Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

E-luger POCKETBOOK Touch HD 3

Kaubamärk: POCKETBOOK
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 4
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
180,62 €

Video

E-lugerite kõrgliiga

Uues e-lugeris on kasutatud seniste tehnoloogiliste teadmiste piire nihutavaid lahendusi, et anda kogu maailma raamatusõpradele veelgi paremad võimalused oma hobiga tegeleda. E-lugerite kõrgliigasse kuuluvas PocketBook Touch HD 3-s on ühendatud kõik moodsaimad lugemislahendused.

Üliturvaline tänu HZO Protection™-ile

Uus PocketBook Touch HD 3 e-luger on tänu HZO Protection™-ile üleni veekindel. Nii võite rahulikult lugemisest mõnu tunda ka rannas, vannis või lausa vihma käes. Vaid mõne mikroni paksune kattekiht kaitseb seadme sisemisi elektroonikakomponente kindlalt võimalike kahjustuste eest, mida niiskuse või vedelikega kokkupuutumine võiks põhjustada. HZO Protection™-iga e-lugerit on täiendatud IPX7-suutlikkusega, mis kaitseb seadet kuni 1 meetri sügavuses magevees ligi 30 minuti jooksul, ilma et see kuidagi kahju saaks.

Erakordselt sujuv lugemine

Seadmel on multisensoriga ekraan E Ink CartaTM, mille HD-eraldusvõime (1072 × 1448, 300 DPI) tagab e-lugeri leheküljele päris raamatuga samaväärse kontrastsuse ja teravuse.

SMARTlight-tehnoloogia pakub nii päevaseks kui ka öiseks lugemiseks mõnusalt ühtlast valgust. Täiendatud reguleerimise abil on võimalik seadistada nii heledust kui ka esitule värvustemperatuuri. Vaikimisi on määratud SMARTlighti automaatrežiim, mis toimib olenevalt kellaajast, arvestades inimese biorütmi. Kui kasutaja eelistab ise esituld seadistada, saab ta selleks kasutada käsitsi reguleerimise režiimi. Heledusastme või värvustemperatuuri muutmiseks ei pea lugemist katkestama. SMARTlighti saab reguleerida otse e-raamatu lehel lugemisrakenduse kaudu, libistades näppu puuteekraanil üles või alla. Kasutaja võib luua endale ka piiramatul arvul automaatseid SMARTlighti sätete malle ja neid vajaduse järgi vahetada.

Väike seade, maksimaalselt võimalusi

Mikro-USB audioadapteri ja traadita Bluetooth-ühenduse kaudu saab kasutada sisseehitatud helifunktsioone. PocketBook Touch HD 3 toetab nii mp3- kui ka m4b-helivormingut, et kasutaja saaks mugavalt audioraamatuid kuulata ja neile järjehoidja lisada. Teksti kõneks muutmise funktsioon Text-to-Speech teisendab teksti hääleks ja võimaldab e-lugeril valjusti ette lugeda kõikides toetatud vormingutes tekstifaile.

The PocketBook Touch HD 3 järgib uut PocketBooki tootekujundust, mis parandab märgatavalt seadme kaasaskandmismugavust. Kõigest 155 g kaaluv e-luger mõõtmetega 161,3 × 108 × 8 mm mahub tavaliste teksapükste taskusse või väiksemaissegi ridiküli. Toode on saadaval särtsakat vasekarva ja metalses hallis toonis.

Ja see pole veel kõik

Suur 16 GB sisemälu talletab kaks korda nii suure digi- ja audioraamatute kogu kui varasemad PocketBooki seadmed. PocketBook Touch HD 3 toetab 17 populaarsemat raamatuvormingut ja 4 graafilist vormingut (JPEG, BMP, PNG ja TIFF). 

Võimas Dual Core (2×1 GHz) protsessor tagab kõigi rakenduste ja teenuste kiire reageerimise. Tänu sisseehitatud WiFi, Dropbox PocketBooki, Send-to-PocketBooki ja PocketBook Cloudi teenustele on seadmesse igasuguse e-sisu edastamine kiire ja lihtne, ilma et oleks vaja arvutiühendust. Kaasasolev teek sisaldab 97 eelinstallitud tasuta e-raamatut 14 keeles, sh 7 saksa ja 8 inglise keeles. Eelinstallitud Abbyy Lingvo® sõnastike kasutamine aitab mugavalt ja meeldivalt parandada keeleoskust.

Sisseehitatud g-anduri ja automaatse pööramisfunktsiooni abil saab lugeja valida endale sobivama, vertikaalse või horisontaalse e-lugeri asendi.

Kaaneandur võimaldab lugejal kasutada aku säästmiseks käepärast unerežiimi koos ühe teise, PocketBooki asjaomase mudeliga ühilduva tarvikuga.

PocketBook Touch HD 3 muudab e-lugemise kunstivormiks.

Mõõtmed 161.3 x 108 x 8 mm
Tootja koduleht www.pocketbook-int.com/ch/en-ch/products/pocketbook-touch-hd-3
Toote mudelikood Touch HD 3
Diagonaal (") 6
Resolutsioon 1072 x 1448
Protsessor 2-tuumaline (2x1 GHz)
Mahutavus 16 GB
Operatiivmälu 512 MB
WiFi 802.11b/g/n
Micro-USB 1
Värv Vasevärvi
Seadme kõrgus 161.3 mm
Seadme laius 108 mm
Seadme sügavus 8 mm
Kaal 0.155 kg
Puutetundlik ekraan Jah