Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aurupesur KÄRCHER SC 4 EasyFix Iron, kollane

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
399,90 €
Transport 10 tööpäeva

Aurupesur SC 4 EasyFix Iron puhastab kemikaalideta ning seda saab kasutada kõikjal kodumajapidamises. 2-astmeline reguleerimisvõimalus võimaldab aurujoa intensiivsust kohandada vastavalt puhastatavale pinnale ja mustusele. Põhjalik puhastus Kärcheri aurupesuriga eemaldab 99,999% koroonaviirustest* ja 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamiste kõvadel pindadel leiduvatest bakteritest**. Õigeid lisatarvikuid kasutades tagab seade esmaklassilised puhastustulemused keraamilistel plaatidel, pliidiraudadel, pliidikubudel ja isegi ka kõige väiksemate vahede puhastamisel. Eemaldab usaldusväärselt isegi tõrksa mustuse. Komplekti kuuluv auru-survetriikraud vähendab triikimisele kuluvat aega poole võrra. Painduva ühendusega põrandaotsak EasyFix muudab seadme ergonoomiliseks ning tagab tänu lamelltehnoloogiale täiusliku puhtuse. Tänu takjapaelkinnitusele saab mikrokiudlappi kiiresti ja lihtsasti põrandaotsaku külge kinnitada ja sealt jälle eemaldada, ilma et kasutaja mustusega kokku puutuks. Eemaldatavat veepaaki saab pidevalt täita — see tagab katkestusteta töö. Lisaks on seadmel ka toitejuhtme integreeritud hoidik, lisatarvikute hoidik ja parkimisasend põrandaotsakule.

* Katsed on näidanud, et 30-sekundilisel kohtpuhastusel maksimaalse auruga eemaldab Kärcheri aurupesur kodumajapidamiste tavalistelt siledatelt ja kõvadelt pindadelt 99,999% kõigist ümbrisega viirustest, näiteks koroonaviiruse ja gripi (v.a. B-hepatiidi viirus) (katseviirus: modifitseeritud vaktsiiniaviirus Ankara).
** Põhjalikul puhastamisel Kärcheri aurupesuriga eemaldatakse 99,99% kõigist kodumajapidamise siledatel ja kõvadel pindadel leiduvatest tarvapärastest bakteritest – tingimusel, et puhastamine toimub kiirusel 30 cm/s ja maksimaalse aurusurvega (katsebakter: Enterococcus hirae).

 

Omadused

 SC 4 EasyFix Iron: Pidevalt taastäidetav, eemaldatav veepaak

Pidevalt taastäidetav, eemaldatav veepaak

Katkestusteta puhastus ja veepaagi mugav täitmine.
 SC 4 EasyFix Iron: Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks.

Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks

Optimaalsed puhastustulemused kõikidel kodustel kõvakattega pindadel tänu tõhusale lamelltehnoloogiale. Kontaktivaba lapivahetus mustusega kokku puutumata; takjaribaga põrandapesulappi on lihtne paigaldada. Ergonoomiline ja tõhus puhastus, painduv otsiku ühendus tagab täiskontakti põrandaga, hoolimata kasutaja pikkusest.
 SC 4 EasyFix Iron: Juhtme integreeritud hoiustamiskoht

Juhtme integreeritud hoiustamiskoht

Toitejuhtme ja lisatarvikute turvaline hoiustamine.                                     
Tüüp aurupuhasti
Võimsus 2000 W
Toide Võrgutoide
Veepaagi maht 0,5 / 0,8 L
Rõhk (bar) 3,5 baari
Juhtme pikkus 4 m
Eriomadused 2 paagi süsteem, ohutuslukk
Komplektis aurutriikraud, põrandapuhastuskomplekt, 2 x 0,5 m pikendustoru, käsiotsik, peenike otsik, survedüüs, ümmargune hari (väike), mikrokiust lapid, katlakivipulber
Värv Kollane / must
Kaal 4 kg
Mõõtmed 380 x 251 x 273 mm