Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aurupesur KÄRCHER SC1 Premium

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
89,90 €
Furnituur, keraamilised plaadid, pliidirauad või pliidikubud: käes hoitav kompaktne aurupesur SC 1 Premium puhastab peaaegu kõik kõvad pinnad kodumajapidamises ja seda kemikaalideta. Komplekti Premium kuuluv pikendusvoolik muudab raskesti ligipääsetavate alade (nt nurkade ja niššide) puhastamise lihtsamaks. Käsiaurupesur eemaldab tõrksa mustuse, katlakivi- ja rasvajäägid. Põhjalik puhastus Kärcheri aurupesuriga eemaldab 99,999% koroonaviirustest* ja 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamiste kõvadel pindadel leiduvatest bakteritest**. See masin on ideaalne kiireteks ja spontaanseteks vahekoristusteks ning selle hoiustamine ei võta palju ruumi. Masina lai lisatarvikute valik ja võimas aurujuga tagavad täiusliku hügieeni.
 
* Katsed on näidanud, et 30-sekundilisel kohtpuhastusel maksimaalse auruga eemaldab Kärcheri aurupesur kodumajapidamiste tavalistelt siledatelt ja kõvadelt pindadelt 99,999% kõigist ümbrisega viirustest, näiteks koroonaviiruse ja gripi (v.a. B-hepatiidi viirus) (katseviirus: modifitseeritud vaktsiiniaviirus Ankara).
** Põhjalikul puhastamisel Kärcheri aurupesuriga eemaldatakse 99,99% kõigist kodumajapidamise siledatel ja kõvadel pindadel leiduvatest tarvapärastest bakteritest – tingimusel, et puhastamine toimub kiirusel 30 cm/s ja maksimaalse aurusurvega (katsebakter: Enterococcus hirae).
 
 
Tüüp Käsi-aurupesur
Võimsus 1200 W
Toide Võrgutoide
Veepaagi maht 0,2 L
Rõhk (bar) 3 baari
Juhtme pikkus 4 m
Eriomadused soojeneb 3 minutiga, lapsekindel ohutuslukk, ohutusklapp
Komplektis mikrokiudkate, käsiotsak, detailotsak, surveotsak, ümmargune hari, mõõtetops, pikendusvoolik
Värv Valge
Kaal 1,6 kg