Aktiivsusmonitor GARMIN vivosport Limelight, L

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0 - 2
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
79,90 €
Tavahind:199,90 € -60%

Video  • Tee siseruumides trenni või kasuta GPS'i, et oma tegevust vabas õhus planeerida
  • Nutikella omadustena väärivad märkimist näiteks VO2 max ja sportliku vormi eelhinnangud
  • Päevase stressitaseme jälgimine aitab olla kursis sellega, kuidas keha reageerib võimalikele stressitekitajatele
  • Värviline Garmin Chroma Display™ ekraan ja õhuke kujundus
  • Nutimärguanded, LiveTrack, jne.
  • Aku kestab nutikella režiimis 7 päeva; GPS režiimis 8 h

Väikeses kompaktses korpuses, mis sobib igaks olukorras, sisaldub palju. Selleks on GPS ja rikkalikult muid omadusi. Saate jälgida enda sportlikku vormi, päeva stressitaset ja ühenduda nutiseadmetega, samuti Garmin Connect™ online-kommuuniga.

Sportimiseks väljas või sees

Sisseehitatud GPS pakub vabadust spordi harrastamiseks õues ja looduses. Joostes, käies või rattasõidul mõõdab Vivosport vahemaad, kulunud aega või kiirust, samuti samme. Seadmel on ka jõutrenni ja kardiotegevuste mõõtmise funktsioonid, võimaldades trennitegemist vastavalt enda eelistustele. 

Igapäevane sportliku vormi jälgimine ja stressitaseme mõõtmine

Jälgige oma sportliku vormi põhinäitajaid Elevate™ 24/7 pulsimõõtja abil. Pulsiinfo abil on Vivosport võimeline hindama kasutaja VO2 max ja sportliku vormi alusel hinnatavat vanust, need kaks näitajat on regulaarse trennitegemise tulemusel jätkuvalt parandatavad. Samuti mõõdab nutikell südamerütmi vaheldumist (HRV), mis on aluseks stressitaseme arvutamisele ja kuvamisele. Eesmärgiks on anda kasutajale rohkem teadlikkust sellest, mismoodi füüsilised või emotsionaalsed tegurid võivad tekitada stressitaseme tõusu ja aidata neid vältida. 

Õhuke disain, ergas stiil

Kõigi sisemiste omaduste lisaks üllatab Vivosport ka sellega, kui õhuke see tegelikult on. Sobitudes igasuguse riietuse ja olukorraga, on nutikell kantav kogu aeg. Samuti on kell veekindel ja kantav nii ujudes kui ka duši all. Alati aktiivne värviline puuteekraan on hästinähtav isegi kirka päikesevalguse käes. Nutikella on võimalik saada 3 trendikas kahevärvilises värvikombinatsioonis. Valige värv, mis Teid kõnetab.  

Olge ühenduses

Kui nutikell on telefoniga korra ühendatud, on kasutajal mugav ligipääs telefoni peamistele funktsioonidele vaid oma randmel asuva nutikella vahendusel. Tekstisõnumite vastuvõtmine, sotsiaalmeedia uudised, e-post ja muu, telefoni ülesotsimine, muusikaesituse juhtimine ja Live Track funktsiooni kasutamine võimaldab ka sõpradel kasutaja tegemistega kursis olla. Automaatne sünkimine laeb lõpuleviidud tegevuste info Garmin Connect'i automaatselt üles. 

Jagage ja võistelge

Tegevuste sünkimisega Garmin Connectis saab teha enamat kui vaid omaenda andmete salvestamist. Garmin Connect on vilgas online-keskkond, kus inimesed võivad omavahel ühendust võtta ja võistelda, ühinedes erinevate väljakutsetega ning üksteist edu saavutamises julgustada, rääkimata siis oma triumfide jagamisest teistega. Garmin Connect on tasuta - veebis ja nutitelefonis saadaval Garmin Connect Mobile rakenduse abil.

Bluetooth Jah
Distantsimõõtja: Jah
Kalorite kulu näit (kcal) Jah
Aku kestvus 7 pv
Sammulugeja Jah
Veekindel Jah
Arvutiga ühendatav Jah
Eriomadused Stressimonitor
Garantii 24 kuud