Aktiivsusmonitor GARMIN Vivosmart 4 Merlot/Rose Gold, S/M

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
119,90 €
Tavahind:139,90 € -14%

Stiilne aktiivsuse ja tervise jälgija

  • Õhuke, stiilne ja selge ekraaniga nutiseade
  • Sisaldab täiustatud une seiret REM (rapid eye movement) unega ja hindab öösel vere hapnikusisalduse taset randmepõhise Pulse Ox2-sensoriga
  • Fitness ja tervise jälgimise vahendid hõlmavad randmepõhist südame löögisagedust, kogu päeva stressi jälgimist, lõõgastavat hingamise taimerit, VO2 max, Body Battery ™ energiarežiimi ja palju muud
  • Pakub spetsiaalseid tegevuste taimereid jalutuskäikudel, jooksmisel, jõutreeningutel, joogaharjutustel, basseinis ujumisel ja muu tegevuse puhul
  • Teavitused värinhoiatusega, sh kõnede, tekstisõnumite jms kohta (Android-seadmete kasutajatele kättesaadavad tekstvastused)
  • Aku kestab kuni 7 päeva (va. Pulse Ox une jälgimise reziimis) ning on veekindel ujumiseks ja duši all käimiseks

Rõhuta oma stiili, paranda enesetunnet ja ole aktiivne koos uue vívosmart 4-ga. Õhuke, veekindel aktiivsusmonitor on täis fitness- ja tervisetoiminguid, mis aitavad sind tervislikuma ja aktiivsema elustiili poole. Randmepõhine Pulse Oxi andur võimaldab magamise ajal vere hapniku küllastumist hinnata - või võid kohapeal kontrollida oma vere hapnikutaset igal ajal päeva jooksul. Seade jälgib ka südame löögisagedust randmelt ja sisaldab kasulikke funktsioone, nagu kogu päeva stressi jälgimist, lõõgastava hingamisaja ja VO2 max näitude kuvamist. Lisaks Body Battery'i energiarežiim nõustab, kas peaksid nüüd puhkama või just aktiivselt toimetama. Basseinis ja duši all veekindlana on vívosmart 4 koos sinuga 7 päeva järjest, edastades kõiki nutiteavitusi, kuni saabub aeg akut laadida.

Stiilne ja nutikas

Mitmes värvitoonis saadav, õhuke käevõru täiendab su stiili oma eripärase disainiga, erksat ja hõlpsalt loetavat ekraani ümbritseb elegantne metallraam. Ekraan on ainult siis aktiivne, kui seda vajad. Aktiivsena reguleerib ekraan kontrastust automaatselt vastaval ümbritseva valguse tasemele, nii et see on nähtav ka eredas päikesevalguses. Vívosmart 4 sobitub ideaalselt sinu elustiili juurde, olenemata sellest, kas lähed kontorisse, jõusaali või basseini.

Pulse Ox näit sinu randmel

Vivosmart 4 pulsisageduse sensor näitab keha vereringe hapnikusisalduse taset. Pulse Ox mõõtmised sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas tervisest ja füüsilisest vormist. Pulse Oxi kontrollimine aitab hinnata, kuidas sinu keha hapnikku omastab. Lülita funktsioon sisse, et mõõta oma SpO2 (hapnikusisaldust veres) uneajal, või kasuta seda mistahes muul ajal, kui soovid oma keha kohta rohkem teada.

Laiendatud unejälgimine

Uni on tervise, heaolu ja füüsilise jõudluse oluline tegur. Vívosmart 4 annab ülevaate sellest, kuidas magad, jälgib kerget, sügavat ja REM une astet koos liikumisega uneajal. Lisateabe saamiseks lülita sisse Pulse Ox funktsioon, et oma vere hapnikusisaldust unerežiimi ajal salvestada. Ärgates saad hõlpsalt vaadata ja võrrelda oma une andmeid Garmin Connect™ Mobile rakenduses.

Kalorite kulu näit (kcal) Jah
Distantsimõõtja: Jah
Arvutiga ühendatav Jah
Sammulugeja Jah
Veekindel Kuni 50m sügavuses
Aku kestvus Kuni 7 päeva
Bluetooth Jah
Garantii 24 kuud
Eriomadused vere hapnikusisalduse Pulse Ox2 sensor