Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aknapuhastusrobot MAMIBOT W120-T must

 

Kaubamärk: MAMIBOT
Laoseis: Tellimisel
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
299,90 €

Kauakestva akuga Mamibot roboti digitaalne 75 W mootor teeb 22000 pööret minutis, töötades võimsalt ja vaikselt. Robot puhastab ühe ruutmeetri klaaspinda kõigest kahe ja poole minutiga.
Selle innovatiivse aknapesurobotiga saad pesta mitte ainuüksi aknaid nii seest kui väljaspoolt maja, vaid ka dušikabiini klaase, marmor- ja keraamilisi pindu ning kaupluse vaateakent. Spetsiaalne mikrokiust lapp aknapesuroboti alaküljel ei kriimusta pinda ega jäta klaaspinnale jälge. Vali liikumisskeemiks kas Z, N või režiim Z-N. Aknapesurobot kinnitub pindadele iminappade abil, mis suudavad kanda kuni 7,2 kilost raskust.

Sisseehitatud toiteallikas säilitab iminappade töö ka siis, kui elektritoide millegipärast katkeb ning robot kinnitub klaasile kindlalt kuni 20 minuti vältel, andes häiresignaali voolukatkestuse kohta. Lisaks on robot varustatud turvanööriga, mis aitab ära hoida allakukkumise.

Puhastustulemused on väga efektiivsed ning aknapesurobotit saab juhtida kaasasoleva kaugjuhtimispuldiga, nutiseadme rakendusest või roboti enda nupust.

 

Kirjeldus Aknapesurobot
Toide Võrgutoide / akutoide
Sisendvõimsus (max) 75 W
Eriomadused klaas-, keraamiliste ja marmorpindade puhastamiseks
Laadimisaeg 1 h
Müratase (dB) 65 dB
Värv Must
Kaal 1,35 kg
Mõõtmed 10 x 25 x 25 cm