Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aurupesur KÄRCHER SC 3 EasyFix

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
189,90 €
Transport 10 tööpäeva

Kasutusvalmis juba pärast lühiajalist ootamist: aurupesur SC 3 EasyFix Premium soojeneb üles vaid 30 sekundiga. Aega aitavad säästa ka seadme igal hetkel täidetav veepaak ja automaatne katlakivieemaldussüsteem. Aurupesuriga SC 3 EasyFix Premium saab kemikaalivabalt puhastada kõik kõvad pinnad – keraamilised plaadid, pliidirauad, pliidikubud ja ka kõige väiksemad vahed. Põhjalik puhastus eemaldab 99,999% koroonaviirustest* ja 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamiste kõvadel pindadel leiduvatest bakteritest**. Painduva ühendusega põrandaotsak EasyFix muudab seadme ergonoomiliseks ning tagab tänu lamelltehnoloogiale täiusliku puhastuse. Tänu mugavale takjapaelkinnitusele saab mikrokiudlappi lihtsasti põrandaotsaku külge kinnitada ja sealt jälle eemaldada, ilma et kasutaja mustusega kokku puutuks. Lisaks on seadmel lisatarvikute hoidik ja põrandaotsaku parkimisasend.

* Katsed on näidanud, et 30-sekundilisel kohtpuhastusel maksimaalse auruga eemaldab Kärcheri aurupesur kodumajapidamiste tavalistelt siledatelt ja kõvadelt pindadelt 99,999% kõigist ümbrisega viirustest, näiteks koroonaviiruse ja gripi (v.a. B-hepatiidi viirus) (katseviirus: modifitseeritud vaktsiiniaviirus Ankara).
** Põhjalikul puhastamisel Kärcheri aurupesuriga eemaldatakse 99,99% kõigist kodumajapidamise siledatel ja kõvadel pindadel leiduvatest tarvapärastest bakteritest – tingimusel, et puhastamine toimub kiirusel 30 cm/s ja maksimaalse aurusurvega (katsebakter: Enterococcus hirae).

Omadused

Steam cleaner SC 3 EasyFix : Short heat-up time

Kiire kuumenemine

Vaid 30 sekundiga kuumeneb seade ja on kiirelt kasutusvalmis.

Steam cleaner SC 3 EasyFix : Floor cleaning set EasyFix with flexible joint on the floor nozzle and convenient hook-and-loop fixing for the floor cleaning cloth

Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks

Optimaalsed puhastustulemused kõikidel kodustel kõvakattega pindadel tänu tõhusale lamelltehnoloogiale. Kontaktivaba lapivahetus mustusega kokku puutumata; takjaribaga põrandapesulappi on lihtne paigaldada. Ergonoomiline ja tõhus puhastus, painduv otsiku ühendus tagab täiskontakti põrandaga, hoolimata kasutaja pikkusest.
Steam cleaner SC 3 EasyFix : Non-stop steam and integrated descaling cartridge

Katkematu aur ja integreeritud katlakivieemalduskassett

Paaki on lihtne täita – selleks ei peal tööd katkestama. Tänu nutikalt lahendatud katlakivieemalduskassetile kõrvaldatakse katlakivi veest automaatselt.                             
Tüüp aurupuhasti
Võimsus 1900 W
Toide Võrgutoide
Veepaagi maht 1 L
Rõhk (bar) 3,5 baari
Juhtme pikkus 4 m
Eriomadused ohutusklapp, katlakivieemalduskassett
Komplektis põrandakomplekt, torud, mikrokiudlapp, käsiotsik, väike otsik, ümar hari
Värv Kollane / must
Kaal 3,1 kg
Mõõtmed 360 x 236 x 253 mm