Aeglane mahlapress SANA EUJ-707R

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
359,90 €
Tavahind:429,90 € -16%

VideoSana 707 on võimsamootoriline tigupressiga mahlapress, mis saab jagu kiulistest taimedest ja pressib mahla, milles vitamiinid, ensüümid ning mineraalid on kätte saadud kõigist puu- ja köögiviljadest.  Seadme kaheastmeline mahlapressimise süsteem on ülimalt tõhus. Tigupressi keskmine pöörlemiskiirus 70 p/min väldib vahu teket, ei tekita ummistusi ega mahla kuumenemist, mille tõttu vitamiinid võiks kaduma minna. Tulemuseks on väga korralikult kuivaks pigistatud viljaliha.

Seadme söötetoru on suure läbimõõduga. Voolujooneline ja elegantne korpus toetub neljale stabiilsele jalale. Masina töötamine on vaikne. 

Kuid see pole veel kõik. Sana 707 pole mitte ainuüksi mahlapress, vaid sellega saab jahvatada pähklid võiks, pressida pastat, jahvatada kohviube, vürtse, ürte ja purustada küüslauku, teha beebitoitu, töödelda külmunud puuvilju sorbetiks ja vahustada sojapiima. Kasutage Sana mahlapressi hõrgutavate jookide ja suupistete valmistamiseks, mis maitsevad kõigile. Soetades lisaks õlipressi tarviku, saate pressida õli igasugustest seemnetest (linaseemned, seesam, päevalilleseemned). 

Siiani olid ainsad suure söötetoruga mahlapressid vertikaalse ülesehitusega, kuid selle mahlapressiga on lood teisiti. Nüüd on suure söötetoru juures lisaks ka kõik need head omadused mis horisontaalse mahlapressi puhul - mitmeotstarbelisus, lekkeohu puudumine, hõlbus puhastamine, lehtköögiviljade lihtne töötlemine. 

Sana 707 on esimene horisontaalne tigupressiga mahlapress, millel on jäme jahvatussõel. See töötleb pehmeid puu- ja köögivilju palju kergemini ning annab parema mahlatootlikkuse, vältides ummistumisi. 

Silikoonrõngaga varustatud lükkamistarvik võimaldab igat sorti vilju ilma vaevata jahvatisse lükata, ilma et väiksemad tükid söötetoru seintele jääks. 

Lisaks on uuenduslik ka see, et seadme juhe väljub selle põhja alt. Seega saab juhtme alati otse pistikupesa poole suunata, mitte paigutada kulgema ümber seadme lauapinnal. Ning korpuse kuju on disainitud selliseks, et mahlapressi saab tõsta ilma sangadeta. Disainis pole ühegi detaili kujundus tähelepanuta jäänud. 
Kaasas on suur klaasist kann mahla jaoks ja stiilne roostevabast terasest viljaliha anum. Kõik mahla ja toiduainetega kokkupuutuvad seadme osad on 100 % BPA- vabad. 

Sana mahlapressiga tehtud mahlad ja toidud on rikkalikud vitamiinide ja elavate ensüümide poolest ning säilitavad nii toiteväärtuse kui ka välimuse ja maitseomadused külmkapis hoituna kuni 48 tunni vältel.

Kirjeldus Aeglane mahlapress säilitab vitamiinid ja värvid
Võimsus 200 W
Lisad kasutatav ka jahvatina / peenestajana
Masinpestavad osad Jah
Viljaliha anum roostevabast terasest
Mahlaanum klaasist
Eriomadused 63 - 75 pööret/min
Kaal 5,7 kg