Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Gaasiplaat WHIRLPOOL (5) AKWL 728/NB

Kaubamärk: WHIRLPOOL
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
319,90 €
Transport 10 tööpäeva

Ülitõhusad põletid

Suur tõhusus. Ülitõhusad põletid vähendavad energiatarvet 20% võrra. Tänu nende uuenduslikule disainile ja püstleegile suunatakse kuumus hajumist vältides otse pottidele ja pannidele. 

Kiirem keetmine

Nautige kiiremat keematõusmist. Meie uuenduslik tehnoloogia rakendab efektiivselt leegi energiat, tagades kuumuse parema suunamise otse pottidele ja pannidele, et saaksite kiiremini nautida ideaalset tulemust toidu valmistamisel.   

4000 W maksimaalse võimsusega põleti

4 kW põleti. Nautige maitsvamat tulemust kiiremini. Pruunistage liha kiiresti, keetke vett kiiremini või nautige perfektseid vokitud roogasid silmapaistva 4000 W võimsusega põletiga.

5 suure võimsusega põletit

Jõuline toiduvalmistamine. Sellel Whirlpooli pliidiplaadil on 5 suure võimsusega põletit täiendava kuumuse tagamiseks ning keetmise, praadimise ja aurutamise kiirendamiseks, tagades samas ka kõrge energiatõhususe. 

Topelttsoon

Mitmekülgne toiduvalmistamiskogemus. Sellel Whirlpooli pliidiplaadil on mitmekülgne 2 eraldi kuumutusalaga topelttsoon, et saaksite valmistada toitu lihtsalt nii suurtes kui väikestes pottides ja pannides.                               

Keeduplaadi tüüp gaas
Juhtimine Juhtnupp
Paigaldusmeetod Integreeritav
Keedualade arv 5
Võimsus 11300 W
Nõudetoed Malmist
Värv Must
Kaal 15,5 kg
Mõõtmed (K x L x S) 5,1 x 73 x 51 cm