Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aknapuhastusrobot ECOVACS WINBOT W1 Pro

Kaubamärk: ECOVACS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
449,90 €

Ecovacs Window aknarobot WINBOT W1 PRO automaatse piserdamise, nutika ja stabiilse liikumise ning WIN-SLAM 3.0 optimeerimisel põhineva teekonnaplaneerimistehnoloogiaga omab mitmeid ohutust tagavaid süsteeme ja kasutajasõbralikke funktsioone  

Aknarobot, mis annab häälteadetena meeldetuletusi nii tööks ettevalmistamise kohta, töö käigus, kui ka ettetulevates veaolukordades. Juhtimine on võimalik ka ECOVACS App rakenduses. Puhastusrežiimid - kiire, sügavpuhastav, kohtpuhastus - on valitavad vastavalt vajadustele. Veepaak eraldab vett automaatselt, vastavalt sellele, kas tegu on pesemise või kuivatamisega. Kasutada saab ka aknapuhastusainet. Võimalik on vee pihustamine ühe nupuvajutusega / rakenduse kaudu kohtades, kus seda on rohkem vaja.
Win-Slam 3.0 nutikas teekonna planeerimine tuvastab akna külgmised ääred ja koostab sobiva puhastusteekonna. Robotit saab kasutada nii väikestel aknapindadel nagu seda on 30 x 40 cm. Robot tuvastab ka raamideta akende ääred, et mitte ületada klaasipinna serva.
Sisseehitatud aku hoiab robotit kukkumast 30 minuti vältel, kui peaks tekkima elektrikatkestus.

Automaatne ristpihustus lainurkpihustuse ja veepaagiga

Ülimalt tõhusa pihustussüsteemi abil saab uus WINBOT W1 PRO hakkama igat tüüpi aknaga. Tänu ristpihustusele jõuab puhastusvedelik iga nurga alla, mis tagab laitmatu märgpuhastuse ning lahustab igasugused plekid. Lisaks kõigele jätab see nutikas puhastusrobot oma asukoha meelde, tagades nii, et alati saab töö lõpetatud – säravalt puhtad aknad ühe nupuvajutusega.

Täiustatud WIN-SLAM 3.0 teekonna planeerimise tehnoloogia

WINBOT W1 PRO puhastab automaatselt edasi-tagasi liikudes ning peseb klaasi täielikult ja korralikult kolmes kohandatavas režiimis: kiire, põhjalik ja kohtpuhastuse režiim. See loob süsteemse puhastusteekonna, mille tulemusel on aknad pimestavalt puhtad.

8-astmeline universaalne ohutus ja optimeeritud 2800 Pa imemisvõime

Ohutus on meie jaoks esmatähtis. Suurima võimaliku ohutuse tagamiseks on WINBOT W1 PRO robotil optimeeritud 2,800 Pa imemisvõime ja ülimalt innovaatiline libisemiskindel kuivatamissüsteem. Nende abil on liikumine sujuv ja pesemisel kindel haare isegi libedatel pindadel või võimalike elektrikatkestuste korral.

Kirjeldus võrgutoitel aknapesurobot
Veepaagi maht 60 ml
Imuvõimsus 2800 Pa
Aku tüüp varutoiteaku: liitiumaku
Aku pinge 14,8 V
Aku kestvus 30 min
Laadimisaeg 2 h
Müratase (dB) 72 dB
Eriomadused 3 töörežiimi, rakendusest juhtimine, puhastatava akna min suurus 30x40 cm
Komplektis turvalõõg, karabiin, toiteadapter, 2 mikrokiudlappi, puhastusaine, mõõdunõu
Värv Valge
Kaal 1,7 kg
Mõõtmed (K x L x S) 78 x 270 x 270 mm