Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aurupesur KÄRCHER SC 5 EasyFix Iron, kollane

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
519,90 €
Transport 10 tööpäeva

Aurupesur SC 5 EasyFix Iron on tõeliselt multifunktsionaalne aurupesur. 4,2 bar aurusurvega mudel on kõige võimsam aurupesur oma klassis. Komplekti kuuluv auru-survetriikraud vähendab triikimisele kuluvat aega poole võrra. Tänu funktsioonile VapoHydro saab kuuma veega eemaldada ja pesta vaevata ära ka kõige tõrksama mustuse. Reguleeritava intensiivsusega aurujuga saab kohandada vastavalt puhastatavale pinnale ja mustusele. Pidevalt taastäidetav ja eemaldatav veepaak tagab katkestusteta töö. Aurupesuril SC 5 EasyFix on integreeritud juhtmehoidik, lisatarvikute hoidik ning põrandaotsaku parkimisasend. Seade tagab kemikaalideta puhtuse kogu majas. Põhjalik puhastus seadmega eemaldab 99,999% koroonaviirustest* ja 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamiste kõvadel pindadel leiduvatest bakteritest**. Erinevate lisatarvikutega saab säravpuhtaks puhastada keraamilised plaadid, pliidirauad, pliidikubud ja ka kõige väiksemad vahed. Painduva ühendusega põrandaotsak EasyFix muudab seadme ergonoomiliseks ning tagab tänu lamelltehnoloogiale täiuslikud puhastustulemused. Tänu mugavale takjapaelkinnitusele saab mikrokiudlappi kiiresti ja lihtsasti põrandaotsaku külge kinnitada ja sealt jälle eemaldada, ilma et kasutaja mustusega kokku puutuks.

* Katsed on näidanud, et 30-sekundilisel kohtpuhastusel maksimaalse auruga eemaldab Kärcheri aurupesur kodumajapidamiste tavalistelt siledatelt ja kõvadelt pindadelt 99,999% kõigist ümbrisega viirustest, näiteks koroonaviiruse ja gripi (v.a. B-hepatiidi viirus) (katseviirus: modifitseeritud vaktsiiniaviirus Ankara).
** Põhjalikul puhastamisel Kärcheri aurupesuriga eemaldatakse 99,99% kõigist kodumajapidamise siledatel ja kõvadel pindadel leiduvatest tarvapärastest bakteritest – tingimusel, et puhastamine toimub kiirusel 30 cm/s ja maksimaalse aurusurvega (katsebakter: Enterococcus hirae).

 

Omadused

 SC 5 EasyFix Iron: Funktsioon VapoHydro

Funktsioon VapoHydro

Lisab aurule kuuma vett. Mustuse eemaldamine on lihtsam – see lihtsalt pestakse minema. Veelgi paremate puhastustulemuste saavutamiseks.
 SC 5 EasyFix Iron: Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks.

Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks

Optimaalsed puhastustulemused kõikidel kodustel kõvakattega pindadel tänu tõhusale lamelltehnoloogiale. Kontaktivaba lapivahetus mustusega kokku puutumata; takjaribaga põrandapesulappi on lihtne paigaldada. Ergonoomiline ja tõhus puhastus, painduv otsiku ühendus tagab täiskontakti põrandaga, hoolimata kasutaja pikkusest.
 SC 5 EasyFix Iron: Pidevalt taastäidetav, eemaldatav veepaak

Pidevalt taastäidetav, eemaldatav veepaak

Katkestusteta puhastuseks ja veepaagi mugavaks täitmiseks.                                     
Tüüp aurupuhasti ja triikraua komplekt
Võimsus 2200 W
Toide Võrgutoide
Veepaagi maht 0,5 L + 1,5 L
Rõhk (bar) 4,2 baari
Juhtme pikkus 6 kg
Eriomadused 2 paagi süsteem, ohutuslukk
Komplektis triikraud, pikendustorud, erinevad otsikud ja mikrokiudlapid, katlakivieemaldi
Värv Kollane / must
Kaal 6 kg
Mõõtmed 439 x 301 x 305 mm