Klienditugi

Müügitugi ja info  E-L   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Habemepiirel + karvalõikur REMINGTON MB4122

Piiratud kogusega Beard Bossi kinkekomplekti kuulub ka nina- ja kõrvakarvade trimmer.

Kaubamärk: REMINGTON
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
19,90 €
Tavahind:22,90 € -13%

Remingtoni Beard Bossil on OptiAngle disain, mis tagab maksimaalse mugavuse, juhitavuse ja ülimõnusa käsitsemise. Ei ole vahet, kuidas seadet kasutada - see libiseb alati probleemideta üle näojoonte.
CaptureTrim sakilise servaga lõiketerad tagavad selgesti piiritletud tulemuse. Lukustatav kamm seadistatav 9 eri pikkusele (1,5-18 mm).
Terad on pestavad, mugava otsaga ja roostevabast terasest.
Juurde kuulub kaks AAA patareid ja puhastuspintsel ning reisivutlar.


Kontrolli näokarvade üle aitavad saavutada 11 eelseadistatud pikkussätet, millega saate piirli lõikepikkust reguleerida. Ainult lõiketera kasutamisel on need sätted vahemikus 0,4 mm kuni 1 mm, mis on ideaalne täpseks kujundamiseks ja piiramiseks. Pärast kammi paigaldamist varieeruvad sätted vahemikus 1,5 mm - 18 mm, nii et pole vahet, millist stiili soovite - leiate alati sobiva lõikepikkuse soovitud tulemuse saavutamiseks.

Taltsutamatutest kulmudest nina- ja kõrvakarvadeni - see käepärane, täiustatud terasest lõiketerade ja pestava peaga seade on mõeldud neile kõigile. Lineaarne piiramistera pea hõlbustab nina-, kõrva- ja kulmukarvade raseerimist. Lisaks on see kõik pakitud mugavasse reisivutlarisse.

Toide Patareitoide
Lõiketera laius R-v terad, lõikepikkus 1,5-18 mm