Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Elektriline veiniavaja PRESTIGIO MAGGIORE

Kaubamärk: PRESTIGIO
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
39,92 €
Tavahind: 49,90 € - 20%

100% automaatne veiniavaja

Maggiore veiniavaja on disainitud erilise hoolikusega, mis võimaldab avada veinipudeli mängleva kergusega vaid ka ühe käe abil. Nupuvaba kujundus teeb kasutamise imelihtsaks. Aseta pudel püsti, paiguta veiniavaja pudelikaelale ja mõne hetke pärast saad juba veini serveerida. 

Ava kuni 70 pudelit vaid ühe laadimisega 

Automaatne veiniavaja säästab vaevast. Maggiore on abiks nii koduse peo kui avaliku ürituse käigus, kuna suudab ühe laadimisega kuni 70 pudelit avada. Mõtle - kui tavapäraselt tuleks avada umbes 3 pudelit nädalas, siis ühe laadimisega saab veiniavajat kuni pool aastat kasutada. 

Juhtmeta laadimine alusel

Maggiore laeb juhtmevabalt väikesel seisualusel. Puudub vajadus eraldi juhtmete ja pistikupesadega tegelda. LED märgutuli näitab aku jääklaetuse astet. 

Fooliumilõikaja

Unusta ohtlikud ja ebamugavad teravad esemed, mida oled pidanud pudelikaela fooliumi eemaldamiseks kasutama. Selleks on olemas omaette lõikur, mille kasutamine on lihtne ja kiire. See asub pudeliavaja ülemises otsas. Paiguta lõikur pudelikaelale, pööra mõned korrad ja eemalda foolium.

Esmaklassiline disain

Elegantselt disainituna on Maggiore tähelepanuväärne ese igas ruumis. Veiniavaja korpus on valmistatud peenelt kaunistatud metallist. Sellise kingituse üle oleks hea meel nii professionaalsel sommeljeel kui ka lihtsalt asjaarmastajast veininautlejal. 

 
Tüüp Elektriline veiniavaja
Kirjeldus Aku kestab kuni 70 pudeli avamist
Toide Akutoide
Värv Must / kuldne
Komplektis laadimisalus, USB juhe
Kaal 350 g