Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

15133.jpg Zoom

Espressomasin JURA A1 Piano Black

Kaubamärk: JURA
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
599,00 €
      

 

Erakordse barista kvaliteediga espresso ja ristretto valmivad tänu uudsele P.E.P.® protsessile

JURA on täiustanud lühikese tõmbeajaga kohvijookide tõmbeprotsessi. Seetõttu valmistabki A1 kohvijooke, mille kvaliteet on niivõrd hea nagu oleks need valmistatud kohvikus. Mitmeastmeline AromaG3 veski hoolitseb selle eest, et kohvioad oleksid optimaalselt jahvatatud. Oad jahvatatakse iga joogi jaoks eraldi, värskelt ja kiirelt, kuid samas õrnalt, et säiliks nende aroom. Reguleeritava suurusega tõmbekamber mahutab 6 kuni 10 grammi kohvi ning tagab iga kord ideaalsed tõmbetingimused. JURA impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab optimaalse tõmbeaja. Ristretto või espresso valmistamiseks surutakse kuum vesi lühikeste intervallidena läbi jahvatatud kohvi ning laseb selle maitsetel täielikult esile kerkida. 

AromaG3 veski toimib nüüd poole kiiremini, et kohviaroomi täielikult säilitada

Täiustades veski lõikenurka jahvatamiskoonuses, on JURA inseneridel õnnestunud veski tõhusust tunduvalt suurendada. Selle tulemusena valmib nüüd poole lühema jahvatamisajaga täiusliku aroomiga kohv, milles on säilinud kohviubade naturaalne täidlus. Nüüd on kohvisõpradel võimalus nautida lühema valmistamisajaga täiuslikku ja puhta maitsega kohvi. 

Valmista vähese ajaga eriline kohvijook

Väiksem juhtpaneel, nauditav kasutamine – piisab vaid ühest puudutusest. Püsivalt saab programmeerida kolme erineva suurusega tassi ja kahe kangusega kohvi valmistamist. Automaatne energiasäästurežiim koos programmeeritava väljalülitusaja ja patenteeritud säästulülitiga Zero-Energy Switch kindlustavad suurepärase energiatõhususe. 

Kompaktne elegants kohvisõprade rõõmustamiseks

JURA A1 mudel on ideaalne ühetassimasin kõikidele kohvisõpradele ja eriti neile, kes ostavad oma esimese kohvimasina. See on disainitud võimalikult väikeseks ning tänu ülimalt kompaktsele disainile mahub see muretult kõikjale. A1 mudeliga valmivad võrratu kvaliteediga kohvijoogid ning tänu impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.®) on ka espresso ja ristretto alati uskumatult head. Kohvi valmistamiseks ei tule teha muud kui vajutada masina moodsat puutepaneeli. 

Espressomasina tüüp Täisautomaatne
Võimsus 1450 W
Rõhk (bar) 15 baari
Infoekraan Jah
Maht (L) 1,1 L
Valmistatavad joogid Kohv, espresso, ristretto
Reguleeritav jahvatus Jah
Piimavahustus Ei
Seadistatav kohvikangus Jah
Reguleeritava kõrgusega kohvitila Jah
Kaks tassi ühe valmistuskorraga Ei
Veski tüüp Roostevabast terasest
Jahvatatud kohvi kasutamine Jah
Veefilter Claris Blue
Oakonteiner (g) 125 g
Kohvipaksusahtel (portsjonit) 9 portsjonit
Automaatne puhastus Jah
Eriomadused Impulss-tõmbeprotsess
Värv Must
Kaal 9,2 kg
Mõõtmed (K x L x S) 32,3 x 23,9 x 44,5 cm