Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aurupesur KÄRCHER SC 4 EasyFix Premium, valge

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
319,90 €
Transport 10 tööpäeva

Mugav aurupesur SC 4 EasyFix Premium, mille täiendatud lisatarvikute komplektiga saab mustust eemaldada veelgi funktsionaalsemalt, tagades hügieenilise puhtuse kõikjal kodus. Seade puhastab kemikaalivabalt ning seda saab kasutada praktiliselt kõikjal, isegi vaipadel – tänu komplekti kuuluvale vaibapuhastusraamile. Põhjalik puhastus seadmega eemaldab 99,999% koroonaviirustest* ja 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamiste kõvadel pindadel leiduvatest bakteritest**. Erinevaid lisatarvikuid saab kasutada keraamiliste plaatide, pliidiraudade, pliidikubude ja ka kõige väiksemate pragude põhjalikuks puhastamiseks. Ka tõrksa mustuse eemaldamine ei ole enam probleem. Lamelltehnoloogia ning painduva ühendusega põrandaotsak EasyFix muudab seadme ergonoomiliseks ja tagab täiusliku puhtuse. Tänu mugavale takjapaelkinnitusele saab mikrokiudlappi kiiresti ja lihtsasti põrandaotsaku külge kinnitada ja sealt jälle eemaldada ilma mustusega kokku puutumata. Auru intensiivsust saab vastavalt puhastatavale pinnale ja mustusele kaheastmeliselt reguleerida. Pidevalt täidetav veepaak tagab katkestusteta puhastuse. Aurupesuril SC 4 EasyFix Premium on integreeritud juhtmehoidik, lisatarvikute hoidik ning põrandaotsaku parkimisasend.

* Katsed on näidanud, et 30-sekundilisel kohtpuhastusel maksimaalse auruga eemaldab Kärcheri aurupesur kodumajapidamiste tavalistelt siledatelt ja kõvadelt pindadelt 99,999% kõigist ümbrisega viirustest, näiteks koroonaviiruse ja gripi (v.a. B-hepatiidi viirus) (katseviirus: modifitseeritud vaktsiiniaviirus Ankara).
** Põhjalikul puhastamisel Kärcheri aurupesuriga eemaldatakse 99,99% kõigist kodumajapidamise siledatel ja kõvadel pindadel leiduvatest tarvapärastest bakteritest – tingimusel, et puhastamine toimub kiirusel 30 cm/s ja maksimaalse aurusurvega (katsebakter: Enterococcus hirae).

 

Omadused 

 SC 4 EasyFix Premium: Pidevalt taastäidetav, eemaldatav veepaak

Pidevalt taastäidetav, eemaldatav veepaak

Katkestusteta puhastus ja veepaagi mugav täitmine.
 SC 4 EasyFix Premium: Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks.

Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks.

Optimaalsed puhastustulemused kõikidel kodustel kõvakattega pindadel tänu tõhusale lamelltehnoloogiale. Kontaktivaba lapivahetus mustusega kokku puutumata; takjaribaga põrandapesulappi on lihtne paigaldada. Ergonoomiline ja tõhus puhastus, painduv otsiku ühendus tagab täiskontakti põrandaga, hoolimata kasutaja pikkusest.
 SC 4 EasyFix Premium: Juhtme integreeritud hoiustamiskoht

Juhtme integreeritud hoiustamiskoht

Toitejuhtme ja lisatarvikute turvaline hoiustamine.                                     
Tüüp aurupuhasti
Võimsus 2000 W
Toide Võrgutoide
Veepaagi maht 0,5 / 0,8 L
Rõhk (bar) 3,5 baari
Juhtme pikkus 4 m
Eriomadused 2 paagi süsteem, ohutuslukk
Komplektis põrandapuhastuskomplekt, 2 x 0,5 m pikendustoru, käsiotsik, peenike otsik, survedüüs, ümmargune hari (väike, suur), mikrokiust lapid
Värv Valge
Kaal 4,1 kg
Mõõtmed 380 x 251 x 273 mm