Espressomasin JURA Z6 Alumiinium Zoom

Espressomasin JURA Z6 Alumiinium

JURA on viinud ristretto ja espresso tõmbeprotsessi täiuseni. Seetõttu on Z6-ga valmistatav kohv täpselt sama hõrk kui parimates kohvibaarides. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) toob kõik maitsenüansid oivaliselt esile.
Tulemus: ilmselt läbi aegade parim espresso ühe nupuvajutusega.


Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkuja
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostest
Kuumakse
1999,90 €
Tavahind:2249,90 € -11%
Transport 10 tööpäeva

Impulss-tõmbeprotsessi (P.E.P.®) leiutamisel ammutas innovatsiooniliider JURA inspiratsiooni maailma parimatelt baristadelt. Tulemuseks on murranguline tehnoloogia, mis tagab optimaalse tõmbeaja. Tänu sellele on lühikeste kohvijookide nagu ristretto ja espresso maitse tõeliselt intensiivne ja enneolematult hõrk.

Moekate piima ja piimavahuga kohvijookide kroonimistseremoonia käib Z6 abil õige lihtsalt ja professionaalselt – ühe nupuvajutusega. Masin lülitub kuuma piima valmistamiselt automaatselt ümber piimavahu valmistamisele. Esimest korda saab koduseks kasutamiseks mõeldud espressomasinate ajaloos piima temperatuuri isiklike maitse-eelistuste järgi reguleerida.

Z6 on esimene täisautomaatne kohvimasin, millel on tänu moodsale RFID-tehnoloogiale automaatne filtrituvastus. See muudab filtri kasutamise enneolematult lihtsaks, tõhusaks ja kindlaks.

Z6 pakub kompaktsetest mõõtmetest hoolimata uskumatult palju võimalusi. Kõik juhtnupud on paigutatud mugavalt esipaneelile. Ka veepaaki on võimalik eemaldada ja oamahutit täita, lähenedes masinale mugavalt eestpoolt. Erinevatele kohvijookidele saab anda soovikohaseid nimesid ja paigutada need avaekraanile. Laske fantaasial vabalt rännata! Hooldus on sama lihtne kui kohvi valmistamine: piisab ühestainsast nupuvajutusest.

Aur/kuum vesi Jah
Automaatne puhastus Jah
Eeljahvatatud kohvi kasutusvõimalus Jah
Espressomasina tüüp Täisautomaatne
Infoekraan Jah
Kaks tassi ühe valmistuskorraga Jah
Veski tüüp Roostevabast terasest
Võimsus 1450 W
Rõhk (bar) 15 baari
Menüü keel eesti, inglise, vene, rootsi
Valmistatavad joogid Espresso, espresso macchiato, latte macchiato, flat white, kohvi, cappuccino, ristretto, piim, piimavaht
Maht (L) 2,4 L
Piimavahustus Jah - automaatne
Oakonteiner (g) 280 g
Reguleeritav jahvatus Jah
Seadistatav kohvikangus Jah
Reguleeritava kõrgusega kohvitila Jah
Kohvipaksusahtel (portsjonit) 20 portsjonit
Piimaanum Ei
Piimatermos Ei
Komplektis Veefilter, puhastustabletid (2tk), piimasüsteemi puhastusnõu
Veefilter Claris Smart
Värv Hõbedavärvi
Mõõtmed (K x L x S) 37,5 x 32 x 45 cm