Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aurupesur KÄRCHER SC 1 EasyFix

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
104,90 €
Transport 10 tööpäeva

Kärcheri kompaktset kaks-ühes aurumoppi SC 1 EasyFix (koos põrandapuhastuskomplektiga) saab kemikaalideta puhastuseks kasutada kõikjal majapidamises. Põhjalik puhastus Kärcheri aurupesuriga eemaldab 99,999% koroonaviirustest* ja 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamiste kõvadel pindadel leiduvatest bakteritest**. Tänu oma kompaktsele suurusele sobib see ideaalselt kiireteks ja põhjalikeks vahepuhastusteks. Kui olete koristamise lõpetanud, saab masina hoiustada just seal, kus seda enim vajatakse, kuna see ei võta palju ruumi. Olgu tegemist furnituuri, keraamiliste plaatide, pliidiraudade, pliidikubude või kõige väiksemate pragude või niššidega – võimas aur ja lai valik lisatarvikuid tagavad veatu puhtuse. Tänu põrandapuhastuskomplektile EasyFix saab käsiaurupesuri vaid hetkega muuta põrandapesumasinaks. Pesur eemaldab vaevata ka kõige tõrksama mustuse ja rasvajäägid.

* Katsed on näidanud, et 30-sekundilisel kohtpuhastusel maksimaalse auruga eemaldab Kärcheri aurupesur kodumajapidamiste tavalistelt siledatelt ja kõvadelt pindadelt 99,999% kõigist ümbrisega viirustest, näiteks koroonaviiruse ja gripi (v.a. B-hepatiidi viirus) (katseviirus: modifitseeritud vaktsiiniaviirus Ankara).
** Põhjalikul puhastamisel Kärcheri aurupesuriga eemaldatakse 99,99% kõigist kodumajapidamise siledatel ja kõvadel pindadel leiduvatest tarvapärastest bakteritest – tingimusel, et puhastamine toimub kiirusel 30 cm/s ja maksimaalse aurusurvega (katsebakter: Enterococcus hirae).

 

Omadused

 SC 1 EasyFix: Võimas 3,0 bar aurusurve

Võimas 3,0 bar aurusurve

Eemaldab hõlpsasti iga tüüpi mustuse – isegi raskesti ligipääsetavatest kohtadest.
 SC 1 EasyFix: Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks.

Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks

Lamelltehnoloogia tagab optimaalsed puhastustulemused kõikidel kõvadel põrandapindadel kodumajapidamises. Kontaktivaba lapivahetus mustusega kokku puutumata; takjaribaga põrandapesulappi on lihtne paigaldada. Ergonoomiline ja tõhus puhastus, painduv otsiku ühendus tagab täiskontakti põrandaga, hoolimata kasutaja pikkusest.
 SC 1 EasyFix: Väike, käepärane ja lihtne hoiustada

Väike, käepärane ja lihtne hoiustada

Seadet saab hoiustada otse kasutuskohas, kus see on kohe käepärast võtta.                                     
Tüüp aurupuhasti 2-ühes süsteem
Võimsus 1200 W
Toide Võrgutoide
Veepaagi maht 200 ml
Rõhk (bar) 3 baari
Juhtme pikkus 4 m
Komplektis põrandapuhastuskomplekt, EasyFix + 2 x 0,5 m pikendustoru, käsiotsak, detailotsak, surveotsak, ümarhari, mõõtetops, mikrokiust põrandalapp, mikrokiudkate käsiotsikule
Värv Kollane / must
Kaal 1,6 kg
Mõõtmed 321 x 127 x 186 mm