Jura a7.jpg Zoom

Espressomasin JURA A7 valge

Elegantne A7 paneb oma suure kohvijookide valiku, erilise kohvikvaliteedi, intuitiivse kasutusviisi, kompaktsuse ja veatu hügieenilisusega kohvijoojad enesesse armuma. 

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-3
Teenusepakkuja
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostest
Kuumakse
949,90 €

VideoInnovatsiooni tippklass P.E.P.®: täiuslik espresso tänu impulss-tõmbeprotsessile

JURA on lühikeste kohvijookide tõmbeprotsessi täiuslikuks lihvinud. Seetõttu on A7-ga valmistatud joogid sama hõrgud nagu parimates kohvikutes. Mitme astmeline AromaG3 veski tagab kohvi optimaalse jahvatuse. See jahvatab oad alati värskelt ja kiiresti, säilitades kõik maitse- ja lõhnaomadused. Reguleeritava suurusega tõmbekamber mahutab 6 – 10 g kohvipulbrit ja tagab alati ideaalsed tõmbetingimused. Tänu JURA väljatöötatud impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.®) on tõmbeaeg optimaalne. Ristretto või espresso valmistamisel pressitakse kuum vesi läbi jahvatatud kohvi lühikeste intervallidega. See võimaldab kohvi maitse intensiivsusel täielikult välja kujuneda. Kaheksa kohvikanguse taset võimaldavad kohvisõpradel valmistada just oma soovidele vastava joogi.

Maksimaalne aroom vaid ühe nupuvajutusega isegi kahe kohvijoogi valmistamisel

Olenemata sellest, kas valmistate korraga ühe või kaks tassi kohvi, tagab A7 alati parima maitseelamuse. Ühe nupuvajutusega jahvatab AromaG3veski kohvioad poole kiiremini, kuid hoiab alles suurepärase maitse. Espresso või kohv valmistatakse optimaalsetes tõmbetingimustes ja enne tassi voolamist kroonitakse rikkaliku, ent õrna crema'ga.

Terve hulk kohvijooke ühe nupuvajutusega

Ühepuutefunktsiooniga A7 valmistab tervet hulka mitmekesiseid kohvijooke. Põnevad piima ja piimavahuga joogid nagu latte macchiato või cappuccino valmivad kergesti ühe nupuvajutusega. Piimavahu valmistamine on ülimalt lihtne. Täiustatud peene vahu tehnoloogia tagab peene piimavahu, mis on iga kord sulgkerge. Elegantset reguleeritava kõrgusega topelttila saab sobitada kõigi tavapäraste tasside ja klaasidega.

Kohv peaks pakkuma nii silmailu kui ka maitseelamusi

Moodne valge A7 on igasugusel taustal maitsekuse ülim avaldus. Minimalistlik disain, milles on ühendatud kõrgläige ja matt toon ning täiuslikud kroomitud detailid, teevad sellest väljapaistva espressomasina.

Aur/kuum vesi Jah
Automaatne puhastus Jah
Eeljahvatatud kohvi kasutusvõimalus Jah
Espressomasina tüüp Täisautomaatne
Infoekraan Jah
Kaks tassi ühe valmistuskorraga Jah
Menüü keel eesti, inglise, läti, leedu, poola, saksa, vene
Oakonteiner (g) 125 g
Piimaanum Ei
Piimatermos Ei
Piimavahustus Jah - automaatne
Reguleeritav jahvatus Jah
Reguleeritava kõrgusega kohvitila Jah
Seadistatav kohvikangus Jah
Valmistatavad joogid Espresso, cafe latte, cappuccino, latte macchiato, kuum vesi, piimavaht
Veefilter Claris Blue
Veski tüüp Roostevabast terasest
Rõhk (bar) 15 baari
Mõõtmed (K x L x S) 32,3 x 23,9 x 44,5 cm
Võimsus 1450 W
Maht (L) 1,1 L
Kohvipaksusahtel (portsjonit) 9 portsjonit
Värv Valge