Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Aurupuhasti KÄRCHER SC3 EasyFix Premium

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
219,90 €

Kasutusvalmis juba pärast lühiajalist ootamist: aurupesur SC 3 EasyFix Premium soojeneb üles vaid 30 sekundiga. Aega aitavad säästa ka seadme igal hetkel täidetav veepaak ja automaatne katlakivieemaldussüsteem. Aurupesuriga SC 3 EasyFix Premium saab kemikaalivabalt puhastada kõik kõvad pinnad – keraamilised plaadid, pliidirauad, pliidikubud ja ka kõige väiksemad vahed. Põhjalik puhastus eemaldab 99,999% koroonaviirustest* ja 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamiste kõvadel pindadel leiduvatest bakteritest**. Painduva ühendusega põrandaotsak EasyFix muudab seadme ergonoomiliseks ning tagab tänu lamelltehnoloogiale täiusliku puhastuse. Tänu mugavale takjapaelkinnitusele saab mikrokiudlappi lihtsasti põrandaotsaku külge kinnitada ja sealt jälle eemaldada, ilma et kasutaja mustusega kokku puutuks. Mudeli SC 3 EasyFix Premium laiem lisatarvikute valik tagab mustuse veelgi funktsionaalsema eemaldamise. Komplekti kuuluvat vaibapuhastusraami saab kasutada vaipade kiireks värskendamiseks. 2-astmelise aurujoa reguleerimisvõimalusega saab aurujoa intensiivsust kohandada vastavalt puhastatavale pinnale ja mustusele. Lisaks on seadmel lisatarvikute hoidik ja põrandaotsaku parkimisasend.

* Katsed on näidanud, et 30-sekundilisel kohtpuhastusel maksimaalse auruga eemaldab Kärcheri aurupesur kodumajapidamiste tavalistelt siledatelt ja kõvadelt pindadelt 99,999% kõigist ümbrisega viirustest, näiteks koroonaviiruse ja gripi (v.a. B-hepatiidi viirus) (katseviirus: modifitseeritud vaktsiiniaviirus Ankara).

** Põhjalikul puhastamisel Kärcheri aurupesuriga eemaldatakse 99,99% kõigist kodumajapidamise siledatel ja kõvadel pindadel leiduvatest tarvapärastest bakteritest – tingimusel, et puhastamine toimub kiirusel 30 cm/s ja maksimaalse aurusurvega (katsebakter: Enterococcus hirae).

Multifunktsionaalsed lisatarvikud

  • Erinevate pindade tõhus puhastus põrandaotsaku, käsiotsaku, ümmarguse harja ja muude tarvikute abil.
  • Vaibapuhastusraamiga on vaipkattega põrandaid lihtne värskendada.

 

Põrandalapid ja kate käsiotsakule on valmistatud kõrgekvaliteetsest mikrokiust

  • Põhjalikemate puhastustulemuste saavutamiseks ja mustuse paremaks eemaldamiseks.

 

Lapselukk aurupüstolil

  • Lukustussüsteem kaitseb seadet mängivate laste eest.

 

Aurujoa reguleerimisnupp käepidemel

  • Aurujoa suurust saab reguleerida vastavalt puhastatavale pinnale ja mustusele.

 

Lisatarvikute hoiustamine ja parkimisasend

  • Praktiline lisatarvikute hoidik. Parkimisasend põrandaotsikule tööpauside ajaks.

 

Sisse- ja väljalülitamise lüliti masinal

  • Lihtne sisse ja välja lülitada.
Tüüp Mitmeotstarbeline aurupuhasti
Võimsus 1900 W
Toide Võrgutoide
Veepaagi maht 1 L
Rõhk (bar) 3,5 baari
Juhtme pikkus 4 m
Eriomadused Aurujoa reguleerimine käepidemelt
Komplektis mikrokiust põrandalapp (2 tk), mikrokiudkate käsiotsikule, käsiotsik, peenike otsik, survedüüs, ümmargune hari (väike ja suur)
Värv Valge / must
Kaal 3,1 kg