Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

7.2 kanaliga kodukino ressiiver Denon AVR-X2700H, must

Kaubamärk: DENON
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-5
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
819,90 €
Transport 1-5 tööpäeva

7.2 kanaliga mitmekülgne ja kvaliteetsete komponentidega võimekas AV ressiiver, mis pakub palju lisavõimalusi: Wifi ühendus, kahesuunaline Bluetooth ühendus, videopildi parandus ja 8K ülesskaleerimine, Denon HEOS seadmevõrgu tugi jpm., ja mis teevad sellest võimeka koduse helikeskuse.

Uue põlvkonna HDMI ühendused koos 8K toega - ressiiver on täielikult valmis uue põlvkonna teleritega ühilduvuseks ja võimaldab edastada ka parimat videosignaali. Videopildi töötlus ja tihendamine kuni 8K resolutsioonini teeb ka kehva signaali teravaks ning nauditavaks. Kaks HDMI väljundit võimaldavad videot nautida kahel ekraanil korraga, see säästab tüütust juhtmete ümbertõstmisest juhul, kui kasutada videoväljundina nii telerit kui ka projektorit.

Dolby Atmos ja DTS:X tugi annab ruumilisele helile uue tähenduse. Need uued helistandardid toovad helireaalsuse veelgi lähemale ja annavad täiendava ruumilisuse mõõtme laekõlarite abil. Kui laekõlareid paigaldada ei saa, aitavad DTS Virtual:X või Dolby Atmos Height Virtualization heliprogrammid luua virtuaalsed laekõlarid, kasutades ära ringheli põhikõlareid ja ruumipeegeldusi.

Kaasaegsed ja mugavad lahendused võimaldavad muusikat striimida otse nutiseadmest: Bluetooh ühenduse, Apple AirPlay 2 või WiFi võrgu vahendusel. Esipaneelil on USB liitmik, kuhu ühendada USB mäluseade või telefon ning esitada sellest MP3 või HiRes WAV, FLAC, ALAC, DSD 2.8/5.6 MHz muusikafaile.

Ressiiver toetab ka Amazon Alexa, Google Assistant ja Apple Siri hääljuhtimist.

Kahesuunaline Bluetooth võimaldab saata heli Bluetooth kõrvaklappidesse või kõlaritesse (tarkvarauuendusega).

Võrguühendus avab ukse rohkete võimaluste maailma, alustades tasuta tuhandetest internetiraadio jaamadest, kus leidub muusikat igale maitsele või siis muusikateenuste nagu Spotify, Deezer, Tidal tugi, mis toovad kogu maailma muusika vaid ühe nupuvajutuse kaugusele.

Ressiiveri seadistamine ja paigaldamine on tehtud ülilihtsaks - mikrofoniga automaathäälestuse ja juhendava ekraanimenüü abil saab see tehtud mõne minutiga ka juhul, kui puuduvad eelnevad teadmised. Erivärvilised kõlariühendused ja kaasasolevad värvilised märgistuskleebised lihtsustavad kaablite ühendamist.

Tagumiste kõlarikanalite otstarvet saad vastavalt soovile muuta, kasutades neid Bi-Amp lahenduseks või B esikõlaripaarina või teise ruumi helindamiseks (Zone2). Zone 2 lahendus võimaldab saata sinna põhitsooniga sama või siis teist helisignaali, seda eraldi sisse/välja lülitada, reguleerida helitugevust ning kõike seda teha mugavalt läbi nutiseadme äpi või kaugjuhtimispuldi.

Denon HEOS juhtmevaba mitme ruumi helindamise lahedus loob teiste HEOS seadmetega üle Wifi/LAN ühenduse ühtse koduse seadmete võrgustiku, kus kõikide nende seadmete sisendeid ja heliesitust on võimalik omavahel jagada, vahetada, suunata ja kontrollida ja kas või kõik koos mängima panna. See on mugav kogu kodu helindamise lahendus, mida on lihtne juhtida otse läbi nutiseadme äpi.

Tüüp Võrguressiiver
Heli (W) 7 x 150 W
FM raadio Jah
Bluetooth Jah
Mälukaardilugeja Ei
WiFi Jah
Internetiraadio Jah
Kanaleid 7.2
Takistus (O) 4-16 oomi
USB 1
HDMI pordid 6 in / 2 out
Audio sisend Jah
Mikrofoni sisend Jah
Optiline (sisendid/väljundid) 2 / -
Kõrvaklapi väljund Jah
Komponent Jah
Värv Must
Kaal 9,5 kg