* Kujutised on simuleeritud ja üksnes illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta.
**Nutiteenused ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt mudelist ja piirkonnast.
***Kõik seadmed peavad olema samas võrgus ning nõutav on internetiühendus.
****Nõutav on Netflixi voogedastuse liikmelisus.

Üks kaugjuhtimispult

Juhi kõiki ühendatud seadmeid ja sisu hõlpsalt vaid ühe kaugjuhtimispuldiga. Sellel on ka automaatse tuvastamise funktsioon, mis ühendab ja tähistab automaatselt kõik ühendatud seadmed. Lihtne leida, lihtne kasutada. Ainult üks kaugjuhtimispult

Üks kaugjuhtimispult

* Tegelik toode ja kaugjuhtimispult võivad pildil kujutatust erineda.

TV-kava Universal Guide

Ära raiska aega muretsedes, mida järgmiseks vaadata. Lisaks populaarsete saadete ja sisu näitamisele soovitab TV-kava Universal Guide sisu spetsiaalselt sinu vaatamiseelistusele, analüüsides sinu mõne viimase kuu vaatamiskäitumist.

TV-kava Universal Guide

* Enne kasutamist tuleb nõustuda Smart Hubi ja privaatsuspoliitika tingimustega.
** Nutiteenused ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt mudelist ja piirkonnast.
*** Ei ole saadaval Kanadas.

Mobile Set-up
  • *Seadistamiseks on vajalik Samsungi konto. Teleril peab olema internetiühendus mobiilseks seadistamiseks. **Seadistada saab ka kaugjuhtimispuldiga. ***Automaatne tuvastamine mobiiltelefoni ja teleri vahel võib erineda, olenevalt mobiilseadmest. Kui sinu mobiilseade ei toeta automaattuvastust, ava seadistamiseks mobiilis olev rakendus SmartThings.
Sisu sünkroonimine ja jagamine (Sync & Share)

Kasuta Samsung Cloudi kõiki eeliseid. Ühenda sujuvalt oma Samsungi nutiseadmed fotode sünkroonimiseks. Nüüd saad jagada oma mobiilseadme pilte ja nautida neid teleri või külmiku ekraanil.

* Ainult ühilduvad seadmed.

Teavitus

Ole toimuvaga kursis teleri juurest lahkumata. Saad oma teleris kuvada hüpikaknad koduvõrgu AI-seadmete olekuvärskendustega, kalendri meeldetuletustega ja teavitustega, kui eetris on sinu lemmiksisu. Võid saada teavitusi ka oma mobiilseadmesse.

* Ainult ühilduvad seadmed.
 
Rohkem sisu

See pole veel kõik. Sind ootab lõputu hulk meelelahutus- ja infosisu.

TV Plus

Saad juurdepääsu laias valikus 4K UHD ja HDR-sisule. TV Plus pakub uusimat sisu ja filme hämmastava eraldusvõimega, et saaksid nautida kinoelamust oma kodu mugavuses.

* Kolmanda poole teenuste ja sisu saadavus võib ette teatamata muutuda.
** TV Plus-teenus ja GUI võivad piirkonniti erineda.
Steam Link

Mängi suurel ekraanil sujuvalt kvaliteetse graafika ja kiirusega. Rakendusega Steam Link saad oma Steam-mänge voogesitada, ilma et peaksid kasutama eraldi Steam Linki boksi.

Steam Link
* Steamlinki teenus ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt piirkonnast.
**Pildid on simuleeritud ja vaid illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta.
Diagonaal (") 65
Resolutsioon UHD 3840 x 2160
Kaadrisagedus Q HDR 1500
Paneel QLED
Ekraani taustavalgustus Supreme UHD Dimming, Ultra Slim Array
Pildimootor Q-pildimootor
Smart TV Jah
WiFi Jah
USB 3
HDMI pordid 4
Heli (W) 40W
Digituuner T2/C/S2x2
DVB-T tuuner Jah - T2 x 2
DVB-C tuuner Jah
DVB-S tuuner Jah
Ethernet Jah
Seinakinnituse suurus 400x400
Kaal koos alusega kg 27,2 kg
Mõõtmed alusega (L x K x S) 1446,1 x 920,7 x 390,8 mm