65" Ultra HD QLED Samsung teler QE65Q9FN

 

Laoseis: Laos
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
3199,90 €
Tavahind:3799,90 € -16%
Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Tellimisel
Tallinn Järve Keskus Laos
Tallinn Magistrali Keskus Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Tellimisel
Kohtla-Järve Tellimisel
Pärnu Kaubamajakas Tellimisel
Rakvere Põhjakeskus Tellimisel
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Tellimisel
TARTU Tellimisel
EPOOD Tellimisel

Puhas pildi täiustamine
 
Puhas pildi täiustamine
* Tegelik toode võib erineda pildil kujutatust. Vaata meie tootegaleriid.
Q-värv
Neli sõna - rohkem kui miljard värvi. Vaata oma lemmiksaateid ja -filme meie siiani kõige realistlikumate, täpsemate ja elavamate värvidega. Näed iga stseeni kõige peenemaid värvidetaile, justkui oleksid toimuvas osaline.
Q-värv
* QLED-teleri suutlikkust esitada värvimahtu 100-protsendiliselt on tõendanud maailmaklassi testimis- ja sertifitseerimisühendus Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE).
Värvimaht
Q9F annab sulle 100% värvimahu, mis tähendab, et see maksimeerib täpsete, rikkalike ja detailsete värvide skaala, mida saad oma teleris vaadata.
 
Värvimaht
 
Q Contrast Elite
Naudi oma meelelahutust segamatult. Leia kõik tumedaimates stseenides peituvad peened detailid. Tänu Q Contrast Elite‘ile näed iga stseeni kõiki üksikasju, isegi kui toas põleb kogu valgustus.
Q Contrast Elite
Direct Full Array Elite
Direct Full Array Elite
 
 
Direct Full Array Elite rõhutab ka kõige väiksemaid detaile, kontrollides vahetult iga individuaalset valgusüksust. Nüüd on tumedad alad tumedamad ja heledad alad on heledamad.
 
Ultra Black Elite
Ultra Black Elite
 
 
Ultra Black Elite’i puhul kasutatakse ekraani ja paneeli katval kilel spetsiaalset peegeldumisvastast tehnoloogiat. See minimeerib valguse peegeldumist Q9F-i ekraanil ja täiustab kontrastsusetasemeid.
 
Q HDR 2000 (HDR 10+)
Q HDR 2000 suurem ereduse ja kontrastsuse vahemik, mida toetab HDR10+, võimaldab vaadata läbi lavastaja silmade. Märka detaile, mida sa kõige heledamates ja tumedamates stseenides varem ei näinud.
Q HDR 2000 (HDR 10+)
* Sertifitseerimine võib erineda, olenevalt mudelist. 
** Tipperedus võib erineda, olenevalt mudelist ja teleri suurusest.
Mis on HDR 10+?
Mis on HDR 10+?
 
 
Täiustatud HDR-tehnoloogia HDR 10+ tagab, et kõikide stseenide värvid, kontrastsus ja detailid on täpselt optimeeritud.
 
UHD Alliance
UHD Alliance
 
 
QLED-telerid on UHD Alliance‘i poolt sertifitseeritud kui UHD Premium, mis tagab UHD sisu realistliku esitamise.
 
4K Ultra HD
4K Ultra HD
 
 
Q9F vastab kõrgeimatele 4K ülikõrge eraldusvõime standarditele kooskõlas Olmeelektroonika Assotsiatsiooni (Consumer Electronics Association (CEA)) määratlusega.
 
Ultra HD
Ultra HD
 
 
Logo ULTRA HD tõendab, et Q9F-i pilt ja ülikõrge eraldusvõime vastavad kõrgetele tehnilistele nõuetele kooskõlas DIGITALEUROPE‘I määratlusega.
 
Q-pildimootor
QLED-teleri silmapaistva pildikvaliteedi tagab meie võrratu Q-pildimootor. See analüüsib hetkega igat nähtavat stseeni, et tuua sinuni suurepärased värvid, kontrastsus ja detailid.
Q-pildimootor
*Pildid on vaid illustreerivad ning on mõeldud parema arusaamise andmiseks.
Vaata pilti, mitte telerit
Veendu ise, kuidas Q9F suurendab sinu vaatamiselamust oma rafineeritud elegantsi ja stiiliga.
Vaata pilti, mitte telerit
One Invisible Connection
Lõpuks ometi! Nüüd saab kõike, ka toitejuhet, hallata üheainsa peaaegu nähtamatu kaabliga. Üks nähtamatu ühendus võimaldab sul hoida oma seadmed silma alt ära, ühendades need karpi One Connect. Aeg kujundada oma ruum 2018 Q9F abil.

One Connect
Nüüd saad kõik oma seadmed ühte kohta ühendada. Kogu seadmed kokku, ühenda need karpi One Connect ning peida ära. Aeg kujundada ruum vastavalt oma maitsele.
* Seadmed peavad olema One Connectiga ühendatud.

