Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Bluetooth Hi-Fi adapter Philips AEA2700/12-NFC

Philipsi Bluetooth adapter MULTIPAIRiga muudab teie Hi-Fi/PC kõlarisüsteemi traadita ühendusega helisüsteemiks.

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
54,90 €

MULTIPAIRiga saate kohe 3 seadme vahel muusikat vahetada

Ühendage kuni 3 nutiseadet, et saaksite voogedastada muusikat ükskõik milliselt soovitud seadmelt ilma tarbetu lahtiühendamise ja taasühendamise vaevata. Laulu mängimiseks mõnelt teiselt seadmelt, lihtsalt võtke seade ja vajutage esitamise nuppu. Algsel seadmel lõppeb laulu mängimine ja esitamisele tuleb teie uus laul - ideaalne võimalus, et jagada muusikat sõpradega, pidudel või lihtsalt selleks, et kuulata lugusid, mis on salvestatud teie erinevatele seadmetele. Laske ka sõpradel ja pereliikmetel oma seadmeid ühendada - nii saate ühe hetkega vahetada ka üksteise muusikat.

Voogedastage oma nutitelefoni või tahvelarvuti muusikarakendustest muusikat hi-fi-seadmesse

Igal muusikasõbral on mobiilseadmes talle meelepärane veebipõhine raadiorakendus. Nüüd saate neid otse oma hi-fi-seadmes mängida.

Kõrge kvaliteediga Bluetooth® (aptX® ja AAC) muusika voogedastus

Tänu täiustatud tehnoloogiale viidi Bluetooth®-i kaudu voogedastatud heli uuele tasemele. Tavaline Bluetooth®-heli kasutab SBC-koodekit, mis on mõeldud põhiliseks heliedastuseks, tekitades kuulajates mõnikord pettumust ja rahulolematust. Seevastu Hi-Fi adapter on varustatud ülikvaliteetse Bluetooth® (aptX® ja AAC) juhtmeta tehnoloogiaga - pakkudes rikkalikku, võimsat ja kristallselget heli. Uusimate Android™ nutitelefonide, tahvelarvutite ja muude seadmetega ühilduv Philips pakub nüüd sellist helikvaliteeti, mida olete oodanud. Juhtmevaba muusika ei ole kunagi kõlanud nii hästi.

Ühendub peaaegu kõigi hi-fi-seadmete või lauaarvutite kõlarisüsteemiga

Saate Bluetooth®-i Hi-Fi-adapteri ühendada peaaegu ükskõik millise Hi-Fi-seadme või lauaarvuti kõlariga, kasutades standardset analoog-RCA-pistikut või 3,5 mm pistikut.

One-Touch Bluetooth® ühendamine NFC-ga

Ühe puudutusega NFC (Near Field Communications) tehnoloogia võimaldab Bluetooth®-seadmeid lihtsalt siduda. Lihtsalt koputage sisselülitatud NFC-ga nutitelefoni või tahvelarvutiga kõlari NFC-alale, et kõlar sisse lülitada, alustada Bluetooth®-i sidumist ja muusika voogedastust.

Sile ja kompaktne disain

Bluetooth®-i hi-fi-adapteril on kompaktne ja voolujooneline disain, see näeb teie hi-fi-seadmel täiuslik välja.

Töötab Bluetooth®-i tehnoloogia abil iga nutitelefoni või tahvelarvutiga

Bluetooth®-i Hi-Fi-adapter töötab Bluetooth®-iga varustatud telefonide ja tahvelarvutitega. Lihtsalt lülitage Bluetooth® sisse, ühenduge hi-fi-adapteriga ja mängige oma hi-fi-seadmega muusikat oma nutitelefonist või tahvelarvutist.

Isehäälestuvat seadet on lihtne kasutada

Bluetooth®-i hi-fi-adapteri saate hõlpsasti oma lemmik hi-fi-seadmega ühendada. Lihtsalt ühendage see RCA- või 3,5 mm pistikuga ja oletegi valmis mängima oma hi-fi-seadmes muusikat oma nutitelefonist või tahvelarvutist.