JURA E6 Dark inox.jpg Zoom

Espressomasin JURA E6 Dark inox

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-3
Teenusepakkuja
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostest
Kuumakse
879,90 €

Maailma esimene: P.E.P.® impulss-tõmbeprotsess tagab silmapaistva kvaliteedi

Erakordse kohvi saladus peitub selle valmistamises. JURA on viinud espresso tõmbeprotsessi täiuseni ja seetõttu on E6 võimeline valmistama professionaalse barista tasemel kohvijooke. JURA välja töötatud impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab optimaalse tõmbeaja. Lühikese espresso valmistamisel juhib masin kuuma vee lühikeste intervallidega läbi jahvatatud kohvi. Selline protsess võimaldab kohvi maitsel täielikult välja areneda. Kohvisõber saab valida kaheksa erineva kangusastme hulgast, et valmistada just enda eelistustele vastav kohv.

Nutikas veesüsteem koos automaatse filtrituvastusega

Filter CLARIS hoolitseb selle eest, et iga tassitäis kohvi valmiks parima kvaliteediga veest. Filter kaitseb espressomasinat ka katlakivi eest ning eemaldab veest kohvi maitset ja aroomi kahjustada võivad ained (näiteks raskmetallid ja kloori). Et filtrit ja selle omadusi täielikult rakendada, töötas JURA välja nutika veesüsteemi (I.W.S.®). Filtrikassett ja kohvimasin on RFID-tehnoloogia abil juhtmevabalt ühendatud. Filtri olemasolu tuvastatakse automaatselt. Filtri kasutamine ei ole kunagi olnud nii lihtne ja kindel.

JURA toob kasutuslihtsusesse uue kvaliteedi

E6 sobib ideaalselt neile, kes tahavad oma lemmikkohvijoogi kiiresti valmis saada. Suurima mugavuse tagamiseks paiknevad espresso, kohvi, cappuccino ja piimavahu nupud masina esipaneelil. E6-ga saab valmistada isegi kaks tassi espressot või kohvi korraga. Tänu moodsale TFT-värviekraanile on masina kasutamine lihtne ja loogiline.

Täiuslik puhtus

Moodsa täisautomaatse espressomasina hooldus on sama lihtne kui ahvatleva kohvijoogi valmistamine. Integreeritud loputus- ja puhastusprogrammid saab käivitada vaid ühe nupuvajutusega ning need tagavad masina laitmatu puhtuse. Piimatila vahetamine võtab nüüd vaid hetke ja seda võib julgelt nõudepesumasinas pesta. Täiuslik hügieen ja perfektne piimavaht on alati tagatud.

Aur/kuum vesi Jah
Automaatne puhastus Jah
Eeljahvatatud kohvi kasutusvõimalus Jah
Espressomasina tüüp Täisautomaatne
Infoekraan Jah
Kaks tassi ühe valmistuskorraga Jah
Reguleeritava kõrgusega kohvitila Jah
Seadistatav kohvikangus Jah
Valmistatavad joogid Espresso, kohv, cappuccino, piimavaht
Veefilter Claris Smart
Veski tüüp Roostevabast terasest
Rõhk (bar) 15 baari
Võimsus 1450 W
Menüü keel eesti, inglise, vene, rootsi
Eriomadused Energiasäästurežiim, TFT ekraan
Maht (L) 1,9 L
Piimavahustus Jah - automaatne
Oakonteiner (g) 280 g
Reguleeritav jahvatus Jah
Kohvipaksusahtel (portsjonit) 16 portsjonit
Piimaanum Ei
Piimatermos Ei
Värv Tume roostevaba teras
Mõõtmed (K x L x S) 35,1 x 28 x 44 cm