Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Beebimonitor PHILIPS Avent SCD835/52

Kaubamärk: AVENT
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
209,90 €

Turvaline ühendus adaptiivse FHSS-tehnoloogiaga. Sideseadmete sidumine varjestatud ja turvalise ühenduse kaudu. Kombineeritud uue adaptiivse FHS-tehnoloogiaga (Frequency Hopping Spread Spectrum) signaalihäire minimeerimiseks.

Tööulatus siseruumides kuni 50 meetrit*, õuetingimustes kuni 300 meetrit*.

Käepärase laetava vanemaseadmega kuulete oma last juhtmevabalt kuni 10 tundi, enne kui peate seadet uuesti laadima.

Kahesuunaline suhtlus. Mõnikord on teie hääle lohutav heli kõik, mida teie laps vajab. Ühe nupuvajutusega saate selle olulise funktsiooni aktiveerida ja saate oma beebiga suhelda kõikjal majas.

2,7-tolline kõrge eraldusvõimega ekraan kristallselge öönägemisega. Näete oma last päeval ja öösel kristallselge infrapuna-öise nägemisega, mis lülitub pimedas automaatselt sisse. Ekraaniks 2,7-tolline kõrge eraldusvõimega värviekraan.

Kuulake oma last selge heliga. Iga naer, köhatus ja luksumine on väga selge. Kristallselge ja kvaliteetse heliga saate oma last mitte ainult näha, vaid ka kuulda.

Energiasäästlik ECO-režiim, vähendab energiatarbimist, kui teie laps on rahulik, jäädes samal ajal oma lapsega ainulaadse ühenduse indikaatori kaudu ühendusse. ECO-režiimis on heli- ja videoühendus välja lülitatud ning seadmed ühenduvad ainult siis, kui laps teeb häält.

Tänu LED märgutuledele teate alati, millal monitor on levialas ja ühendatud. Vanemüksus hoiatab teid, kui teie monitor on levialast väljas või kui aku on tühjenenud.

Rahulik hällilaul on parim viis rahutu beebi rahustamiseks. Maja igast toast saate valida ühe viiest lõõgastavast viisist, mis viivad teie beebi kiiresti unemaale.

Heliseadistuse valikuga saate määrata beebiseadme mikrofoni tundlikkust. Mikrofoni tundlikkuse seadistus määrab, millise helitaseme juures hakkab beebiseade heli edastama.

Tüüp beebimonitor
Kirjeldus ekraaniga beebimonitor
Toide Võrgutoide / akutoide
Eriomadused öönägemine, kahesuunaline suhtlus