Aktiivsusmonitor GARMIN Vivoactive HR must, Extra Large

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-3
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
179,90 €
Tavahind:259,90 € -31%
Transport 1-3 tööpäeva Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Tellimisel
Tallinn Järve Keskus Tellimisel
Tallinn Magistrali Keskus Laos
Jõgeva Expert Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Tellimisel
Kohtla-Järve Tellimisel
Pärnu Kaubamajakas Tellimisel
Rakvere Põhjakeskus Laos
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Tellimisel
Võru Semu kaubamaja Tellimisel
EPOOD Tellimisel

GPS vastuvõtjaga nutikell randmelt pulsimõõtmisega

Õhuke ja kerge GPS nutikell värvilise selgelt loetava puuteekraaniga.
GPS, treeningu rakendused jooksmiseks, rattasõiduks, ujumiseks, golfiks jm. välistegevusteks.
Kohanda kell oma maitse järgi Garmin Connect IQ™ keskkonnas
Võtab vastu nutiteavitusi¹
Aku kestvus kuni 8 päeva² kella reziimis³, GPS-i kasutades kuni 13 tundi.

Kõik andmed kogu aeg

Elevate™ tehnoloogiaga mõõdab pulssi otse randmelt.Selle alusesl arvutab vívoactive HR põletatud kalorite arvu ja hindab sinu aktiivsuse taset ning hoiatab sind ülepingutamast.³

Salvestab kõik liikumised

Jooksmine, rattasõit, ujumine, golf, suusatamine ja palju muud koos nutikellaga Vivoactive HR. GPS ja spordi rakendus teevad statistilist analüüsi samal ajal, kui nutirakendused² on ühendatud. Kõik see võimaldab sul hoida oma elu tasakaalus. Vívoactive HR jälgib aktiivsust³ läbi päeva: loeb samme,jälgib und ja arvestab aktiivset aega. Vívoactive HR automaat-salvestuse funktsioon salvestab tegevused ka siis, kui unustasid vajutada „Start“ nuppu. Sa ei pea muretsema seadme kestvuse pärast. Laetav aku kestab kuni 8 päeva, GPS-i kasutamisel kuni 13 tundi.

Pilguheit Garmini ühendusse

Vivoactive HR sünkroniseerib¹ automaatselt Garmini ühenduse. Garmini ühendus on ainus tasuta rakendus, mis analüüsib ja esitleb tulemusi, et aidata sul saada paremaks kui eile. See sisaldab näpunäiteid, kui sa oled jäänud seatud eesmärgist maha või ergutusi, kui oled eesmärgi ületanud. Lisaks saad kasulikke nõuandeid ekspertidelt, mistõttu on sul justkui virtuaalsed treenerid.

Jooks

Seadme kiirusemõõtur ja GPS salvestavad su jooksu nii siseruumis kui ka väljas. Värinmärguanne näitab määratud pulsisagedust, tempot, jooksu/käimise intervalli jne. Kasutada saab ka Automaatse ringilugemise (Auto Lap) ja Automaatse pausi (Auto Pause) funktsioone. Võimaldab jooksu järgset statistikat, nagu läbitud vahemaa, kalorid, keskmine tempo ja aktiivne aeg.

Rattasõit

GPS jalgratta rakendus mõõdab aega, vahemaad, kiirust ja kaloreid. See sobib kasutamiseks kiiruse ja rütmi anduritega mis mõõdavad sinu treeningu edukust ja intensiivsuse kõikumist päevade lõikes. Samuti sobib kasutamiseks koos Varia® Lights ja Turvalise Sõidu Radariga.

Ujumine/sukeldumine

Ujumisel salvestatatakse detailne statistika, nagu vahemaa, tempo, tõmmete arv, tõmbe tüüp jne. Ujumise rakendus arvestab sinu efektiivsust (SWOLF), lisab juurde aja ja tõmmete hulga, mis kulub basseini pikkuse läbimiseks. Intervalli arvutus võimaldab sujuvalt teha paus ja siis teha treeningu kokkuvõte. Treenigu lõpus vaata oma koondandmeid, mis sisaldavad intervalli, erinevate etappide keskmist ning üldist aega ja isiklikke rekordeid.

Golf

Mängi iga päev uutel radadel, laadides alla ühe 40 000-st rajakaardist meie golfiradade andmebaasist. Golf rakendus näitab lihtsustatud vaadet väljakust ja aitab jälgida skoori, andes teada kaotusest või eduseisust. PointerFeature rakendus juhib sind õiges suunas ka siis, kui sa ei näe kogu väljakut. See mõõdab nupuvajutusega ka löögikaugust.

Aerutamine

Kui sulle meeldib aerutamine või sõudmine, siis seadme aerutamise rakendus jälgib ja kuvab kogu sinu liikumist. Vaata tempot, aega, vahemaad ja tõmbeid nii vee peal, kui ka sõudeergomeetril.

Slaalom/lumelauasõit

Suusatades või sõites lumelauaga mõõdab Vivoactive HR sinu 3-D kiirust. Seade arvutab kiirust ja vahekaugust nõlval, arvestades laius-ja pikkuskraadi. Ta ennustab ette pöörded ja pakub võimalust kasutada Auto Pause funktsiooni, mis peatab taimeri automaatselt, kui sa jääd seisma või istud tõstukis.

Ole ühendatud

Vivoactive HR vibro-alarm annab märku saabunud teadetest. Vivoactive HR kuvab ilmateadet, temperatuuri jne. Lisaks võimaldab seade sul seadistada oma telefoni heliseadeid, positsioneerida oma telefoni, distantsilt kontrollida VIRB® action kaamerat ja annab sinu sõpradele ja perele võimaluse LiveTrack abil jälgida sinu tegemisi reaalajas. Isikusta Vivoactive HR tavalise käekella, andmeväljade, rakenduste ja erinevate tehnikavidinatega Garmini Connect IQ™ kauplusest.

¹ Ühendatuna sobiva nutitelefoniga
² Aku eluiga sõltub kasutatava nutitelefoni mudelist
³ Aktiivsuse jälgimise täpsus
4 Müüakse eraldi.

 

Bluetooth Jah
Sammulugeja Jah
Kalorite kulu näit (kcal) Jah
Distantsimõõtja: Jah
Veekindel Jah
Arvutiga ühendatav Jah
Aku kestvus 8 pv
Eriomadused Smart teavitused
Garantii 24 kuud