Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aeglane küpsetaja / sous vide RUSSELL HOBBS 25630-56

Kaubamärk: RUSSELL HOBBS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
109,90 €

Mida võib valmistada aeglase küpsetaja / sous vide keetjaga?

 
Russell Hobbs aeglase küpsetaja / sous vide keetjaga on võimalik kolmel erineval ja suurepärasel viisil hõrgutavaid roogasid valmistada.
 
slow-cooking
 
Aeglane kuumutamine
Sarnaselt klassikalisele multikeetjale saad selles seadmes valmistada koduseid ja rammusaid lemmiktoite, alates kanakarrist ja veiselihahautisest kuni lemmikchilli ja rebitud sealihani välja. Lisa vaid oma retsepti koostisained, vali soovitud seadistused ja toidutegemine alaku. 
 
 sous-vide
 
Sous Vide
Termin Sous vide tähendab prantsuse keeles "vaakumis". Selle all mõeldakse kuumtöötlemise viisi, mille puhul kuumtöödeldav toiduaine on pakendatud kilesse, millest õhk on eemaldatud. Vaakumpakendatud toiduainet keedetakse vesivannil väga täpselt reguleeritud temperatuuri juures. Kuna toiduaine on vaakumis, säilivad toidus kõik mahlad ja maitsenüansid, mis tavalise kuumtöötlemise puhul eralduvad ja kaduma lähevad. See on stiilne kuumtöötlemise viis, mille abil valmistatud toidud pakuvad unustamatuid maitsekogemusi. 
 
temp-probe 
 
Temperatuuriandur
Kui küpsetada mahlakat kanapraadi või valmistada veiseliha, mis peaks jääma keskmiselt küpseks, aitab temperatuuriandur väga täpselt määratleda küpsetamise temperatuuri, võimaldades saada ideaalse küpsetustulemuse. 
Tüüp sous vide keetja
Toide Võrgutoide
Eriomadused digitaalne ekraan
Masinpestavad osad Jah
Maht (L) 6 L
Värv Must
Komplektis termoandur, keraamilise pinnaga siseanum, rest, turvaklaasist kaas