Ei mingit musta ekraani enam
Loobu tavalisest mustast ekraanist. Uuenda oma kodust sisekujundust tuliuue Ambient-režiimiga.
Ei mingit musta ekraani enam
Ambient-režiim

Sisekujundus
Lisa oma elutuppa värve. Kasuta Ambient-režiimi interaktiivse taustana, mis harmoneerub täiuslikult sinu elukeskkonnaga.
 

Teave
Hangi igapäevateavet ilma, välistemperatuuri ja põhiuudiste kohta QLEDi läbikumavalt interaktiivselt taustaekraanilt.
 
Foto
Foto
Ela oma mälestusi uuesti läbi. Muuda oma elutuba isiklikuks galeriiks, kuvades fotosid oma mobiilseadmest.
 

Muusika
Naudi iga päev taustamuusikat. Pane muusika mängima lihtsalt häälkäsklusega või Bluetoothiga ühendatud nutitelefoni kaudu.
 

* Teenuse üksikasjad võivad erineda, olenevalt piirkonnast ja mudelist.** Ambient-režiimi tausta seadistamise funktsioon võib varieeruda, olenevalt keskkonnast, kuhu teler on paigaldatud, sealhulgas, kuid mitte ainult seinakujundustest, -mustritest ja/või -värvidest.*** Pildid on simuleeritud ja üksnes illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta**** Kõik seadmed peavad olema samas võrgus ning nõutav on internetiühendus. ***** Enne esimest kasutamist on vaja nõustuda teenuse-TV tingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega.
Ilma vaheta seinakinnitus
Käsitse oma QLED-telerit kunstiteosena, mida see ka on. Ilma vaheta seinakinnitus hoiab teleri vastu seina, sulandades selle kaunilt sinu sisekujundusega.
Ilma vaheta seinakinnitus
Pildid on vaid illustreerivad ning on mõeldud parema arusaamise andmiseks. 
** Olenevalt paigaldusviisist ja seina tüübist võib teleri tagumise külje ja seina vahele jääv vahe olla erinev.
*** Vaheta seinakinnitus on müügil eraldi.
Piirideta 360˚ disain
Maksimeeri kaasahaarav vaatamine piirideta 360˚ disainiga. QLED-teleri läikiv ja minimalistlik, neljast küljest servadeta ekraan tundub laiem ning tagab hämmastavad kinoelamused.
Piirideta 360˚ disain
Ühe kinnitusega lahendus
Vali oma sisekujundus oma maitse ja mitte teleri järgi. QLED-teleri ühe kinnitusega lahendus võimaldab panna teleri just sinna, kuhu soovid ja kuidas soovid. Proovi erinevaid stiile - riputa seinale või kasuta erinevaid aluseid, mida on lihtne vahetada.
Ühe kinnitusega lahendus
* Alused Studio ja Gravity on müügil eraldi.
* Alused Studio ja Gravity ühilduvad 55"/65" QLED-teleritega. 
* Tegelik toode võib pildil kujutatust erineda.
Alus Gravity
Alus Gravity
 
 
Alus Gravity (ELis: Samsungi tornalus) on kaunis kõikjal, kuhu selle paned. Täismetallkorpus sulandub sujuvalt ümbritsevaga ja lisab silmailu sinu eluruumile.
 
Alus Studio
Alus Studio
 
 
Alus Studio annab sinu toale kordumatu ja elegantse ilme. See on hämmastav iga nurga alt vaadatuna ja ühildub suurepäraselt sinu eluruumiga.
 
Nutikas viis nutitelerit nautida
Jõua oma meelelahutuseni kiiremat, kergemat ja targemat teed pidi. Isiklik igakülgne assistent, kaugjuhtimispult kontrollimiseks ning lihtne jaotur seadmete juhtimiseks. Otsi vähem ja vaata rohkem. Teleri nautimine ei ole kunagi olnud nii lihtne.
Nutikas viis nutitelerit nautida
* Kujutised on simuleeritud ja üksnes illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta
* Nutiteenused ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt mudelist ja piirkonnast.
* Kõik seadmed peavad olema samas võrgus ning nõutav on internetiühendus.
* Nõutav on Netflixi voogedastuse liikmelisus.
Üks kaugjuhtimispult
Juhi ühendatud seadmeid ja sisu hõlpsalt vaid ühe kaugjuhtimispuldiga. Sellel on ka automaatse tuvastamise funktsioon, mis ühendab ja tähistab automaatselt ühendatud seadmed. Lihtne leida, lihtne kasutada. Ainult üks kaugjuhtimispult
Üks kaugjuhtimispult
* Tegelik toode ja kaugjuhtimispult võivad pildil kujutatust erineda.
TV-kava Universal Guide
Ära raiska aega muretsedes, mida järgmiseks vaadata. Lisaks populaarsete saadete ja sisu näitamisele soovitab TV-kava Universal Guide sisu spetsiaalselt sinu vaatamiseelistusele, analüüsides sinu mõne viimase kuu vaatamiskäitumist.
TV-kava Universal Guide
* Enne kasutamist tuleb nõustuda Smart Hubi ja privaatsuspoliitika tingimustega. 
** Nutiteenused ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt mudelist ja piirkonnast.
SmartThings
 
