Elektritõukeratas GPad Lite MAX, must

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
299,90 €

Pole vahet kas sihiks on töölkäik 10km kaugusel või kiire poekülastus naabertänavas. Elektriline tõukeratas on kerge ning mugav lahendus just säärastes olukordades. Lisaks kõigele muule, säästab elektriline tõukeratas ka loodust!

GPad Lite Max mudel on valmistatud vastupidavast alumiiniumist, mis teeb selle elektritõukeratta kergeks ja tugevaks. Tõukeratas on stiilne - disainis domineerivad puhtad jooned, silma ei jää kaableid ja juhtmeid. 

Sõidumugavuse tõstmiseks on möödunud aasta Lite mudeliga võrreldes suurendatud rataste mõõtu 5 tollilt 6.5 tollile ning esirattale on paigaldatud amort. Pidurid on elektrooniline esipidur ja jalaga tagapidur. Kuna rehvid on täiskummist, ei ole muret rehvide tühjaks minemisega.

Elektriline tõukeratas on sobilik nii töölkäiguks kui ka lastele koolisõiduks. Mõlemal juhul on lihtne ta vaid ühe liigutusega kokku voltida ning käekõrvale või tänu kergele kaalule käe otsa võtta. Samuti on teda lihtne kaasa võtta liinibussi või panna auto pagasiruumi.

Elektriline tõukeratas on suurepärane vahend linnas kõnni- ja kergliiklusteedel liiklemiseks, et nautida vabadust ning värsket õhku.

Kandevõime. 100 kg
Maksimaalne liikumiskiirus 25 km/h
Maksimaalne vahemaa 15 km
Ratta diameeter 6,5"
Mootori võimsus 250W
Laadimisaeg Kuni 4 h
Bluetooth Ei
Garantii 12 kuud
Kaal 9,9 kg