Fotoepilaator Silk-Expert BD5009+ nahakoorimise hari

Unikaalse disainiga seade, mis jälgib sinu naha omadusi ja kohandub nendega, et eemaldada püsivalt silmaga nähtavad karvad.

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
419,90 €
Tavahind:469,90 € -11%
Transport 10 tööpäeva


• Ainus SensoAdapt™tehnoloogiaga IPL-seade, mis hindab pidevalt teie nahatooni ja kohandab sellest lähtudes valgustugevust, et tagada parim tulemus.
• Kiireim IPL-tehnoloogia, tänu millele kulub käte või jalgade hoolduseks kõigest 10 minutit.
• Tänu erilaadsele disainile mugav kasutada ka raskesti ligipääsetavates piirkondades. Ei vaja laadimist, geele ega lampe.
• Kõigest kolme kasutuskuu järel väheneb karvakasv 94% võrra. 89% naistest kogesid märgatavaid tulemusi ka siis, kui viimasest kasutuskorrast oli möödunud 12 kuud.
• Seadme kasutuseaks on 300 000 välgatust, millest piisab terve keha hoolduseks kuni 15 aasta vältel.
*Kohandub nutikalt sinu naha omadustega – kohandab automaatselt valgustugevuse optimaalseimaks, et tagada kõige ohutum ja tõhusam hooldus.
*Ainus SensoAdapt (naha tooni lugevad sensorid) tehnoloogiaga IPL seade, mis pidevalt hindab sinu nahatooni ning kohandab sellest lähtudes valgustugevust, et tagada parim tulemus.
*Kiireim IPL-tehnoloogia, tänu millele kulub käte või jalgade hoolduseks kõigest 10 minutit.
*Tänu erilaadsele disainile mugav kasutada ka raskesti ligipääsetavates piirkondades. Ei vaja laadimist, geele ega lisalampe. Profitooted töötavad kõik võrgutoitel, tagades maksimaalse jõudluse.

SensoAdapt™ tehnoloogia
Kohandab automaatselt valgustugevuse optimaalseimaks, et tagada kõige ohutum ja tõhusam hooldus.
• Mitte ainult erinevate kehaosade nahatoon ei ole erinev, vaid sageli varieerub see ka ühel ja samal kehapiirkonnal.
• Eri nahatoonide puhul tuleb kasutada erineva tugevusega valgusenergiat. Mida tumedam nahk, seda rohkem energiat sellesse neeldub, mis võib omakorda põhjustada ebamugavustunnet.
• Braun Silk-expert IPL-seade on ainus omataoline, millel on nutikas SensoAdapt™ sensor – viimane hindab pidevalt ehk enne iga välgatust (kuni 80 korda sekundis) nahatooni ja reguleerib selle järgi automaatselt valgustugevust. Nii jõuab nahani sobiva tugevusega valgus ning on tagatud tõhus ja ohutu hooldus.

Mugavad hooldusrežiimid
Seadmel on kaks valgusrežiimi: tavaline ja õrnhoolduse režiim.
• Tavarežiim sobib näiteks kätele, jalgadele, rinnakule ja seljale.
• Õrnhoolduse režiimi võiks eelistada seadme esmakordsel kasutamisel või tundlike piirkondade, näiteks näo ja intiimpiirkonna hooldamisel. Sellel režiimil reageerib seade nahatooni muutumisele sama kiiresti ja täpselt kui tavarežiimil, kuid kiirgab lihtsalt nõrgemat valgust.

Seadmel on kaks hooldusrežiimi: libistamis- ja vajutusrežiim.
• Libistamisrežiim tagab kiire ja tõhusa hoolduse ning seda võiks eelistada suurte kehapiirkondade puhul (näiteks käed, jalad, rinnak ja selg). Seadme kasutamiseks sellel režiimil hoidke all hooldusnuppu ning liigutage seadet aeglaste ja sujuvate tõmmetega hooldatava kehapiirkonna ühest äärest teiseni.
• Vajutusrežiim sobib tundlikele või väikestele ja raskesti ligipääsetavatele kehapiirkondadele, näiteks põlved, sääred, pahkluud ja intiimpiirkond ning naistel kaenlaalused ja nägu. Seadme kasutamiseks sellel režiimil vajutage korraks hooldusnuppu. Seade teeb ühe välgatuse. Tõstke seade üles ja asetage juba hooldatud kohaga külgnevale uuele nahalapile.

Kiireim IPL-hooldus
Ainulaadne kooslus: tugev valgusenergia ja suur välgatuste kordumissagedus. Püsivad ja silmanähtavad tulemused kiirelt ja mugavalt.
• Braun Silk-expert IPL-seade on ergonoomilise disainiga, stiilne, kompaktne, kerge ja käepärane.
• Seade on toitejuhtmega, et saaksite seda segamatult kasutada. Teil tuleb vaid seade vooluvõrku ühendada ja võite hooldusega alustada.
• Braun Silk-expert IPL-seade on praegu müügil olevaist seadmeist kõige kiirema IPL-tehnoloogiaga – välgatuste vahe on vähem kui kaks sekundit, mis tähendab, et jalgade hoolduseks kulub keskmiselt 8 minutit.
• Braun Silk-expert IPL-seade on unikaalse disainiga, et seda oleks mugav kasutada isegi raskesti ligipääsetavates piirkondades

Epilaatori tüüp Fotoepilaator
Epilaatori toide Võrgutoide
Välgatuste arv 300 000
Veekindel Ei