Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aknapuhastusrobot ECOVACS WINBOT 920

Toote tarneaeg on 2-3 tööpäeva!

Kaubamärk: ECOVACS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
369,90 €

Aknapesurobot WIN-SLAM 2.0 tehnoloogiaga, mitmete puhastusrežiimide, uue turvasüsteemi, nutitelefoniga juhtimise ja hõlpsasti kaasaskantava hoiukotiga.

WINBOT 920 pakub puhtaid ja läikivaid aknaid nii sees kui väljast. Puldi asemel ECOVACS rakenduse kaudu juhtimisega, on WINBOT-i tänu arvukatele turvamehhanismidele ja uuele kaitsesüsteemile veelgi lihtsam ja turvalisem kasutada.

WINBOT 920 töötab eriti tõhusalt tänu WIN-SLAM 2.0 tehnoloogiale, raamita akende servade tuvastamise süsteemile, mitmele puhastusrežiimile ja madalale disainile. Aknapesurobotil on kasutajasõbralik häälabiline ja robotit saab kergelt uues hõlpsasti kaasaskantavas hoiukotis transportida.

WIN-SLAM 2.0 navigatsioon - puhastustee intelligentne planeerimine

WIN-SLAM 2.0 tehnoloogia võimaldab WINBOT 920-l lamedaid klaasipindu usaldusväärselt puhastada, kasutades edasi-tagasi liikuvat metoodilist puhastusteed. WINBOT loob süsteemse puhastustee, mis tagab täieliku katvuse enne algse punkti juurde naasmist.

Serva tuvastamise tehnoloogia - raamita akende vaevatu puhastamine

Sõltumata sellest, kas klaas on raamitud või mitte – WINBOT 920 tuvastab kõik servad ja kohandab puhastusprotsessi intelligentselt vastavalt pinnale. See teeb sellest ideaalse majapidamisabilise erinevates olukordades, nt. peeglite või talveaedade puhastamisel. 

Intelligentne juhtimine - häälabilise ja rakenduse kaudu juhtimine.

Arukat opsüsteemi saab rakenduse abil hõlpsasti juhtida - akende puhastamiseks pole vaja kaugjuhtimispulti. WINBOT 920 on ECOVACS-i esimene aknapesurobot, millel on rakenduse kaudu juhtimine ja häälabi. See annab teile reaalajas teavet seadme oleku kohta ja on alati õhupõhiste (OTA) värskendustega kursis. 

Intelligentne turvasüsteem täielikult ohutuks puhastamiseks.

 WINBOT mitmetasandiline ohutuskontseptsioon pakub intelligentseid lahendusi igas olukorras, mis tähendab, et isegi kõrgete akende puhastamine on täiesti ohutu ja lihtne.

Hõlpsalt kaasaskantav hoiukott. Lihtne hoiustamine ning kindel kaitse tolmu ja mustuse eest.

See on WINBOT-i perekonna esimene hõlpsasti kaasaskantav hoiukott. Aknapesurobotit on lihtne hoiustada ja mugav transportida. Hoiukott tagab, et teie WINBOT-i hoitakse alati turvaliselt ja kindlalt. 

Automaatne algus- ja asendimälu

Kui seade on klaasipinnale kindlalt kinnitatud, hakkab WINBOT 920 enne alguspunkti naasmist automaatselt aknaid puhastama. Kui aknapuhastusprotsess katkeb, mäletab WINBOT asukohta ja jätkab pärast pausi oma kavandatud marsruuti. 

Võimas imujõud ja karabiinhaak garanteerivad ohutuse

WINBOT-i täiustatud imemisventilaator kinnitab seadme ohutult klaasi külge ja puhastab tõhusalt. Kinnitussüsteemi ebaõnnestumise korral pakuvad eriti elastne köis ja tugev karabiinhaak täiendavat ohutust.

Mitu puhastusrežiimi

Roboti kolme aknapesurežiimi saab kasutada vastavalt vajadusele: Automaatne aknapuhastusrežiim (standardne), põhjalikum süvapuhastusrežiim (kasutades kahte erinevat marsruuti) ja intensiivne kohtpuhastusrežiim (tugevalt määrdunud alade jaoks).

Mikrokiust puhastuslapp

WINBOT 920 kasutab täiustatud mikrokiust puhastuslappi, andes sellele suurepärase veeimavuse võime, mis omakorda aitab tagada jäljevabad klaasipinnad.

Madal disain

Olles kõigest 7,8 cm paksune ja 1,7 kg kaaluga, on WINBOT 920 meie aknapesurobotitest kõige õhem ja kergem.

Kirjeldus Aknapesurobot
Toide Võrgutoide
Juhtme pikkus 4,2 m
Eriomadused WIN-SLAM™ 2.0 navigeerimistehnoloogia, häälteated
Aku tüüp liitiumaku 650 mAh, 14,8 V
Müratase (dB) 72 dB
Komplektis turvalõõg, toiteadapter, viimistluslapp, puhastuspadjad, puhastuslahus
Värv Valge
Kaal 1,7 kg
Mõõtmed 7,8 x 24,7 x 24,8 cm