Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aurupesur KÄRCHER SC 5 EasyFix Premium (valge) Iron Plug

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
539,90 €
Transport 10 tööpäeva

Aurupesur SC 5 EasyFix Premium ei ole mitte ainult oma klassi võimsaim aurupesur (4,2 bar surve), vaid on ka mitmekülgne ja funktsionaalne. Seadme komplekti kuulub painduva ühenduse ja efektiivse lamelltehnoloogiaga põrandaotsak EasyFix, mugav takjapaelkinnitus mikrokiudlapi kinnitamiseks põrandaotsaku külge nii, et kasutaja ei pea mustusega kokku puutuma, vaipade värskendamiseks ette nähtud vaibapuhastusraam ning ühendus auru-survetriikraua ühendamiseks. Lisaks varustusele avaldab aurupesur SC 5 EasyFix Premium muljet ka kemikaalivaba põhjaliku puhastusega, mis eemaldab 99,999% koroonaviirustest* ja 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamiste kõvadel pindadel leiduvatest bakteritest**. Tänu mitmekülgsetele lisatarvikutele saavad puhtaks kõik pinnad pliidikubudest kuni kõige väiksemate pragudeni välja. Funktsiooni VapoHydro abil pestakse kogu eemaldatav mustus kuuma vee abil lihtsalt minema. 4-astmelise aurujoa reguleerimisvõimalusega saab aurujoa intensiivsust kohandada vastavalt puhastatavale pinnale ja mustusele. Veepaaki saab pidevalt täita — see tagab katkestusteta töö. Lisaks on seadmel toitejuhtme integreeritud hoidik, lisatarvikute hoidik ja parkimisasend põrandaotsakule.

Omadused 

 SC 5 Premium Iron Plug: Funktsioon VapoHydro

Funktsioon VapoHydro

Lisab aurule kuuma vett. Mustuse eemaldamine on lihtsam – see lihtsalt pestakse minema. Veelgi paremate puhastustulemuste saavutamiseks.
 SC 5 Premium Iron Plug: Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks.

Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks.

Optimaalsed puhastustulemused kõikidel kodustel kõvakattega pindadel tänu tõhusale lamelltehnoloogiale. Kontaktivaba lapivahetus mustusega kokku puutumata; takjaribaga põrandapesulappi on lihtne paigaldada. Ergonoomiline ja tõhus puhastus, painduv otsiku ühendus tagab täiskontakti põrandaga, hoolimata kasutaja pikkusest.
 SC 5 Premium Iron Plug: Pidevalt taastäidetav, eemaldatav veepaak

Pidevalt taastäidetav, eemaldatav veepaak

Katkestusteta puhastuseks ja veepaagi mugavaks täitmiseks.                                     
Tüüp võimas aurupesur
Võimsus 2200 W
Toide Võrgutoide
Veepaagi maht 0,5 / 1,5 L
Rõhk (bar) 4,2 baari
Juhtme pikkus 6 m
Eriomadused kuni 150 m2 puhastamine ühe paagitäiega, 2 paagi süsteem
Komplektis põrandapuhastuskomplekt, pikendustorud, valik otsakuid, 2 põrandalappi, mikrokiudlapp, katlakivipulber
Kaal 6 kg
Mõõtmed 43,9 x 30,1 x 30,5 cm