SmartThings muudab sinu teleri jaoturiks nutikatele koduseadmetele alates külmikust kuni mobiilini. See tagab sujuva koostoime ning võimaldab juhtida ja jälgida oma nutikat kodu intelligentsel viisil.
SmartThings
* SmartThingsiga ühilduvad seadmed võivad erineda olenevalt piirkonnast.
* See teenus ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda olenevalt piirkonnast.
* See funktsioon võib erineda olenevalt mobiilseadmest ja operatsioonisüsteemist. 
* Tuleb alla laadida ja paigaldada rakendus SmartThings.
Rakendus SmartThings", vaid üks rakendus kõige jaoks"
 
Rakendusel SmartThings on ka sellised funktsioonid nagu TV-kava Universal Guide, kaugjuhtimispult ja isegi Ambient-režiimi seadistused.
Rakendus SmartThings", vaid üks rakendus kõige jaoks"
* Seadistamiseks on vajalik Samsungi konto. Teleril peab olema internetiühendus mobiilseks seadistamiseks.** Seadistada saab ka kaugjuhtimispuldiga.*** Automaatne tuvastamine mobiiltelefoni ja teleri vahel võib erineda, olenevalt mobiilseadmest. Kui sinu mobiilseade ei toeta automaattuvastust, ava seadistamiseks mobiilis olev rakendus SmartThings.
Sisu sünkroonimine ja jagamine (Sync & Share)
Kasuta Samsung Cloudi kõiki eeliseid. Ühenda sujuvalt oma Samsungi nutiseadmed fotode sünkroonimiseks. Nüüd saad jagada oma mobiilseadme pilte ja nautida neid teleri või külmiku ekraanil.
* Ainult ühilduvad seadmed.

Teavitus
Ole toimuvaga kursis teleri juurest lahkumata. Saad oma teleris kuvada hüpikaknad koduvõrgu AI-seadmete olekuvärskendustega, kalendri meeldetuletustega ja teavitustega, kui eetris on sinu lemmiksisu. Võid saada teavitusi ka oma mobiilseadmesse.
* Ainult ühilduvad seadmed.

Häälabimees teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabimees teleris
Häälabimees teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabimees teleris
Häälabimees teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabimees teleris
Häälabimees teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabimees teleris
Häälabimees teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabimees teleris
Häälabimees teleris
 
Kontrolli oma telerit nutikamal moel häälabiga. See on ka lihtsam. Lihtsalt käsi tal kanalit vahetada, sisu otsida ja rakendusi avada. Samuti võib see juhtida sinu koduseid AI-seadmeid.
Häälabimees teleris
Rohkem sisu
See pole veel kõik. Sind ootab lõputu hulk meelelahutus- ja infosisu.
TV Plus
Saad juurdepääsu laias valikus 4K UHD ja HDR-sisule. TV Plus pakub uusimat sisu ja filme hämmastava eraldusvõimega, et saaksid nautida kinoelamust oma kodu mugavuses.
* TV Plus-teenus ja GUI võivad piirkonniti erineda.

Steam Link
Mängi suurel ekraanil sujuvalt kvaliteetse graafika ja kiirusega. Rakendusega Steam Link saad oma Steam-mänge voogesitada, ilma et peaksid kasutama eraldi Steam Linki boksi.
Steam Link
* Steamlinki teenus ja GUI (Graphic User Interface – graafiline kasutajaliides) võivad erineda, olenevalt piirkonnast.
* Pildid on simuleeritud ja vaid illustratiivsed. Toote välimust ja disainiandmeid, mis toote toimivust ei mõjuta, võidakse ette teatamata muuta
* Ei ole saadaval Kanadas.
Diagonaal (") 65
Resolutsioon UHD 3840 x 2160
Kaadrisagedus 3700 PQI
Paneel Quantum Dot Display
Pildimootor QHDR 2000
Smart TV Jah
WiFi Jah
USB 3
HDMI pordid 4
Heli (W) 60 W
Digituuner T2/C/S2x2
DVB-T tuuner Jah - T2
DVB-C tuuner Jah
DVB-S tuuner Jah - S2 x 2
Ethernet Jah
CI (common interface) Jah
Energiaklass B
Kaal koos alusega kg 30,9 kg
Mõõtmed alusega (L x K x S) 1 450,1 × 899,9 × 353,4 mm
DLNA Jah