Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Espressomasin JURA Z10 Aluminium Dark Inox

Kaubamärk: JURA
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
2799,00 €

Maailmas esimene: murranguline Z10 kohvimasin iseseadistuva jahvatiga (Product Recognising Grinder (P.R.G.)), nii kuumade kui ka külmade kohvijookide jaoks

Šveitsi insenerikunsti meistritööna valminud uus Z10 kohvimasin muudab valmistatavate kohvijookide valiku kahekordseks. Vaid nupu puudutusel valmistab see masin täisvaliku kuumi kohvijooke, alates kangest espressost kuni trendika flat white'ni välja. Masin avab ka täiesti uue mõõtme, pakkudes valikut külmadest kohvijookidest. See on saanud võimalikuks tänu uuelaadsele jahvatustehnoloogiale P.R.G. - product recognising grinder, mis tuvastab valitud kohvijoogi ning reguleerib jahvatuse momentaalselt sellele vastavaks. 

Lisaks sellele on JURA välja arendanud teedrajava külmtõmbeprotsessi Cold Extraction Process - täiesti uue ja tipptasemel innovatsiooni. Protsessi käigus pulseerib külm vesi aeglaselt ja suure surve all läbi värskelt jahvatatud kohvi. Tulemuseks on täiesti uus viis kohvinaudingu kogemiseks - värskendav, energiat andev ja lausa suurepäraselt tasakaalustatud aroom.

See innovaatiline kohvimasin on varustatud ka endisest poole kiirema 4.3-tollise puuteekraani ning Blue Crystal-disainiga pöördlülitiga. Tänu kohvijookide valiku menüüle ja tehisintellektile on masina kasutamine äärmiselt lihtne ja intuitiivne. Tehnoloogia kvanthüpe peegeldub ka masina skulptuurses disainis. Kurviline esipaneel annab tunnistust sellest, kuidas detailidele on pööratud maksimaalset tähelepanu ja tootmisel rakendatud absoluutset täpsust. Z10 kohvimasin esindab tõeliselt peent maitset.

Espressomasina tüüp Täisautomaatne
Võimsus 1450 W
Infoekraan Puutejuhtpaneel
Maht (L) 2,4 L
Valmistatavad joogid 32 erinevat jooki
Reguleeritav jahvatus Jah
Piimavahustus Jah - automaatne
Seadistatav kohvikangus Jah
Reguleeritava kõrgusega kohvitila Jah
Kaks tassi ühe valmistuskorraga Jah
Jahvatatud kohvi kasutamine Jah
Veefilter Claris Smart
Aur/kuum vesi Jah
Oakonteiner (g) 280 g
Kohvipaksusahtel (portsjonit) 20 portsjonit
Automaatne puhastus Jah
Eriomadused Külmtõmbeprotsess, WiFi, juhtimine nutiseadme rakendusest
Värv Tume roostevaba teras
Kaal 13 kg
Mõõtmed (K x L x S) 38 x 32 x 45 cm