Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aurupesur BISSELL PowerFresh Slim Steam 2234N

Kaubamärk: BISSELL
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
159,90 €
Transport 10 tööpäeva

VideoBISSELL® PowerFresh TM Slim Steam aurumopp on palju enamat, kui lihtsalt aurumopp.

Sale ja kergekaaluline seade võimaldab auru jõudu kasutada pea terve kodumajapidamise puhastamisel: ilma vaevata saab puhastada põrandaid, ulatuda sama seadmega ka ülemiste kappideni ning nendesse ebamugavatesse nurgatagustesse, kuhu kergesti ligi ei pääse ja kuhu tolm ning mustus kipuvad end sisse seadma.

BISSELL PowerFresh Slim Steam aurumoppi on väga lihtne paari liigutusega muuta käsi-aurupesuriks. Auruga puhastamine on tõhus, aga õrn igat tüüpi pindade suhtes - näiteks puit, keraamika, linoleum, graniit ja marmor. Aurupäästik võimaldab auru annustada täpselt sellisel hulgal, nagu puhastatava pinna jaoks vajalik. Komplektis on terve hulk erinevaid tarvikuid, mida saab ühendada universaalselt nii pikendusvarre kui käsiseadme külge. Tänu tarvikute multifunktsionaalsusele on aurupesur abiks puhastustöödel köögi ja vannitoa valamute, lauapealsete ja pliidiplaatide, pehme mööbli, mänguasjade puhastamisel ning paljudes muudes kohtades kodus.

Aurumopil on sisseehitatud tarvikute hoidik, mis on koristamise käigus alati käepärast võtta. Kerge ja kompaktne ülesehitus ja hästimanööverdatav otsik võimaldab pääseda ligi nurgatagustesse ja mööbli alla. Lisaks saab aurumoppi ja tarvikuid väga käepärase ja ruumisäästlikuna hoiule panna spetsiaalse, komplekti kuuluva seinahoidiku külge.

Tüüp Aurumopp / käsi-aurupuhasti
Võimsus 1500 W
Toide Võrgutoide
Veepaagi maht 0,35 L
Juhtme pikkus 7,6 m
Värv Hall / sinine
Kaal 1,86 kg
Mõõtmed 116,8 x 28 x 25 cm