Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Espressomasin Jura Giga 6 Aluminium

Kaubamärk: JURA
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 7-10
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
3490,00 €
Transport 7-10 tööpäeva

VideoKahekordne võimsus 28 kohvijoogi valmistamiseks 

Ideaalse kohvi valmistamise saladus peitub heas tõmbeprotsessis ning erinevate kohvijookide valmistamiseks tuleb kasutada vaid parimaid koostisosi. Uus GIGA 6 kuumutab ja vahustab piima täiuslikult ning sel on kolm kohvi tõmbeprotsessi, mis aktiveeruvad vastavalt valitud kohvijoogile. Masina sisemus on ümber ehitatud, et lisada kaks küttesüsteemi ja kaks pumpa, mis võimaldavad valmistada nii kohvi kui piima või kohvi ja piimavahu samaaegselt. See on kohvisõpradele avanud täiesti uued võimalused, näiteks selliste populaarsete kohvijookide näol nagu caffè latte, flat white või cortado. JURA uus rõõm ja uhkus suudab soovi korral valmistada isegi kaks erinevat kohvijooki korraga. Piim ja piimavaht valmivad sinu maitse järgi ning nende temperatuuri jaoks on 10 kuumustaset. 

2 elektrooniliselt reguleeritavat keraamilist veskit

Kaks elektrooniliselt reguleeritavat keraamilist tera on valmistatud täppistööna, kasutades uskumatult tugevat materjali, et kohv saaks võimalikult peeneks jahvatatud. Elektrooniliselt juhitav automaatne reguleerimissüsteem (A.G.A.) tagab kogu veski eluea jooksul igal korral fenomenaalse tulemuse. Veskis on kaks automaatselt reguleeritavat tera, et korraga saaks kasutada kahe erineva jahvatusastmega kohvi, kas eraldi või kokku segatuna. Segu koostist saab reguleerida 25% kaupa (näiteks saab valida, kas 100 % vasakule, 75 % vasakule / 25 % paremale, 50 % vasakule / 50 % paremale jne.), et saaksid alati valmistada just enda maitsele sobiva kohvi. 

Tehisintellekt

GIGA 6 mudeli kaudu on tehisintellekt jõudnud ka kohvimasinasse. 4,3-tolline kõrgresolutsiooniga värviline puutetundlik ekraan kuvab kasutajale vaid kõige olulisemat infot. Iseõppiv algoritm tunneb ära iga kasutaja eelistused ning kohandab avakuva sellele vastavaks, näidates kaht, viit või kaheksat eelistatud kohvijooki. Pildid ja sümbolid on iseenesestmõistetavad, hästi läbimõeldud ja optimaalse suurusega. Sa võid anda kohvijookidele spetsiaalseid nimetusi, mida saab kas kuvada või peita. 

Viie tärni vääriline lahendus

JURA insenerid pöörasid jäätmesahtli uuele disainile erilist tähelepanu. Nõudepesumasinas pestava tilgaaluse saab hõlpsasti ühe käega eemaldada, tühjendada ja tagasi asetada. Selle raskuskese on ideaalselt paigutatud, et midagi üle ääre ei tilguks. Lihtne, puhas, kiire ja mugav – see viie tärni vääriline lahendus on kasutusel viimseski detailis. 

Espressomasina tüüp Täisautomaatne
Võimsus 2300 W
Rõhk (bar) 15 baari
Infoekraan Puutejuhtpaneel
Maht (L) 2,6 L
Reguleeritav jahvatus Jah
Piimavahustus Jah - automaatne
Seadistatav kohvikangus Jah
Reguleeritava kõrgusega kohvitila Jah
Kaks tassi ühe valmistuskorraga Jah
Veski tüüp Keraamiline
Jahvatatud kohvi kasutamine Jah
Veefilter Claris Smart
Oakonteiner (g) 560 g
Kohvipaksusahtel (portsjonit) 20 portsjonit
Automaatne puhastus Jah
Eriomadused Programmeeritavaid kohvijooke 28, Smart Connect, nutikas I.P.B.A.S.© eeltõmbesüsteem
Värv Hõbedavärvi
Kaal 18 kg
Mõõtmed (K x L x S) 41,5 x 32 x 48 cm