Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Autokaamera PRESTIGIO RoadRunner 415GPS

Kaubamärk: PRESTIGIO
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
74,90 €
Tavahind:84,90 € -12%

FullHD kvaliteet


Mis ka ei juhtuks, saab sellest kaamerast Teie parim tunnistaja, kuna salvestab kõrglahutusega FullHD videot – 1920×1080p 30 kaadrit sekundis. RoadRunner 415GPS tagab selge ja terava videokvaliteedi, et pildile saaksid ka kõige väiksemad õnnetuse detailid. Lai 140-kraadine vaatenurk talletab kõik auto ees toimuva suure detailsusega. See mudel on varustatud ka GPS-jälgijaga, mis määrab Sinu asukoha ja kiiruse.

G-sensor, tsükliline videosalvestus ja liikumise tuvastamine

RoadRunner 350 on varustatud mitmete kasulike funktsioonidega. Liikumistuvastuse režiim hoiab kokku ruumi mälukaardil ning tänu sellele saab salvestada kauem. Selles režiimis algab videosalvestamine alles siis, kui kaamera tajub liikumist. Tänu tsüklilisele videosalvestusele ei pea Sa mõtlema vanade videote kustutamise peale, et mälukaardil ikka alati ruumi oleks, kuna kaamera salvestab automaatselt vanad failid üle. G-sensor teab, mil toimub äkkpidurdus, õnnetus või jõulisem kiirendus – nendel hetkedel talletatud videoid ei salvestata automaatselt kaamera poolt üle. Niimoodi on õnnetushetk kindlalt kaameras tallel.

Ülekuumenemise kaitse

RoadRunner 415GPS autokaamera on kaitstud ülekuumenemise vastu, mis võib tekkida järskudest temperatuuri muutustest auto käivitamisel. Samuti on kaamera varustatud ka ülepingekaitsegaga.

  • FullHD autokaamera
  • 2-tolline ekraan
  • Lai 140° vaateväli ja öörežiim
  • Tsükliline videosalvestus
  • Integreeritud GPS

 

Ekraan 2,0"
Resolutsioon FHD 1920 x 1080
Mälukaardilugeja Jah
Mahutavus 230 mAh
GPS Jah
Sensor 2.0 Mpix
Vaatenurk 140°
Öörežiim Automaatne
WiFi Ei
Garantii 24 kuud