Espressomasin JURA Z6 Diamond Black

JURA on viinud ristretto ja espresso tõmbeprotsessi täiuseni. Seetõttu on Z6-ga valmistatav kohv täpselt sama hõrk kui parimates kohvibaarides. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) toob kõik maitsenüansid oivaliselt esile. Tulemus: ilmselt läbi aegade parim espresso ühe nupuvajutusega.Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
2199,90 €
Transport 10 tööpäeva

Tehisintellekt kohandab kohvimasina ekraanikuva vastavalt kasutaja eelistustele.

Impulss-tõmbeprotsessi (P.E.P.®) leiutamisel ammutas innovatsiooniliider JURA inspiratsiooni maailma parimatelt baristadelt. Tulemuseks on murranguline tehnoloogia, mis tagab optimaalse tõmbeaja. Tänu sellele on lühikeste kohvijookide nagu ristretto ja espresso maitse tõeliselt intensiivne ja enneolematult hõrk.

Moekate piima ja piimavahuga kohvijookide kroonimistseremoonia käib Z6 abil õige lihtsalt ja professionaalselt – ühe nupuvajutusega. Masin lülitub kuuma piima valmistamiselt automaatselt ümber piimavahu valmistamisele. Esimest korda saab koduseks kasutamiseks mõeldud espressomasinate ajaloos piima temperatuuri isiklike maitse-eelistuste järgi reguleerida.

Z6 on täisautomaatne kohvimasin, millel on tänu moodsale RFID-tehnoloogiale automaatne filtrituvastus. See muudab filtri kasutamise enneolematult lihtsaks, tõhusaks ja kindlaks.

Z6 pakub kompaktsetest mõõtmetest hoolimata uskumatult palju võimalusi. Kõik juhtnupud on paigutatud mugavalt esipaneelile. Ka veepaaki on võimalik eemaldada ja oamahutit täita, lähenedes masinale mugavalt eestpoolt. Erinevatele kohvijookidele saab anda soovikohaseid nimesid ja paigutada need avaekraanile. Laske fantaasial vabalt rännata! Hooldus on sama lihtne kui kohvi valmistamine: piisab ühestainsast nupuvajutusest.

Infoekraan Jah
Espressomasina tüüp Täisautomaatne
Võimsus 1450 W
Rõhk (bar) 15 baari
Menüü keel eesti, inglise, läti, leedu, poola, saksa, vene
Maht (L) 2,4 L
Valmistatavad joogid Espresso, espresso macchiato, latte macchiato, flat white, kohvi, cappuccino, ristretto, piim, piimavaht
Reguleeritav jahvatus Jah
Piimaanum Ei
Piimatermos Ei
Piimavahustus Jah - automaatne
Seadistatav kohvikangus Jah
Reguleeritava kõrgusega kohvitila Jah
Kaks tassi ühe valmistuskorraga Jah
Veski tüüp Roostevabast terasest
Jahvatatud kohvi kasutamine Jah
Veefilter Claris Smart
Aur/kuum vesi Jah
Oakonteiner (g) 280 g
Kohvipaksusahtel (portsjonit) 20 portsjonit
Automaatne puhastus Jah
Eriomadused Nutikas eeltõmbesüsteem, kohanduv ekraanikuva
Värv Must
Kaal 12 kg
Mõõtmed (K x L x S) 37,5 x 32 x 45 cm