Klienditugi

Müügitugi ja info  E-R   +3726508780 epood@expert.ee 

 

Elektritõukeratas NINEBOT ES4

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Expert  järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
459,90 €
Tavahind:599,90 € -23%

Segway Ninebot ES4 kuulub elektritõukerataste tippklassi. Sellega on nauding kulgeda nii töö ja kodu vahet, kui ka niisama linna peal kruiisida. Tänu kahele akule sõidad kiiremini, kauem ja kaugemale ning sõidu lõppedes saad tõuksi mugavalt kokku voltida ning ühistransporti astudes kätte haarata või autosse pakkida.

Tippklassi elektritõuks
Naudi võimsust, suurt sõiduulatust ja kiirust! Tänu kahele liitium-ioon akule (sisemine ja välimine) on Ninebot ES4 sõiduulatus muljetavaldavad 45 km ning tippkiiruseks tervelt 30 km/h. Tõukeratta suur võimsus on seejuures ühendatud kiirenduskontrolliga, mis tagab sujuvama sõidu, ning piirkiiruse hoidjaga, millega on kulgemine mugavast mugavam. Tänu tekstuursetele libisemisvastastele käepidemetele on kõik alati Sinu kontrolli all.

Võimas aku
Ninebot ES4 on varustatud kahe akuga – 374 Wh sisemine ja välimine eemaldatav aku, millel on ülekuumenemis-, lühise-, ülepinge ja ülekoormuse kaitse. Tõukeratta mootori nominaalseks võimsuseks on seejuures 300 W ja tippvõimsus tervelt 800 W.

Läbimõeldud tehnoloogia
Tänu integreeritud LED ekraanile oled alati kõige olulisemaga kursis – see kuvab sõidukiirust ja akutaset. Tõukerattal on hämaramates oludes sõitmiseks nii esi-, taga- kui ka küljetuled. Esituli süttib seejuures lihtsa nupuvajutusega ning taga- ja küljetulede värvitooni saab Sinu eelistustele vastavalt muuta. Lisaks on Ninebot ES4 varustatud nii esi- kui tagaamortidega, mis kindlustavad sujuva sõidu ka suurematel kiirustel. Turvalisuse tagab seejuures kahekordne pidurdussüsteem – elektriline ja mehaaniline.

Ratta diameeter 8"
Mootori võimsus 300 W
Maksimaalne liikumiskiirus 30 km/h
Maksimaalne vahemaa Kuni 45 km
Kandevõime 100 kg
Tagatuli Jah
Esituli Jah
Pidurid Elektriline / mehaaniline
Aku tüüp Liitium-ioon aku
Ekraan Jah
Kaal 14 kg
Garantii 24 kuud