Klienditugi

Müügitugi ja info  E-L   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Föön PHILIPS HP8232/00

Kaubamärk: PHILIPS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
32,90 €

ThermoProtect-temperatuur 

ThermoProtect-temperatuur tagab optimaalse kuivatustemperatuuri ja kaitseb täiendavalt juukseid ülekuumenemise eest. Sama võimsa õhuvooga saavutate parimad tulemused hoolitseval viisil.

Professionaalne, 2200 W

See professionaalne 2200 W föön annab võimsa õhujoa. Tänu võimsusele ja kiirusele saate juukseid kuivatada ja sättida kiiremini ja kergema vaevaga.

Kiiruse- ja temperatuuriseaded

Kiirust ja kuumust saab täiusliku soengu tegemiseks lihtsalt reguleerida. Kuue muudetava seadega saate kindlasti soovitud tulemuse.

Ioonhooldus

Ioonidega töötlemine hoolitseb juuste eest hetkega. Laetud negatiivsed ioonid eemaldavad staatilise elektri, hoolitsevad juuste eest ja siluvad juuksekutiikuleid ning lisavad seeläbi juustele läiget ja sära. Tulemuseks on siledad ja käharateta juuksed, mis läigivad kenasti.

Külm õhk 

Juuksekoolutajate professionaalne funktsioon, milleta lihtsalt ei saa. Cool Shoti nupp tekitab võimsa külma õhuvoo. Seda kasutatakse soengu tegemise järel soengu viimistlemiseks ja fikseerimiseks. 

Õhuke soengukujundusotsak 

Täiuslikud soengud ja läikiv viimistletud välimus õhukese soengukujundusotsikuga, mis võimaldab soengut täpselt kujundada. 

1,8 m pikkune juhe 

Mugav kasutada tänu 1,8 m pikkusele toitekaablile. 

Mugav hoiustamiskonks 

Käepideme allosas oleva kummist riputusaasa abil on fööni eriti mugav

Võimsus 2200W; ionisaator2 kiirust; 4 temperatuuriJahe õhk; difuuser

Võimsus 2200 W
Temperatuure 4
Kiirusseadistused 2
Ülekuumenemise kaitse Jah
Eriomadused Ioonhooldus