Hambahari PHILIPS HX9332/04 Sonicare DiamondClean Amethyst Zoom

Hambahari PHILIPS HX9372/04 Sonicare DiamondClean Amethyst

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
149,90 €
Tavahind:209,90 € -29%

VideoSonicare´i parim valgendava toimega elektriline hambahari kogu eluks 
Sonicare´i parimad valgendamisomadused meie kõige elegantsemas Philips Sonicare´i elektrilises hambaharjas. Valige Sonicare.

Eemaldab kuni 7x rohkem kattu
Eemaldab raskesti ligipääsetavatest kohtadest kuni seitse korda rohkem kattu kui käsihambahari.

Parandab igemete tervist
Philips Sonicare´i elektrilise hambaharja optimaalne puhastus hammaste vahelt ja piki igemeserva parandab igemete tervist vaid kahe nädalaga. Puhastab põhjalikult hammaste vahelt ja eemaldab märgatavalt rohkem kattu kui käsihambahari.

DiamondCleani harjapea
DiamondCleani hambaharjapeal, mis on Philips Sonicare´i parim valgendav harjapea, on teemandikujulised keskmise jäikusega harjased, mis eemaldavad katu efektiivselt, kuid õrnalt. See Philips Sonicare´i elektriline hambahari on suurepärase puhastusvõimega ja tagab käsihambaharjaga võrreldes valgemad hambad.

USB-reisivutlar ja laadimisklaas

Luksuslik USB-reisivutlar pakub ka täiendavat laadimisvõimalust, et aku liikvel olles tühjaks ei saaks. Asetage hambahari ümbrisesse ja ühendage see oma sülearvuti või seinakontaktiga. Reisi ajal parema hügieeni tagamiseks hõlmab ka harjapea ümbrist. Kodus laadimiseks saate kasutada meie ilusat laadimisklaasi, mis lisab teie vannitoale stiili ja mida saate ka loputamisklaasina kasutada. Lihtsalt asetage hambahari klaasi ja saate hambaharja ühe laadimiskorraga kaks nädalat regulaarselt kasutada.                                     

Taimerid tagavad 2 minutiga põhjaliku harjamise
Hammaste põhjalikuks harjamiseks kulub kõigest 2 minutit. Meie QuadPacer annab teile teda, kui olete iga suuosa puhastamiseks optimaalselt aega kulutanud, ja Smartimer annab helisignaaliga märku kui hambapesu aeg täis saab. Koos aitavad need teil iga kord soovitatud aja hambaid harjata.           

Ohutu ja õrn teie suu vastu

Olenemata konkreetsetest vajadustest, saate DiamondCleani kasutades olla kindel harjamise ohutuses. Meie ultrahelitehnoloogia sobib kasutamiseks breketite, täidiste, kroonide ja laminaatide korral ning seda võib kasutada isegi igemehaiguste igapäevase ravi ajal.

Kiiruste arv 5
Toide Akutoide
Otsikute arv 2
Taimer Jah
Kiiruste reguleerimine Jah
Liigutuste arv (min) 62000
Programmide arv 5
Komplektis Laadimisklaas, laadimisvutlar, USB laadija, 2 harjapead