Aktiivsusmonitor TOMTOM Touch S Must

TomTom Touch aktiivsusmonitoriga avaneb igapäevase aktiivsuse jälgimise uus mõõde. 

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-3
69,90 €
Tavahind:149,90 € -53%
Transport 1-3 tööpäeva Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Tellimisel
Tallinn Järve Keskus Laos
Tallinn Magistrali Keskus Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Tellimisel
Kohtla-Järve Tellimisel
Pärnu Kaubamajakas Tellimisel
Rakvere Põhjakeskus Tellimisel
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Tellimisel
EPOOD Tellimisel

Nimelt on see varustatud muljetavaldava kehaanalüüsi funktsiooniga. Sportlikkus on midagi enamat kui kaalunumber. Sinu kehakoostis, mis koosneb keharasvast ja lihasprotsendist, on hea sportlikkuse näitaja ning annab aimu, kui heas vormis sa oled. Olles pidevalt sportlik ning aktiivne, näed, kuidas need näitajad aja jooksul paremuse poole muutuma hakkavad.

Pulss otse Sinu randmelt
Vabasta end pulsivöö raskusest ning hoia sõrme pulsil otse randmel. Tänu sisseehitatud pulsiandurile saad kõige täpsema info oma treeningu efektiivsusest. Südame löögisagedusel põhinev treening aitab treenida edukamalt ning saavutada eesmärke kiiremini. Tänu MySports rakendusele, saad teada, mis on Sinu pulss puhkeasendis – näitaja, mis on suurepärane sportlikkuse hindamiseks.

Kogu päeva aktiivsus
Iga minut on arvel! Touch salvestab kõik päeva jooksul astutud sammud, aktiivsed minutit, põletatud kalorid, uneaja ning pulsisageduse – 24/7. Püstita eesmärke, jälgi arengut ning püsi sportlikkuse-rööbastel.

Kõik andmed ühes kohas
TomTom MySports rakendus püüab kinni kõik aktiivsusmonitori poolt kogutud info ning esitleb seda sulle lihtsa ja loogilise andmekoguna.

Treeningrežiim
Lisaks aktiivsuse jälgimisele on TomTom Touch aktiivsusmonitoril ka treeningrežiim, mille käivitades saad jälgida treeningu kestel tehtud pingutust.

Alati ühenduses, alati kursis
TomTom Touch on lisaks kõigele ka nutikas. See püüab randmele kõik Sinu telefoni tulevad kõned ning SMSid, kaotades tarviduse iga helina peale telefoni järele haarata

Bluetooth Jah
Sammulugeja Jah
Kalorite kulu näit (kcal) Jah
Distantsimõõtja: Jah
Veekindel Jah
Arvutiga ühendatav Jah
Aku kestvus 5 pv
Garantii 24 kuud